freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Gyerekszáj és egyéb móka, kacagás - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Gyerekszáj és egyéb móka, kacagás

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szandra lányommal bölcsiset kell játszani. Ez arról szól, hogy ő az anyukám és otthagy a bölcsiben (szegény gyerek lelke... ) Egyik ilyen alkalommal szokásos búcsú, integet nekem én meg neki a bölcsiből. Kérdezem: - Anya, mikor jössz értem?
    - Majd Húsvétkor.
    - Húsvétkor? Addig mit csináljak itt?
    - Tarts ki!
    Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

Comment

Tomianyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szandra lányommal bölcsiset kell játszani. Ez arról szól, hogy ő az anyukám és otthagy a bölcsiben (szegény gyerek lelke... ) Egyik ilyen alkalommal szokásos búcsú, integet nekem én meg neki a bölcsiből. Kérdezem: - Anya, mikor jössz értem?
      - Majd Húsvétkor.
      - Húsvétkor? Addig mit csináljak itt?
      - Tarts ki!
      jaaaaj, de édes
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

inkább kegyetlen
        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Kozepsom tegnap este elalvas elott suttogva kerdezi: Anya! En mikor leszek hany eves?

Comment

youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            inkább kegyetlen
            Igen, a hangsúlyt nem tudtam idetenni, de kb én is így értettem
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Igen, a hangsúlyt nem tudtam idetenni, de kb én is így értettem
              Pedig higyjétek el, soha nem mondtam neki ilyesmit... Azóta sem tudom, hogy szegény gyerek ezt érezhette a bölcsiben? Pedig állítólag szerette. Jól elvolt, de lehet, hogy csak kitartott.
              Flóra vagyok, Tomi (2014.08.) Szandra, (2016.07.) Bálint (2018.06) büszke anyukája.

Comment

Pedig higyjétek el, soha nem mondtam neki ilyesmit... Azóta sem tudom, hogy szegény gyerek ezt érezhette a bölcsiben? Pedig állítólag szerette. Jól elvolt, de lehet, hogy csak kitartott.
                biztos, hogy nem erre értette, csak így hirtelen ez jutott az eszébe
                nézd a dolog jó oldalát: iszonyat vagány beszólásai vannak, okos.

Comment

• Tomikám, miért nincs rajtad alsógyatya?
                  • Mert gatyamentes világnapot tartok Anya.
                  Szandra:
                  • Anya, felhajtod légyszi a kapuncimat? (kapucnira gondolt csóri)
                  Bálint pedig újabban időnként belepisil a bilibe. Ilyenkor megtapsoljuk, örülünk. Gondolom ennek apropóján jött az ötlet:
                  • Odapisilt a konyhapadlóra, majd látta, hogy nem így szoktuk, fogta a bilit és ráborította a tócsára, majd elegánsan megtapsolta magát, széles vigyorral az arcán.

Comment

• Tomikám, miért nincs rajtad alsógyatya?
                    • Mert gatyamentes világnapot tartok Anya.
                    Szandra:
                    • Anya, felhajtod légyszi a kapuncimat? (kapucnira gondolt csóri)
                    Bálint pedig újabban időnként belepisil a bilibe. Ilyenkor megtapsoljuk, örülünk. Gondolom ennek apropóján jött az ötlet:
                    • Odapisilt a konyhapadlóra, majd látta, hogy nem így szoktuk, fogta a bilit és ráborította a tócsára, majd elegánsan megtapsolta magát, széles vigyorral az arcán.

Comment

reggeli: bundás kenyér, paradicsom, paprika, ubi és kakaó. Na ez az egyveleg jelent meg úgy telibe Luca ruháján, hajában, kezén, száján. Nincs más megoldás ilyenkor, irány a zuhany.
                      Beteszem a zuhanykabinba, magára húzza az ajtókat, én közben gyorsban készítem a vödröt vizet, és áztatom a rucit, egyszer csak jó hangosan ezt hallom: "TÁNCSOJÓK! TÁNCSOJÓK!..." Kinytom a zuhanykabint és a következő tárul elém: A mindjárt 2 évesem rázza a popóját, közben kiabálja, hogy "táncsojók!..." , öszesfogkilátszós vigyorral, két nagy maki lóg ki az orrából, csupa maszat, ééés van a popóján, amit persze ráz. Sírva röhögtem, mert olyan fergetegesen jó kedve volt, hogy csak na. Gondoltam levideózom, de inkább gyorsan kivakartam MINDENBŐL.

Comment

Mai humor morzsa: Szandra sorolja, hogy ő minden ételt szeret. "Szeretem a dinnyét, a szőlőt a barackot, paradicsomot, krumplit, mellbimbót..." Persze kelbimbóra gondolt, de azért jót röhögtünk.

Comment

Mai humor morzsa: Szandra sorolja, hogy ő minden ételt szeret. "Szeretem a dinnyét, a szőlőt a barackot, paradicsomot, krumplit, mellbimbót..." Persze kelbimbóra gondolt, de azért jót röhögtünk.

Comment

Betöltés...
                          X