Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Minek örülsz ebben a percben?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Minek örülsz ebben a percben?

Ha jobban belegondolunk, életünk minden percében tudunk olyan dolgot mondani, ami örömre adhat nekünk okot - talán pont azért, mert másnak ez nem adatott meg, ezért mi se tekinthetjük úgy, hogy ez nekünk "alanyi jogon" jár.

Ráadásul szinte már közhely, hogy sokszor csak akkor jövünk rá valaminek az értékére, ha elveszítettük.
    Küzdjünk ez ellen!

Derűsebb lesz az életünk, ha minél több percében próbálunk okot találni az örömre, a hálára!

Tehát hajrá, gondolj bele, majd írd le, oszd meg velünk, Neked milyen öröm-ok jut eszedbe ebben a percben!

Apró és jelentékeny öröm-okok is jöhetnek!
    minkamami,
    egy kicsi, egy pici, és egy nagyon pici lány mamija

Mi holnap megyünk az Állatkertbe.Ma ezt kb.100× megbeszéltük Ékessel,nagy az öröm,persze.
    Fürdés után azért a biztonság kedvéért 101× is megkérdezte:
    -Anya!Megyünk holnap állatkertbe?
    -Igen.
    -Mama is jön?
    -Igen.
    -Móni is?(Ő a nővérem)
    -Igen.
    -Zorka is?(Ő a nővérem lánya,Ékes unokatesója)
    -Várnak a makik!Anya, Bulcsú is jön?
    -Persze,ő is!
    -Jó,mert szeretem a Bulcsúkámat!
    (egyébként általában így hívja az öccsét,hogy Bulcsúkám-szerintem már ez is önmagában tündéri..!)
    Hát,én ennek örülök most a világon a legjobban!
    Utoljára szerkesztette ékes; 2009.09.27., 21:39.
    Erika,Ékes Csillag(2007.07.04.)és Bulcsú Győző(2009.05.21.)Anyukája

Comment

édes
      Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

Comment

De jó! Végre van egy olyan topik, ahová leírhatom, aminek szinte minden összebújáskor örülök! (Szóval most a topiknak örülök, de azért leírom az előbb említettet is.)
        Már sokszor megfogalmazódott bennem, hogy a világon a legszebb hangja annak van, amikor Bendegúz buksiját simogatom! Eleve meghitt pillanatok kellenek hozzá, mert nyüzsiben nem hallatszik, a kezem és a kis buksija/haja közti surlódás hangja... (esetleg kiegészítve a szuszmogással)
        Ági
        Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

Comment

daridagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De jó! Végre van egy olyan topik, ahová leírhatom, aminek szinte minden összebújáskor örülök! (Szóval most a topiknak örülök, de azért leírom az előbb említettet is.)
          Már sokszor megfogalmazódott bennem, hogy a világon a legszebb hangja annak van, amikor Bendegúz buksiját simogatom! Eleve meghitt pillanatok kellenek hozzá, mert nyüzsiben nem hallatszik, a kezem és a kis buksija/haja közti surlódás hangja... (esetleg kiegészítve a szuszmogással)
          Hogy ez milyen aranyos
          Én minden nap hálát adok, hogy egészséges gyermekünk született, és minden este lefekvés előtt pár percig elnézegetem, és hallgatom a szuszogását. Sokszor eszsembe jut h mennyire hamar megnőtt, és azokat a perceket szeretem a legjobban, amikor odabújik. Tegnap a játszótéren pl mindahányszor felmászott a csúszdához vezető lépcsőn, kihajolt hozzám és tartotta a kis buksiját h puszit adjak. csak utána ment tovább felfelé
          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

Comment

Ebben a percben?
            - Miló átaludta az éjszakát, jól van;
            - veszekedés nélkül szépen játszanak együtt mindhárman (na jó, a két nagy együtt, a kicsi meg mellettük );
            - így van lehetőségem egy helyben ülve, sőt, mamamizva meginni a teámat ;
            - süt a nap és hétvége van, miénk az egész nap! (na jó, persze azért a párom ma is megy dolgozni )

Comment

Ma reggel jól megnézte a képünket a tükörben Keve, majd hozzámbújt, és azt mondta: Szejetek!!! (=szeretlek).
              Kiskavics (2008.03.23.), aki önjáró és Kisdömper (2010.12.26.), aki hosszabb távokon még rajtunk jár, egyébként fut. 25 kreatív tipp ingyen!

Comment

kovka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ma reggel jól megnézte a képünket a tükörben Keve, majd hozzámbújt, és azt mondta: Szejetek!!! (=szeretlek).
                Jaj, de jók is az ilyen élmények!

Comment

Kedves Minkakami Kedves mamik

E percben legjobban annak örülök, hogy elindítottad ezt a topikot Már tudom, hogy a kedvencem lesz
                  Mióta olvastam A titok c. könyvet, és mióta sok-sok különféle praxis által túljutottam életem fájdalmain..., a hozza állásom az öröm irányába tart. Lehetőleg mindennap. Imádom, hogy itt lakunk a zölderdő mellett. Örülök, hogy vagyunk, és keresem a mosolygós embereket. Mindig van 1-2, mindenfelé.
                  életmód blogom

Comment

elaluuuuuuuuuuuuudt
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      elaluuuuuuuuuuuuudt
                      Á., K., S. és R. anyukája

Comment

hibik
                        Dius vagyok
                        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

Lekváros kenyeret eszem. Egyedül! (Vera alszik.)
                          Ja, és Marci nyígás nélkül elkészítette a házi feladatát. (Kb. 10 perc alatt...a nyűglődéssel együtt ez egy egész délutános program szokott lenni. )
                          Utoljára szerkesztette zsofec; 2009.09.28., 14:23.
                          Zsófi
                          Marci (1999.augusztus) Vera (2008.június)

Comment

felébredt
                            Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

Comment

és tényleg, van hangja a buksi simogatásnak.....köszönöm
                              Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

Comment

Betöltés...
                              X