Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamamik autoimmun betegséggel

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ma bekuncsorogtam magam a laborba... kiosztottak ugyan, hogy ez nem így működik (megjegyzem egyetlen lélek sem volt a váróban), de azért levették a vért... holnap mehetek érte, kíváncsi leszek...
    Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

Comment

Én is jártam erre, csak sok okosat nem tudtam mondani.
      Autoimmun pm: elég gyakori, tudtommal a vérvételből ez is kiderülhet. Lányágon öröklődik, jó ha a lányoknál gondolsz erre. (Nálunk anyukámnak van, és három lányból kettőnknek (eddig?))
      Bő egy évvel a nagy ízületeimmel, főleg a két térdemmel van baj.
      Sok mindent néztek, sok mindent kizártak, aztán rámondták, hogy autoimmun.
      Én kb. úgy fejtettem meg, amire nem tudunk magyarázatot adni, azt ebbe a kosárba tesszük.
      Egy év után, azt mondta rá ugyanaz a doki, hogy ez nem is autoimmun (akkor mi? nem derült ki, szóval az egész ködös, de mindegy is, most úgy ahogy szinten van tartva a dolog)
      Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
      Dunakanyar Klub

Comment

Köszi, minden infónak örülök, jó ha felvértezve megyek már a dokikhoz...
        Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

Comment

Judita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bő egy évvel a nagy ízületeimmel, főleg a két térdemmel van baj.
          Ízületekre remek a cápaporc tartalmú készítmény. Én a térdemre szedem, mondjuk vega vagyok és nem szívesen eszek cápát, de sajnos időnként muszáj.
          Andi - Ricsi, és a kis dumaláda sajtkukac, Véda (2013.05.) és Alíz, (2015. 09.23.)

Comment

Köszi, rákerestem.
            Ha kopás miatt lenne bajom, még jobban utána mennék. Mivel nálam nem a kopás az ok, (hanem lassanként az okozat), így most csak elraktározom az infót
            Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
            Dunakanyar Klub

Comment

Sziasztok kedves Sorstársak!

Marcsi vagyok, 6 éve diagnosztizálták az élettársam a Sclerosis Multiplexet. Épp Húsvétkor úgyhogy számomra azóta nagyon spirituális ez a tavaszi újjászületéses ünnep. Nagyon örülök, hogy létrejött a topik. Nekem épp most kezd fellobbanni a shub-om, ölemben a 6 hónaposommal. holnap megyünk dokihoz, aki megvizsgál, aztán meglátjuk.
              Aki nálam tapasztaltabb az segítene annyiban, hogy mi történik ha anyatejes babám van? kapok ilyenkor steroidot? ha be kell feküdnöm, akkor a pici is jön velem? Nagyon köszönöm ha írtok!

Comment

Sziasztok!
                Új tag vagyok, lenne itt valaki, akivel esetleg tudnék beszélni morphea/ scleroderma témában? Láttam, hogy többen is éltek együtt ezzel a betegséggel, de sajnos nem tudtam privát üzenetet írni nektek.
                Előre is köszönöm a segítséget!

Comment

Sziasztok! Ma derült ki a Heim Pálban egy Punch biopszia után, hogy a 11 éves kislányom bal lábfején a fénylő lila foltok morpheát, lokalizált scleroderma nevű betegséget rejtenek.
                  Sorstársakat keresek, akik megosztanák a tapasztalataikat. Március 9-én kell befeküdni majd kivizsgálásra.
                  ​​​​​​

Comment

Betöltés...
                  X