freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Krupp - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Krupp

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

nálam van egy aki májusban 9 és keményen tud fulladni, szteroid, kórház stb..Legutóbb karácson előtt voltunk bent így. Szóval nem mindenki növi ki sajna. Azért remélem majd ő is elnövi már lassan csak nála minden nehezebb és lassabb.
    alapozó terapeuta vagyok
    TSMT tanonc
    3 a gyerek

Comment

Akkor mi elég szerencsések vagyunk. Vagy csak most kezdődik?
      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

Comment

Sziasztok!
        úgy tűnik, jön a szezon :/

jövő héten fogok inhalátort iratni a gyerkőcnek. Érdekelne, hogy kinek melyik vált be.
        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!
          úgy tűnik, jön a szezon :/

jövő héten fogok inhalátort iratni a gyerkőcnek. Érdekelne, hogy kinek melyik vált be.
          Receptre nem csak a philips respironics típust adják? Mindenkitől ezt hallottam,mi is ezt kaptuk,nem is kérdezték milyet kérünk.

Igen,jön a szezon,gyerek napok óta rekedt,orrhangon beszél,és ma éjszakás leszek a melóhelyen,nem kicsit pánikolok.
          Edit vagyok, Évus 7,5,Lacus 6 és Olivér 4 anyukája

Comment

nézegettem online shopban, és volt vagy 10féle, amit kiadnak 80%os támogatásra. omron pl (tesóméknak az van, de azt mondja, olyan, mint egy traktor... bár nem tudni, mihez képest, lehet a többi sem halkabb). omront kaptam most kölcsön is, de a tavalyi kölcsön gépünk vmi M betűs nevű volt.

Áron most van túl egy mandulagyulladáson, és sajnos hétfőn be is fulladt most már csak köhög, de nem szeretném újra azt hallgatni, hogy levegőért sír.
            egyenlőre marad a ventolin. május óta kb 3x használta... most a napokban annyiszor, hogy már simán tudja a pipából közvetlenül fújni magának.

Comment

nézegettem online shopban, és volt vagy 10féle, amit kiadnak 80%os támogatásra. omron pl (tesóméknak az van, de azt mondja, olyan, mint egy traktor... bár nem tudni, mihez képest, lehet a többi sem halkabb). omront kaptam most kölcsön is, de a tavalyi kölcsön gépünk vmi M betűs nevű volt.
              Mi öt éve vettünk egyet és iszonyú hangos. Nálunk úgy vált be, hogy alá tettem egy puha vastag rongyot hangtompítás gyanánt és közben mesét néznek a gyerekek. Valahogy a Chugington vonatos mesék váltak be, azok pont 15-17 perces hosszúak és elég gyerek barátak. Úgy tudom, hogy a porlasztó műszakilag igy működik, hogy hangos.
              Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
              privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

Comment

köszi... hát, ez, ami kölcsönben van itt, ez is olyan, mint valami munkagép... reméltem, hogy azért vannak ennél barátságosabbak is

Comment

A kórházi is hangosan kerregett, a miénk is..
                  BETTI,fiúk anyja:
                  B-15, K-8, M-3,5

Comment

közben nézelődök, érdeklődök... azt mondják, hogy az ultrahangos az csendes.
                    de nem tudom, hogy működik a felírása. az orvos konkrét gépet ír fel, vagy csak inhalátort, aztán veszek olyat, amilyet akarok?

Comment

Biztos lehetsz benne hogy azt nem támogatja a tb
                      Sztem tipust ír. Nekem anno ott adta, 1 fajta volt.
                      BETTI,fiúk anyja:
                      B-15, K-8, M-3,5

Comment

közben nézelődök, érdeklődök... azt mondják, hogy az ultrahangos az csendes.
                        de nem tudom, hogy működik a felírása. az orvos konkrét gépet ír fel, vagy csak inhalátort, aztán veszek olyat, amilyet akarok?
                        Az ultrahangos nem biztos, hogy hatékonyságában ugyan azt tudja, mint a porlasztós. Nemtom, nem értek hozzá.
                        Mi a porlasztóst használjuk inhalálásra. Az aromaterápiás párologtatóba meg Salvus vizet, amikor alszanak. Még mindig nem tudtam megfejteni, mikor melyik jobb, mert néha az egyikre, máskor a másikra reagálnak jobban.
                        Erika anyuci, Lilla Olga iskolás (2010.01.01) és Álmos László ovis (2013.09.15)
                        privi helyett ide írj kérlek: email címem itt

Comment

Nálunk a kórházban ultrahangos van és tényleg semmi hangja,szuper. De gondolom jóval nagyobb befektetés,annyira sűrűn szerencsére nem kell,meg a 3 gyerek simán túl is harsogja. :P

Comment

csontosedit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nálunk a kórházban ultrahangos van és tényleg semmi hangja,szuper. De gondolom jóval nagyobb befektetés,annyira sűrűn szerencsére nem kell,meg a 3 gyerek simán túl is harsogja. :P
                            utánanéztem, az ultrahangos is kb ugyanabban az árban van... de most már mindegy is. felírta az orvos a philipset. mondta, hogy választhatok, de ő jelenleg azt tartja a legjobbnak. (abba nem mentünk bele nyilván, hogy mindezért mi jár neki a forgalmazótól)
                            Szóval tegnap meg is rendeltem, elvileg holnap szállítják. kompresszoros, szóval biztosan hangos... talán 56 dB-re emlékszem a leírásból... vagy vmi hasonló. mesét nézni nem biztos, hogy tudunk majd közben

Comment

Mi tudunk mellette nézni.

Hétvégén be is fulladt Olcsi,baromira megijedtem,mert ez volt az első rohama aminél nem voltam itthon,szerencsére férjem le tudta rendezni,ügyes volt,de kellett a kúp. Annyira várom hogy kinője.

Comment

no, Áron mamánál alvás helyett hazajött az előbb lázzal... zihál, hörög, de alszik békésen, párásító mellett. holnap hozzák az inhalátorunkat. végre.
                                közben ma a 2 hónapos unokahugi szintén kruppal kórházba került
                                nem szeretem ezt a takony időt

Comment

Betöltés...
                                X