Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Stevia

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

• Cyanus
    válaszolt
    na én is vettem növényt arra gondoltam, hogy a szörpöket ezzel csinálom (bodza, stb)
    van ötlet?

Szólj hozzá:

• Timka
    válaszolt
    Lehet Viszont így nagyon jól tudom használni gond nélkül -bár lehet, hogy tényleg nem túl gazdaságos így?
    Mindegy mert amíg megtalálom az igazit, ami gazdaságosabb és töményebb is, de mellékíz nélküli ( van néhány peremfeltétel) addig ez tökéletesen megteszi, és mégsem cukor

Szólj hozzá:

• Anais
    válaszolt
    Timka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a fajtát mondod? Én ennél most nem érzem a szokásos mellékízt.

Biopult
    Nekem ezzel a sztíviával az a gondom, hogy csak 20% sztívia van benne. Lehet, hogy emiatt van, hogy nincs mellékíze.

Szólj hozzá:

• Timka
    válaszolt
    vercsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem pont a mellékíze zavar....de a joghurtban nem érezni.
    Ezt a fajtát mondod? Én ennél most nem érzem a szokásos mellékízt.

kisgekkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    timka,ez melyik biobolt?
    Biopult

Szólj hozzá:

• kisgekkó
    válaszolt
    timka,ez melyik biobolt?

Szólj hozzá:

• vercsa
    válaszolt
    Engem pont a mellékíze zavar....de a joghurtban nem érezni.

Szólj hozzá:

• Timka
    válaszolt
    Én most BioStevia márkájú steviat rendeltem (neten, zöldhétfőn, szokásos bioboltból) és nagyon jó szerintem. Nincs semmilyen mellékíze.

Szólj hozzá:

• vercsa
    válaszolt
    De jó, hogy felhoztad a topikot, Tinke! Így megírhatom mindenkinek, hogy a baumaxban van stevia-növényke 600 valamennyiért.
    (ez a győri bau, de gondolom mindenütt ugyanaz a kínálat)

Szólj hozzá:

• Tinke
    válaszolt
    Kovka,ha még olvasod, bevált a növény-formátum? Én is gondolkodom rajta.

Szólj hozzá:

• kovka
    válaszolt
    Kicsit feléleszteném a topikot!
    Anyukám vett most jázminpakóca (stevia) palántát. Valaki próbálkozott már ennek a növesztésével? Mire kell figyelni? Hogyan hasznosítsam a leveleket? Mint egy zöldfűszert? Mehet frissen is a cuccokba, vagy szárítsuk meg, és törjük porrá?
    Megköszönnék minden segítséget.

Szólj hozzá:

• cinadona
    válaszolt
    Sziasztok, bocsánat, nem olvastam végig a topicot - már nem is fogom, mert "késő" (korán?) van -, segítenétek, hogy hol lehet kapni (sztívia levelet, vagy port, szirupot, egyebet? Bio boltban? És melyik a legjobb cukor-helyettesítő? Köszönöm előre is a törődést...

Szólj hozzá:

• dittareka
    válaszolt
    Sziasztok!

megbontottam az első barackbefőttet, amibe nem tettem cukrot, csak stéviát, és remek lett! Egy "egy literesnek" hívott üvegbe 1 levelet tettem, nem keserű, kellemesen édes - mondjuk amúgy 2 ek cukor ment bele eddig. nekem bevált Hajrá nyár! Itt, a hó előtt

Szólj hozzá:

• dittareka
    válaszolt
    Még pár recept itt

Szólj hozzá:

• widor
    válaszolt
    Hátha van valakinek azóta új tapasztalata.
    Velem tegnap kóstoltatták meg a bioboltban a levelet száritva,hú mondom de szuper semmi kesernyés utóiz(pedig nem vagyok egy elvakult cukorgyűlölő)...vettem is egy csomagot de hát ahogy kibontottam az már nem nézett olyan szépen ki mint a kóstolásra kitett szép levélkék,ebbe van egy csomó maszlagés keserű.Na szóval azért gondolkodom hoyg teszek egy próbát és veszek egy növényt,ezzel nincs valakinek tapasztalata??Mármint ha nem por meg szirup formában használom....

Szólj hozzá:

• illaberek
    válaszolt
    Felélesztem...
    Etetgetem a gyereket Canderellel,de jobb lenne a stevia.(Candida diétázunk)
    Meg tudná mondani valaki,melyiket vegyem?
    Van tabletta 300 db-os 1500 fölött és folyadék(olyan 20-30 ml lehet)1800 fölött.Szerintetek melyik a gazdaságosabb/jobb?
    És mindkettővel lehet ugye sütni-főzni?
    Úgy gondolom,talán a csepp jobban adagolható.

Szólj hozzá:

Betöltés...
X