freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
babás akciók - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

babás akciók

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

gkop eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem csak jelképesen...ugye?
    a jelkepesre ertettem hogy durva ha valoban verekedtek akkor a kritikan aluli jelzot hasznalnam

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

a jelkepesre ertettem hogy durva ha valoban verekedtek akkor a kritikan aluli jelzot hasznalnam
      na, most már nagyon kiváncsi vagyok a részletekre..

Comment

Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Paci...az elozo ket aruhazban verekedtek erte, es vegul egyenkent adtak a raktarbol. Szoval erkezni nyitas elott fel oraval es rogton a piacos bejaratnal kb futva a helyere. Famly kartyaval kizarolag.
        hú basszus
        sztem akkor nem vállalják, Gödöllő környékén laknak...

azért ezt nem hittem, h ennyire felkapott, hisz azért aldi lidl is árult ilyesmit...
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

hú basszus
          sztem akkor nem vállalják, Gödöllő környékén laknak...

azért ezt nem hittem, h ennyire felkapott, hisz azért aldi lidl is árult ilyesmit...
          itt a csepeli aldiban egy ket hete meg volt par db 24990ert. szivesen megnezzuk holnap van e meg. meg le is fotoztam mert egy mamaminak vadasztam fa jatekkonyhat. IMG_20181130_182817.jpg IMG_20181130_182825.jpg

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

itt a csepeli aldiban egy ket hete meg volt par db 24990ert. szivesen megnezzuk holnap van e meg. meg le is fotoztam mert egy mamaminak vadasztam fa jatekkonyhat. IMG_20181130_182817.jpg IMG_20181130_182825.jpg
            köszi aranyos vagy!

hagyd, megkérdeztem őket, mondta h feladták idénre, vettek mást. jövőre megpróbál jobban résen lenni
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Tchibo ma ingyen szállítás: https://www.tchibo.hu/?extProvId=5&e...dcd=BkjsjLgIxr
              B & B & R & B

Comment

Itt a babában kiárusítás, alig van pár darab már, de hátha valakinek jól jön. https://www.ittababa.hu/shop_artspec.php?artspec=1
                B & B & R & B

Comment

25-én Tchibo -25%.
                  A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

Comment

Betöltés...
                  X