Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Három (vagy több) gyerek az autóban

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Judilla borzasztóan sajnálom..

nálunk is aktuálissá vált a 3 ülés újabbak az üléseink, régi az autónk ('99-es astra kombi) és befértek
    mi chrysler grand voyagert néztük, ha nem férünk be
    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

Comment

Celesz gondolom ezekre gondolt az autós pasi: VW Caddy, Fiat Dopló, MUltipla, meg van még egy, ami teljesen hasonlít ezekre, de nem jut eszembe a neve hirtelen, na mindegy. Ezek ilyen kis dobozkák
      Hena
      Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
      ClauWi hordozási tanácsadó

Comment

igen, Hena ezek voltak azok! De jó, hogy irtad, el is mentem, hátha majd egyszer tudunk ilyesmit venni... (sztem ezek azért is jók lehetnek, már ami tolóajtós mert annyiszor szenvedek a gyereket berakni avgy kivenni a kocsiból ha szűk a parkolóhely vagy ránkállnak túl közel )
        Viki
        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

bizony szia dobozos! nekunk renault kangoo van de ilyen a citroen berlingo es a peugeot partner, is. Nem csak a 3 gyerekules fer bele de a ponilo meretu kutya es utazladaja, babakocsi, futobickli stb

Comment

Iiigen a tolóajtó az nagyon szuper. Nekünk volt Caddynk is meg Doplónk is és a mostani Sharannál nincs tolóajtó, azt nagyon visszasírom. Majd ha nyerünk a lottón, akkor lesz egy új sharanunk azok már tolóajtósok.
            Ja megvan: Citroen Berlingo még ami a fentiekre hasonlít.
            Hena

Comment

NAgyon sajnálom a kocsilopást. Olyan felháborító

Nekünk Peugeot 307-es SW kombink van, kényelmes, tágas, nagy csomagtartós, elfér 3 gyerekülés. Az összeset saját övvel kötjük még, így egyszerűbb, de szerintem, ha a szélére kerül az, akit a kocsi övével kötünk, kényelmesen hozzá lehet férni a csatokhoz.

És használtan nem volt túl drága a mi autónk
              Kata - (A: 2007.04., VM: 2010.02., Á: 2011.08., VL: 2015.05.)

Comment

Sszkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nekünk Peugeot 307-es SW kombink van, kényelmes, tágas, nagy csomagtartós, elfér 3 gyerekülés. Az összeset saját övvel kötjük még, így egyszerűbb, de szerintem, ha a szélére kerül az, akit a kocsi övével kötünk, kényelmesen hozzá lehet férni a csatokhoz.

Ennek a kistesója van nekünk Peugeot 206 SW és ebbe is befér a 3 gyerekülés. Középen egy 9-18 maxi cosi, két oldalt pedig römer ülésmagasítő, és egy römer háttámlás. Viszont csak ebben a sorrendben férnek el.
                Vica és a rosszcsontok: Panna (2004.09.25.) Bulcsú (2007.05.03.)Nimród (2009.03.07.)

Comment

vica78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ennek a kistesója van nekünk Peugeot 206 SW és ebbe is befér a 3 gyerekülés. Középen egy 9-18 maxi cosi, két oldalt pedig römer ülésmagasítő, és egy römer háttámlás. Viszont csak ebben a sorrendben férnek el.
                  Egyébként fene sem gondolta volna, hogy ez ekkora taktikázást igényel. A férjemen is röhögött az eladó, amikor megjelent a 3 gyereküléssel. Nekünk egy Graco hordozó, egy Römer 9-18 kg-os és egy MAxiCosi 9-36 kilós ülésünk van.

Comment

Judilla: nekünk Ford Mondeo kombink volt (vagyis van még), csak kinőttük Hátul 3 rendes gyerekülés volt (Concord Ultimax, és két Cybex), a csomagtér meg hatalmas, tavaly azzal mentünk kempingbe, jött velünk a futóbicaj és a motor is Úgy volt, hogy megtartjuk mi is második autónak, de most úgy tűnik, hogy mégis megválnánk tőle. Ha érdekel, akkor írj privit, és leírom a részleteket. Én imádom vezetni, de mivel az üléseket nem szeretem pakolgatni, és úgyis mindig én megyek a srácokkal, így csak az új kocsit használjuk.

Comment

Sszkata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      NAgyon sajnálom a kocsilopást. Olyan felháborító

Nekünk is pont ilyen van Bele fog férni 3db 9-18as Tobi is
                      "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                      Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

Comment

én egyébként nem értem ezt a csatolási problémát Ti az üléseket kis szoktátok venni? vagy a középső gyerek becsatolására gondoltok? vagy inkább arra mikor már az autó saját övével rögzítitek a gyereket?
                        "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                        Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

Comment

Brigi,
                          szerintem arra, amikor a kocsi saját övével kell már kötni a gyereket és akkor a két ülés között kotorászni vacak a csattal.

Comment

Meg a kagylónak is csatolni kell az övét.
                            Hena

Comment

paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Meg a kagylónak is csatolni kell az övét.
                              Igaz. Mindig elfelejtem. De ez csak azért lehet, mert én nem szoktam csatolni.
                              A két lányt mindig alá tudtam csúsztatni a bekötött övnek. Most még van pár napom, meglátjuk, hogy az új baba mennyire lesz "csúsztatható"

Mert a kagylóülést, aki elnevezte hordozónak, azzal büntetném, hogy álló nap abban hurcibálja a gyereket. Én egyszerűen nem bírom el. Úgyhogy bármikor, bárhová mentem, mindig kendőben, babakocsiban folytatta útját a ded. És nem csatolgattam.

De tökre igazad van.

Comment

Nálunk 3 féle üles van:
                                a stabil, belső csattos van középen (9-18)
                                2 oldalt meg a bébi és a nagyfiús (15-36)
                                amikor még a nagyi ült hátra, rendesen megszenvedtünk az ember isofixes kocsijában a nagyi becsatolásával öreg astraban ilyen gond nijcs, mozgékony a csatt annyira, amennyire kell
                                3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

Comment

Betöltés...
                                X