freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Kenyérsütő - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kenyérsütő

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Kenyérsütő

Sziasztok!

Úgy tűnik, bedöglött a kenyérsütőnk. Gőzöm sincs milyet vegyünk. Eddig no name volt, de mivel nem bírta sokáig, ilyen nem lesz többet...

Nektek milyen van? Bevált? Tudtok segíteni?

Előre is köszi!
    magdi

Márk (2008) Erik (2011) Alex (2015)

Nekem soha nem tetszett az a kenyér, amit a kenyérsütő süt, nagyon zavart a kenyér alján a lyuk. Enyém 2 év alatt ment tönkre, egy ideig nem sütöttem, mostanában a dagasztás nélküli kenyér vált be.

Comment

Kenwood a legjobb ár-érték arányban, meg mindenhogyan. Nekünk 10 v még több éve van.
      Szilva

Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
      Hurcibaba Klub (8)

Comment

Köszi Szilva!

Iszg, én is jobban szeretem a sütőben sültet (ilyenkor csak dagasztok a géppel), de ha nincs időm, megteszi az is.
        magdi

Comment

Nekünk Eta Siesta gépünk van és nagyon szeretem Bár mostmár én is szinte csak dagasztásra használom.
          Csöppke, Dominik (2006), Lőrinc (2008) és Sebestyén (2011) anyukája

Csöppkeblog Csöppkendő

Comment

Nekünk Hausmeister van, már vagy hat éve használjuk, nekünk bevált.

Eszter
            B1 (2004) és B2 (2007)

Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
            Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
            Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

Comment

Nekünk Bifinett van, két fél kg-os kenyeret süt, és sokat használtam. De mióta felfedeztem, hogy a sütőben szebbre sül, nem nagyon használom. Sajnos nincs dagasztó programja.

Comment

Noname van nekünk is. Csak dagasztok vele, arra tökéletes.
                Livi

Comment

nekünk is Hausmeister van, nem drága gép,van csak dagasztás,egy baja van, nagyon hangosan sípol és ezen nem lehet állítani.meg nem fűt elő...
                  Réka
                  Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

Comment

van olyan, hogy állítani lehet a sípolás hangerejét? Mármint látom, hogy a hausmeisternél nem, de létezik ilyen opció egyáltalán bármelyik kenyérsütőnél? Egyébként ha befogod az oldalán a nyílásokat, halkabb a sípszó, bár engem nem zavar.

Eszter
                    B1 (2004) és B2 (2007)

Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                    Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                    Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

Comment

Köszi a választ mindannyitoknak!

Azzal persze nem számoltam, hogy itt Angliában esetleg egészen más a kínálat mint otthon...(csak kenwoodot találtam neten, se eta, se hausmeister, se bifinett nincs errefelé )

És ami a vicc az egészben, hogy én kétségbeesetten kerestem tegnap, hogy milyet is vegyünk, este hazajött az uram, és rendbe szedte a rakoncátlankodó gépet: valahogy trutyi került a forgó izébe, és amiatt állt le, és most már tökéletesen működik...
                      magdi

Comment

Nekünk Hauser van. 2lapátos. Eddig jól működött, aszem 3éves, de többnyire télen használjuk. A hideg időkben jól esik egy kis kuglóf, kelt kalács, ilyesmi. Lehet, hogy a kocka alakú, 1 lapátos kicsit előnyösebb. A mi 2lapátosunkban a kisült kenyér mindig féloldalas, egyik jobban feljön, mint a másik. Nem rossz a kenyér ettől, csak a látványa engem kicsit zavar.
                        Angliában nem tudom, lehet-e ilyen márkát kapni. Sztem ott biztos jobb dolgokat lehet kapni, mint itthon. Vagy a no name is onnan van?
                        Lottika 2007.09.17.
                        Lázár 2010.jan.25. anyukája
                        ERGO-val , Bohém-mamával hordozok,

Comment

Nekem is Hausmeister van,már 5 éve,árát nem tudom,mert ajándékba kaptam.

Müxik,leginkább kakaós kalács(csokis kenyér) sütésére használom,a kenyér valahogy túl tömör lesz benne.

Persze ez nem feltétlenül a gép hibája
                          Jucus
                          Peti (2005.07.17) és Eszter(2007.11.07) anya

Comment

Nekünk is van itthon noname kenyérsütőnk, de csak porosodik mióta a dagasztás nélküli kenyeret sütöm. Addig csak a gépben dagasztottam, a sütőben sütöttem, de most már nem használom erre sem a gépet.
                            Patrícia

Comment

én most gondolkodok, hogy kérjek-e ilyet a közelgő szülinapomra, mert eddig csak kézzel dagasztottam. gondolom ezt jól kiváltaná, mert közületek is többen csak erre használják.
                              na de mi az hogy lyukas az alja? ha a gépben sütöm és nem sütőben, akkor a dagasztólapátját is belesüti? vagy hogy...

Comment

Betöltés...
                              X