Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Minek örülsz ebben a percben?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Hogy anya vagyok, imádom!!!!!!!! Csak ITT errefelé Minden anyuka csak panaszkodik és mennének vissza dolgozni... Szerintetek a kötödő nevelés és a kiváltott hormonok miatt vagyok ilyen boldog??? Ha Off, akkor bocsi.
    Vivi, hajtásaim: Letícia (2009.11.28), a lovagló, Feliza Anna (2011. 12. 13.) a daloló, Bruno (2014.01.03.) a brutál harapó

Comment

tokjo kepeket linkelt szrekuc a zaras topikba es pont az en kendom van rajtuk
      meg hogy hazajottem mindenutt jo de legjobb otthon
      Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
      és a legifjabb padavan: Ádám
      aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

Comment

én pedig annak örülök, hogy van egy ilyen klassz topik, amibe csak vidám megjegyzéseket írunk. ez szuper!
        hiszen annyi mindennek lehet örülni. jó olvasni a hozzászólásokat!
        Emese, a három gyönyörű leány anyája:
        Szonja (1995.) Réka (2001.) és a legkisebb: Tündérmazsola (2010.03.02.)

Comment

én annak örülök már tegnap óta,hogy Sáramamintivel végrehajtottuk talán a Mamami történetének legsikeresebb csereüzletét gyorsan,hatékonyan egy nap alatt,és mindketten maximálisan elégedettek vagyunk azzal,amit kaptunk....igaz,Vanda?
          1 boszorka van, 3 fia van

Comment

hogy mingya megyek haza es eg yhetig nem kell dolgozni jonnom

Comment

B2 játszik, B1 alszik, nekem tele a hasam, nem vagyok álmos, hamarosan jön haza Férj, mindjárt iszom még egy fél kávét, senki sem rííí, senki sem nyííííg, süt a nap, megyünk sétálni, salala, ilyenek:-)
              Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

Comment

Mondjuk ha tudnék a két szívemszottya barátosnémról valamit, mármint hogy jól vannak, akkor azért még boldogabb lennék, de remélem az egyik csak alszik, és nem szül meg nagy titokban a takaró alatt félálomban:-)
                A másiknak meg csak elromlott a telefonja, azért nem elérhető tegnap óta...
                Ezeket remélem még így titokban.
                Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

Comment

Gyerekek cirkuszban vannak mamáékkal, már úgy várták.
                  Olyan mélyről kellett előásnom a topikot, bezzeg a kesergős mindig elől van.
                  Tessék többet örülni.
                  "Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"
                  Andi és a három tündérke: Andika 09.01.19. Léna 04.11.25. Bogi 02.02.26.
                  Köszönöm lányok! markotandi78kukac citromail pont hu

Comment

hogy a lanyom a fenekemen alszik bazi kenyelmetelen, de olyan edesen szuszog...

Comment

Töröltem
                      Utoljára szerkesztette bobe85; 2011.03.19., 15:17.

Comment

Szuper nap szuper barátokkal
                        Életem fő műve: a G.A.M.Sz. Művek -egyik alapító tagja, koordinátora, menedzsere, mindenese vagyok (2007-2012.)

Comment

alszanak

Comment

tyű, az jó nálunk nagy játék van, de ma végre megint elvihettem Laurát balettra imádja de eddig csak egyszer volt utána beteg lett és újra és újra... Ma is nagyon lelkes volt (csak ne hagytam volna a kulcsot a kocsiban és így rohanhattam Julinkával haza, fel 5 emeletnyit, meg vissza a kocsihoz -de megvolt, ez is nagy öröm még jobb is mint a balett )
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

Ma másfél éves a mi gyönyörűséges Pannánk. Voltunk ma játszóházban, ahol jól érezte magát. Ha jól számoljuk 156 szót mond.
                              Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

Comment

2 hét múlva megyünk nyaralni!!

Comment

Betöltés...
                                X