freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Horgolás - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Április 1-je van a Raverly-n...
    Ma még a én is megcsinálom.
    Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
    Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

Comment

DesViki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      kemény vagy
      Az biztos!
      Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
      Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

Comment

Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Április 1-je van a Raverly-n...
        Ma még a én is megcsinálom.
        Ez jó

Roni: köszi a videót, megnézem a russiAN izét később

Segítségért jöttem
        Feltettem egy képet, ilyen színű mandarinjaim vannak. Azt gongoltam, hogy abból csinálok olyan haladós kendőt, amit hopuka tett fel. (Hátha a nagyklubig készen lesz )
        Szerintetek mennyi kell belőle, és melyik színeket párosítsam?
        Nekem a tejeskávé-keki kettőshöz a rózsaszínes megy... De valahogy olyan sápadt az egész, nem tudom

A többi kép: akartam a bucis fonalat horgolni, de rájöttem, hogy előbb gombolyítani kell Juli segített
        Két gombolyagot csináltam, mert elég vékony, azt gondoltam hogy kétszálasan fogom kötni. A barkás fodros sálat Mire felgombolyítottuk eljött a vacsoraidő
        Mellékletek
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

Pinky!
          Tejeskávé és meggy, szerintem , kaki nem kell bele.

Segítőd nagyon szép lányka!
          Viki&Lackó(11.25)
          https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
          Tündérviola láncok

Comment

Nagyon szép és milyen nyugodtan tűri Páromat szoktam befogni, drááááága anyós a régi fonalait kimosta, csak úgy, mosógépben...NE! kérdezzétek. Így szegény páromat fogtam be gombolyítani, ő nem ücsörgött ilyen nyugodtan...És még van két szín
            Színekhez nem értek

Comment

Viki: köszi próbálgatom

Pandanyuci: közben garfieldot nézett És tényleg szép... De annyira kamaszodik ma a táskáját csapkodta a földhöz, mert mondtam neki, hogy szedje ki belőle a hét eleje óta benne rohadó reggeliket
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

Hahahahaha! Húgom is ilyen volt, a rothadó alma mellé betette a lovamat és az is szétrohadt Olyan jó kis sztorik lesznek ezek ám amikor az unoka kamaszodik Lehet égetni anyucit/apucit

Comment

pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez jó

Roni: köszi a videót, megnézem a russiAN izét később

Segítségért jöttem
                  Feltettem egy képet, ilyen színű mandarinjaim vannak. Azt gongoltam, hogy abból csinálok olyan haladós kendőt, amit hopuka tett fel. (Hátha a nagyklubig készen lesz )
                  Szerintetek mennyi kell belőle, és melyik színeket párosítsam?
                  Nekem a tejeskávé-keki kettőshöz a rózsaszínes megy... De valahogy olyan sápadt az egész, nem tudom

A többi kép: akartam a bucis fonalat horgolni, de rájöttem, hogy előbb gombolyítani kell Juli segített
                  Két gombolyagot csináltam, mert elég vékony, azt gondoltam hogy kétszálasan fogom kötni. A barkás fodros sálat Mire felgombolyítottuk eljött a vacsoraidő
                  pynky piros nem kell bele azt add nekem, pont olyat keresek
                  ha elcserélnéd szólj, holnap fotózom milyen mandarinom van
                  Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

Nagy zsibvásár itt

Comment

Nem henna az Gerda? Mert azt meg én keresem

Comment

Pinky, nekem a Tengerbe 3 gombóc kabala ment bele, ha ez jó viszonyítási alap.
                      Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

Comment

Az mit jelent, hogy megveszel egy fonalat és használat előtt gombolyítani kell?

Comment

valaki ha tud mondjon erre valamit

ilyen virágot horgolnék.. http://5letes.hu/news.php?extend.311
                          de, mosómasából csináltam a sapit és abból is gondoltam horgolni a virágot de gigabrutál mérete lett, már kevesebb szemmel csinálom, de így is
                          vékonyabb fonalból csináljam a virágot? csak az nem fura, hogy más a sapi és más a virág fonala?
                          " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

Kata ez maga méretú lesz. próbáld rövidebből feltekerni.
                            ha nem megy, nyugodtam mehet más fonalból, nincs azzal semmi gond. én a gyapikra a figurákat mindig cataniából készítem
                            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

Comment

köszi Ronimamami
                              akkor csinálok egy olyat ami 20 láncszemmel kezd
                              ugye 40-et ír a minta, előbb 30-al csináltam, de nagy lett

ba..zus már 4-szerre horgolom meg és még mindig nincs virág a sapin
                              " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

De tuti memorizálod a folyamatot!
                                I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

Comment

Betöltés...
                                X