freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Pediped 75 Ship!!! - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pediped 75 Ship!!!

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Pediped 75 Ship!!!

Itt lehet Pediped cipőkről, rendeléséről, free shippingről olvasgatni
    kérlek ha tudod, hogy van free shippin akkor azt nagy, kiemelt betűvel jelezd a topikban
    vagy bármi Pedipedes akciót is!
    Utoljára szerkesztette Babber; 2011.09.08., 09:34.
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

február 9-én adtam le a rendelést aztán még több rendelést más napokon
    az egyik február 9-én leadott rendelés rendben megérkezett, mint tudjátok vám és egyéb nélkül

van másik is amit 9-én adtam le, de ahhoz még nem is küldtek küldemény azonosítót
    sokan aggódtok, hogy mi a bánat van
    nem kell! egyszerűen valszeg arról van szó, hogy baromi sok rendelésük van és nem érik utol magukat
    addig amíg nem kaptok tracking number-t nem is tudjátok nyomon követni a dolgot, a tracking numbert emailben mindenki megkapja és majd tudjátok figyelni a fedex oldalán hol tart a dolog!

én naponta írok nekik levelet és többször már fel is hívtuk őket
    ma egy nem túl kedves levelet is eleresztettünk már egy másik még korábbi küldeménnyel kapcsolatban... de ez már más tészta

kértük nézzenek utána a magyarországi rendeléseknek, hogy lehet az, hogy még nem sikerült feladniuk...

ha van fejlemény vagy valami info akkor itt megírom

illetve örülnék ha valaki kapott már tracking numbert akkor legyen olyan kedves is itt jelezze mások megnyugtatása céljából
    " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

Comment

Barátnőm vasárnap, február 13-án adta le a rendelését, kedden nála volt a csomag (USA). Tehát belföldre gyorsak tudtak lenni...

Comment

Én 14-én este (utolsó pillanat...) rendeltem, és még nem kaptam tracking numbert... Akkor még ne aggódjak???
        Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

Comment

Mikkamakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Barátnőm vasárnap, február 13-án adta le a rendelését, kedden nála volt a csomag (USA). Tehát belföldre gyorsak tudtak lenni...
          én még ősszel rendeltem ugyan csak így 75 ship-es akcióban kedden rendeltem pénteken itt volt a cucc úgyhogy nemzetközi kiküldésben is ügyik csak gondolom ez a facebook-os reklám most odatett nekik rendesen

Comment

zsofizsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én 14-én este (utolsó pillanat...) rendeltem, és még nem kaptam tracking numbert... Akkor még ne aggódjak???

hát bőven ráérsz még, de akkor se kell aggódni, fedex-szel küldik azzal nem lehet gond!

majd még olyan finomságok lehetnek,hogy ez vagy az nincs
            nekem volt egy cipő amit simán kosárba tudtam tenni aztán 1 hét múlva jött az email, hogy bocsi,de nincs az a méret már
            ( már azt meg se jegyeztem nekik,hogy akkor, hogy tudtam kifizetni meg minden...)

Comment

Te mennyit rendeltél? Barátnőmre rászóltak, hogy sok lesz, vegyen vissza

Comment

Te mennyit rendeltél? Barátnőmre rászóltak, hogy sok lesz, vegyen vissza
                hát ebben a körben összesen 600 dollárért kb., de ebből 3 rendelés ( többet adtam le) mamamis anyukáknak adtam le más-más címre

Comment

igazából szerintem az a nem szimpi nekik ha csak a sale-ből vásárolsz, de itt most több olyan is volt ami nem leértékelt volt

Comment

Babber eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nekem volt egy cipő amit simán kosárba tudtam tenni aztán 1 hét múlva jött az email, hogy bocsi,de nincs az a méret már
                    Ha valaki így lemegy 75 alá, attól még nem számítanak postaköltséget, ugye? (nem vagyok érintett, csak kérdezek )

Comment

igazából szerintem az a nem szimpi nekik ha csak a sale-ből vásárolsz, de itt most több olyan is volt ami nem leértékelt volt
                      Igen, barátnőmre konkrétan rászóltak, hogy több akciósat be ne tegyen a kosarába (És 10 cipőt engedtek csak neki. Nagy duzzogva a többit boltban veszi majd meg )

Comment

hm? ezt nem értem?! ez az akció úgy volt, hogy 75 dollár felett ingyenes a szállítás

Comment

Igen, barátnőmre konkrétan rászóltak, hogy több akciósat be ne tegyen a kosarába (És 10 cipőt engedtek csak neki. Nagy duzzogva a többit boltban veszi majd meg )
                          nálunk ez a 210 dolláros rendelés volt 10 páras, de abban csak 1 nem akciós volt nem szóltak egy kukkot se, sőt ezt hozták ki a leghamarabb

Comment

bezzeg azzal meg kavarnak amit kanadai címre kértem... 3-án adtam le a rendelést és nem küldték még ki ,mert nem jött össze annyi rendelés
                            aztán egy kicsit rájuk pirítós mailt írtunk emiatt ma már.....

Comment

hm? ezt nem értem?! ez az akció úgy volt, hogy 75 dollár felett ingyenes a szállítás
                              Jó, de ha 76 dollárért rendelek és az egyik cipő mégsincs, akkor már nem is 76 dolláros a rendelésem, csak pl 45 dollár, akkor mi van? Végülis az ő hibájuk...

Comment

Betöltés...
                              X