Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

megnéztem, bordás kel a magyar neve.

Eszter
    B1 (2004) és B2 (2007)

Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
    Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
    Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

Comment

ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      megnéztem, bordás kel a magyar neve.
      Akkor tényleg más mint a kínai kel.
      B & B & R & B

Comment

Lányok, kérek szépen tippet ilyenre:
        - finger food
        - fözni, sütni lehet
        - kb. 100 gyerekre
        - vegetáriánus
        - 2 óra alatt legyen kész mindennel együtt

nagyon köszönöm elöre is
        Enikő egy férjjel és négy törpével
        ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
        Vega hét menü
        Kihívás (okt.1-14)

Comment

Hűha! Egyedül akarod 2 óra alatt összehozni?
          Olyasmikre gondolnál, mint kicsi lepénykék, ropogósok (cukkini, krumli, alma stb), palacsinta tésztába tekert valami, zöldségfasírt, vagy inkább aprósütemény jellegű (keksz, sajtos rúd stb)? Esetleg mini pizzák? Édes/sós? Jó kis projektjeid vannak.
          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
          Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lányok, kérek szépen tippet ilyenre:
            - finger food
            - fözni, sütni lehet
            - kb. 100 gyerekre
            - vegetáriánus
            - 2 óra alatt legyen kész mindennel együtt

nagyon köszönöm elöre is
            mini muffinok. az alapteszta lehet edes es sos is. utobbiba kb barmilyen aprora vagott zoldseg akarmilyen sajt fuszerek vagy ilyesmik mehetnek. Az edes verzioba gyumolcs mazsola mindenfele magok. Villamgyorsan megvan meg akkor is ha tobbfele izt krealsz sot batran el lehet kesziteni elozo nap is semmit sem veszit az ertekebol izebol. Nem igenyel extra csomagolast konnyrn szallithato nem torik folyik maszatolodik.

Comment

Nagyon jó ötlet, köszönöm, csak nincsen muffin formám és nem szabad semmit sem otthon csinálnunk, csak frissen az iskolai konyhában.
              Vega hét menü
              Kihívás (okt.1-14)

Comment

Nagyon jó ötlet, köszönöm, csak nincsen muffin formám és nem szabad semmit sem otthon csinálnunk, csak frissen az iskolai konyhában.
                kolcsonkerni nem tudsz vagy nem szabad eszkozt sem bevinni? gondolom a vasarlast kihagynad de nem draga egy 24es minimuffin forma. Hatha esetleg maskor is jol jonne
                de meg lehet csinalni pici szilikon formakkal is.
                vagy siman egy tespiben es utana felvagod kockakra

Comment

a masik otlrtem hasonlo de nem muffin hanem kokuszgolyo mintara
                  sosak: parolt zoldsegek villaval szetnyomva vagy apritoval/botmixerrel szetcsapatva ehhez finomra reszelt sajt/ feta sajt fuszerek barmi ami illik hozza. Osszegyurni kis golyokat formazni es a vegen sajtkeverekbe hempergetni. Az utolsonlepes el is hagyhato.

​​​​​​edesek: kb mint a kokuszgolyo csak mas izekkel vaj tej keksz gyumolcs lekvar magok kokusz aszalt gyumolcsok.

Comment

Zseniális ötlet a szeletelés is és a zöldséges golyók. Már csak recept kéne, mert nekem elsöre nem megy a kotyvasztok aztán lesz valami
                    Vega hét menü
                    Kihívás (okt.1-14)

Comment

Én ma zöld spárgát meglocsoltam olívával és beraktam a sütőbe. Semmi fűszer és mégis elképesztően jó íze lett. Hidegen is szívesen rágcsálják a gyerekek.
                      A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

Comment

Zseniális ötlet a szeletelés is és a zöldséges golyók. Már csak recept kéne, mert nekem elsöre nem megy a kotyvasztok aztán lesz valami
                        keresek neked de az ilyesminel tenyleg az van hogy pakolod kostolod fuszerezed kostolod meg teszel bele eztmegazt kostolod es igy tovabb
                        kiprobalt zoldseges muffin receptem van megkeresem regen en is receptfuggo voltam de a gyerekek mellett a fogok egy talat es a hozzavalokat es biztos lesz kaja vonalat kepviselem
                        Utoljára szerkesztette Yettap; 2019.05.20., 18:12.

Comment

nezd itt tobb recept is van. kiindulasnak szerintem jo lehet!
                          https://www.nlcafe.hu/gasztro/201705...rt-recept/amp/

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

keresek neked de az ilyesminel tenyleg az van hogy pakolod kostolod fuszerezed kostolod meg teszel bele eztmegazt kostolod es igy tovabb
                            kiprobalt zoldseges muffin receptem van megkeresem regen en is receptfuggo voltam de a gyerekek mellett a fogok egy talat es a hozzavalokat es biztos lesz kaja vonalat kepviselem
                            Ilyen otthon nálam is szokott lenni, de amikor idöre 100 gyerekre kell készíteni az iskolában, akkor azért nem merem tutira kell menni
                            Vega hét menü
                            Kihívás (okt.1-14)

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nezd itt tobb recept is van. kiindulasnak szerintem jo lehet!
                              https://www.nlcafe.hu/gasztro/201705...rt-recept/amp/
                              Nagyon jók, köszönöm szépen!!!!!!
                              Vega hét menü
                              Kihívás (okt.1-14)

Comment

Ilyen otthon nálam is szokott lenni, de amikor idöre 100 gyerekre kell készíteni az iskolában, akkor azért nem merem tutira kell menni
                                ja persze total igazad van! foleg hogy sok emberre keszul. nem olyan egyszeru utanasozni harom vodor masszat

Comment

Mamami portál footer

Összecsuk

Népszerű

Összecsuk

Cikk a mamami portálról

Összecsuk

szivárvány

Ajándékötletek

Összecsuk

potty-konyv
                                Betöltés...