freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Depresszió és társai-beszélgessünk - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Depresszió és társai-beszélgessünk

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szerintem is jó helyen van itt! El fogom olvasni
    A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

Comment

Emma
      R (2007.10.), K (2010.12.), V (2014.02.), A (2016.04.)
      gemmamamami@gmail.com

Comment

Visszatérek: gyereket vittük el egy pszichológushoz az iskolai gondok miatt, hogy ne izélgessenek ezzel is (most el tudom mondani, hogy elvittük, semmi baja - azóta volt kérdés tanártól, hogy nem visszük-e el) - na az a csaj nagyon szimpi volt és azt beszéltük, hogy nekem kéne elmennem hozzá. Megoldottuk és voltam nála már párszor, nagyon jól esett. De itt az évvégi dolgokkal teljesen kiborultam és kész vagyok - most kapcsolt és elküldött azonnal pszichiáterhez és azt mondta, hogy ez most fontos, fel kell jönni a gödörből és, hogy ez már komoly depresszió. Szóval most próbálok eljutni az általa ajánlott pszichiáterhez. Még barátkozok a gondolattal, de család is kapcsolt, úgy néz ki, hogy nem túl későn és támogatnak mindenben.
        A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

Comment

Emma
          R (2007.10.), K (2010.12.), V (2014.02.), A (2016.04.)
          gemmamamami@gmail.com

Comment

Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Visszatérek: gyereket vittük el egy pszichológushoz az iskolai gondok miatt, hogy ne izélgessenek ezzel is (most el tudom mondani, hogy elvittük, semmi baja - azóta volt kérdés tanártól, hogy nem visszük-e el) - na az a csaj nagyon szimpi volt és azt beszéltük, hogy nekem kéne elmennem hozzá. Megoldottuk és voltam nála már párszor, nagyon jól esett. De itt az évvégi dolgokkal teljesen kiborultam és kész vagyok - most kapcsolt és elküldött azonnal pszichiáterhez és azt mondta, hogy ez most fontos, fel kell jönni a gödörből és, hogy ez már komoly depresszió. Szóval most próbálok eljutni az általa ajánlott pszichiáterhez. Még barátkozok a gondolattal, de család is kapcsolt, úgy néz ki, hogy nem túl későn és támogatnak mindenben.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Betöltés...
            X