freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Scrapbook - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Scrapbook

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Scrapbook

Sziasztok!

2010. január 2-a óta foglalkozom scrapbook-kal valamiért odatévedtem a www.scrapbook.hu oldalra, és aznap délután meg is született az első alkotásom Azóta is azon jár folyamatosan az agyam, hogy melyik képet, mire lehetne felhasználni.
    Biztos vagytok így még egy páran, gyertek, beszélgessünk!
    Évi, Zalán (2007/10/24) és Róza (2009/06/12) anyukája

Ott is van klub, láttad?

Én nagyon régen láttam csak ilyet, de nekem sosincs időm semmire sem, így majd inkább csöndes figyelő leszek, hátha vmikor lesz időm és tudok én is végre alkotni...
    Á., K., S. és R. anyukája

Comment

Évi, csak digitálisat vagy hagyományosat is csinálsz?
      Milyen programot használsz? A digitálisat milyen formátumban mented el? Ki tudod nyomtatni?

Évek óta csinálok hagyományos scrapbook-okat, mostanában ismerkedem a digitális készítésével én is. De az .xcf kiterjesztéssel nem tudnak mit kezdeni az előhívó helyeken.
      Utoljára szerkesztette Napocskaeszter; 2010.01.05., 09:40.
      A fiam ovis, a lányom karácsonyi ajándék volt két éve.

ELADÓ CIPŐK ITT.

Comment

Én is érdeklődöm, de csatlakozom hibikhez Mindig azt mondom, hogy majd ha felnőnek a gyerekeim
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

Comment

Napocskaeszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Évi, csak digitálisat vagy hagyományosat is csinálsz?
          Milyen programot használsz? A digitálisat milyen formátumban mented el? Ki tudod nyomtatni?

Évek óta csinálok hagyományos scrapbook-okat, mostanában ismerkedem a digitális készítésével én is. De az .xcf kiterjesztéssel nem tudnak mit kezdeni az előhívó helyeken.
          Csak digitálisat. A hagyományost nem próbáltam, szerintem nem is fogom. A kétévesem és a félévesem mellett maradok a digitálisnál

Eddig egy képem van készen http://evicuska.blogspot.com/2010/01...scrapbook.html
          Azt gimp-pel készítettem. De megvan már a photoshop is, most azzal próbálkozok. Nagyon jók ezek a leckék: http://www.scrap.hu/articles.php?cat=2
          Van photoshop 1,2,3 alaplecke és még vannak extrák is. Az is le van írva, hogy hogy lehet .jpeg-be elmenteni

Comment

Na senki nem ír ide?

Comment

én nemtudom mi az a scrapbook
              Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

Comment

Én holnap telepítem a photoshop-ot.

Azóta csináltál valami újat?

ELADÓ CIPŐK ITT.

Comment

luckyjuki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én nemtudom mi az a scrapbook
                  Wikipédia szerint: Scrapbooking, egy szó ami lassan belecsúszik változatlan formában más nyelvekbe is, a neve annak a hobbinak, ami célja személyes/családi történelem fényképek, levelek, nyomtatott művek, kéziratok, stb formájában való színes, művészies album(ok)ban, ún. scrapbook(ok)ban való megőrzése.

Egy ilyen személyes, családi hagyománygyüjtemény készítésének a gyakorlata visszamegy talán közvetlenül a nyomdászat és fényképészet feltalálása utáni korszakra, de nyomait találták a klasszikus görög történelemben is.

Scrapbooking röviden valaki személyes, vagy családi történetének a vizuális formában való elmesélése.

Comment

Én holnap telepítem a photoshop-ot.

Azóta csináltál valami újat?
                    Még ismerkedem a programmal no meg freebie-ket vadászok a neten
                    Most egy balatoni zalánpancsolós képet szeretnék összerakni.

Comment

A te eddig elkészült alkotásaidról van fent valahol kép az éterben?

Comment

Nincsen, mert eddig csak hagyományosat csináltam és azt is ajándékba. 1 db gimp-esem van, amivel nem vagyok megelégedve. Csak pár órát szántam az egészre.

Itt már jártál?

ELADÓ CIPŐK ITT.

Comment

Én már nem sb-ozom legfeljebb fejléceket, naptárakat készítek.
                          http://szkrep.blogspot.com/search/la...is%20scrapbook
                          Három a gyerek, egyik sem baba

Comment

Nincsen, mert eddig csak hagyományosat csináltam és azt is ajándékba. 1 db gimp-esem van, amivel nem vagyok megelégedve. Csak pár órát szántam az egészre.

Itt már jártál?
                            Ezt még nem ismertem. Köszi

Comment

Zsuzska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én már nem sb-ozom legfeljebb fejléceket, naptárakat készítek.
                              http://szkrep.blogspot.com/search/la...is%20scrapbook
                              Tök jók a naptárak!!! hogy hogy abbahagytad a sb-t? és te milyen programot használtál? freebie-ket használtál, vagy vettél is készleteket?

Comment

Betöltés...
                              X