Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kőleves.Avagy hogyan éljük túl a hónap végét(is)

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

En hasonloan csinalom. Cukor pluaz ciz szirupot fozok ezt raontom a megmosott viragokra egy jo nagy labasban. Megpucolt es karikara vagott vitromokat teszek meg bele lefedem es ennyi. 3-4 napig all napont egyszer jol atkeverem a vegen leszurom. A kesz szorpoket en befozoautomataba tettem 20 percre 80 fokra. Amit nem tettem automataba csak siman hutobe az nekem megerjedt egy het alatt es amikor kinyitottam kifutott... Egyet ittunk meg ugy hogy nem volt automataban az rendben volt de par nap alatt el is fogyott. Ami ennel tovabb allt a hutoben az buggyant meg.
    az automatazott peldanyok rendben vannak epp az egyiket isszuk
    Ha bodzat szeretnel akkor viszont siess max egy het van meg a vviragzasbol utana mar nehez szep viragokat talalni

Comment

Én fagyasztóba tettem néhány litert. Igen lehet hővel tartósítani, de alapból nem terveztem hosszútávon a bodzával, hirtelen jött ötlet volt az egész. Jövőre lehet, hogy jobban rákészülök.
      Csináltam magamnak két kisebb üveget eritrittel, sok mentával, szuper lett. Nem volt zavaró édesítő íze. Ezt meg is jegyeztem.
      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
      Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

hát mostanság igyekszem a már itthon lévő dolgokból főzni, mert bosszant, hogy néha sikerül elfelejteni valamit, ami idő közben megromlik. 2 hetente vásárolunk, de azért spájzolok is, ha olyan van, annyira akciós. Most amúgy is szeretném a hűtőt leolvasztani/kitakarítani, szóval mindent megpróbálok felhasználni minimális vásárlás mellett.

Érnek a kertben a zöldségek, lassan a baracknak is itt a szezonja. Meggyből 15 üveggel raktam el lekvárnak valót. Kaptuk. Nem szoktunk szinte soha, semmit, úgyhogy ennek nagyon örültem!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Betöltés...
        X