freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Légtisztító? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Légtisztító?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Légtisztító?

Sziasztok,

nem találtam hasonló topikot, de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, véleményetekre!

Középső fiam légúti allergiás (kb. mindenre), és egy hete megvolt az első asztmás rohama is... A gyerekkori asztmás topikban már kikeseregtem magam, itt nem mennék részletekbe; a lényeg, hogy szeretnénk gyógyszermentes megoldás(ok)at találni.
    Szóba került a légtisztító, mint lehetőség is, de én teljesen zöldfülű vagyok . Valóban hasznosak ezek a készülékek? Mi a különbség a néhány tízezres és a százezres árkategória között? Milyen fajtát érdemes keresni?

Várom a hozzászólásaitokat!

Judit! úgy sajnálom!
    segíteni nem tudok, de ha hallok vmi jó megoldást, megkereslek. van pár tippem, kit kérdezzek meg
    Boglárka 2005.08.15 Zétény 2008.07.22.

Comment

vtimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ha hallok vmi jó megoldást, megkereslek. van pár tippem, kit kérdezzek meg
      Biztos Zept*r nagyit
      Utoljára szerkesztette kisvic; 2009.09.25., 22:03.
      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Timi, köszönöm!
        Kisvic, ezt most nem annyira értem...

Comment

Neked mi bajod? Offinger

Comment

csak Ő érti. kóros.

beszéltél gondolom a dokinénivel, kihez jártok miklóson?

Comment

Miklóson senkihez, ill. egyszer, kb. három hete voltunk a Gyártelepen Sellyei drnőnél, ő antihisztamint írt fel neki + egyéb nyalánkságokat, de akkor még "csak" allergiáról volt szó.
              Mostantól kezdve viszont a Tűzoltó utcára tartozunk...

Comment

Próbálkozzatok sókamrával!!!
                Ha van a környékbeli ovikban, iskolákban, akkor érdeklődjetek, hogy bemehettek-e, (pl. Csepel, Nagy Imre ÁMK-ban biztos, hogy van, de hátha közelebb is találtok) ha igen, akkor mennyiért, hogyan.
                Sztem heti háromszor egy óra biztosan érzékelhető változást hozhat.
                Most hallottam olyanról is, hogy valaki a legrosszabb allergiás időszakban (augusztus) elment Parajdra a sóbányába 2 hétre, bentlakással kezelésre. Hasonló van Wieliczkában (biztos rosszul írom...), Lengyelországban is. Ezek elég borsos dolgok, de ha beválnak, akár hónapokra is segíthetnek.
                Bp-en is van bizonyos barlangokba asztmásoknak kedvezményes bejárás, terápia, erről csak pletyka szinten hallottam, de érdemes utána járni. Bár ezek nem sóbarlangok, de biztos segít ez is.
                Légtisztító: szerintem ez is nagyon jó, sokat segíthet. Valamelyik nyári K.mama magazinban volt egy összehasonlító cikk, persze jó sok PR, meg reklám résszel, de azt is leírták, hogy technikailag mik a különbségek, mire kell odafigyelni. Esetleg körülnézhetsz a honlapjukon, hátha föltették a cikket.
                Van még valami sóporlasztó készülék is, ami éjszaka sót puffol bele a levegőbe. Ennek se 1000 Ft az ára, de lehet, hogy ez válik be.
                Kipróbálhatjátok a sólámpást is, de az csak keveset segít, de lehet, hogy kezdetnek, amíg megtaláljátok az igazit, az is jobb, mint a semmi.
                Kiskavics (2008.03.23.), aki önjáró és Kisdömper (2010.12.26.), aki hosszabb távokon még rajtunk jár, egyébként fut. 25 kreatív tipp ingyen!

Comment

Judit, a gyártelepi miniklinikán van sószoba.

Comment

Kovka, sólámpásunk van, használjuk is. Sókamra jó ötlet, köszi! (Gyártelepre meg el is jutunk viszonylag simán )

Comment

www.miniklinika.hu

Comment

Judit, Salvus vizet párologtass.
                        Olyan gépet vegyél, ami bírja.
                        A fiam ovis, a lányom karácsonyi ajándék volt két éve.

ELADÓ CIPŐK ITT.

Comment

De ha felteszel egy liter sós vizet és felforralva elpárologtatod az ingyen van.
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Az antihisztaminokat szeditek? Mert az kiváltható homeopátiás Histaminummal.
                            Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

Comment

kisvic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              De ha felteszel egy liter sós vizet és felforralva elpárologtatod az ingyen van.
                              Asszem, asztmára hideg pára kell. A meleg ugyanúgy irritálhat. Sajnos.
                              Kiskavics (2008.03.23.), aki önjáró és Kisdömper (2010.12.26.), aki hosszabb távokon még rajtunk jár, egyébként fut. 25 kreatív tipp ingyen!

Comment

Betöltés...
                              X