Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Édesek és nem édesek, finomságok cukor nélkül - receptek, ötletek, tapasztalatok

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

menta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó hír, és idetartozik: összegyűjtöttem az Időtetriszen egy év cukormentes recept-termését, több mint két tucat, 2-3-4 hozzávalós, gyors, könnyen összerakható, egészséges, cukormentes édességet kutyultunk össze pár hónap alatt, itt olvasható a lényeg:

Használjátok, osszátok, ha jónak találjátok
    http://idotetrisz.blogspot.hu/2013/0...-receptek.html
    kicsi a világ
    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

Nagy zsibvásár itt

Comment

A napokban felfedeztem a kuszkuszt mint alapanyagot És készítettem belőle úgy édességet, hogy kb. kétszeres vízzel leforráztam egy pohárnyit (az volt a cél, hogy krémes legyen), és miközben magába szívta, az aprítóba dobtam egy marék diót, egy marék mazsolát, valamennyi kókuszreszeléket, 1-2 ek. mézet, és ezekkel összekevertem. A végén még tettem hozzá kis vizet, hogy tényleg krémes legyen. Nagyon-nagyon finom lett, a gyerekek is megették.
      Morzsa - egy 5,5 éves lány, egy 4 éves és egy 1 éves kisfiú anyukája Értékeléseim
      "Elolvadt a világ, de a közepén anya ül és ott ülök az ölében én." (Zelk Z.)

Comment

Én valamiért nem tudom megnyitni az Időtetriszes linket, nektek sikerült? A főoldalt igen, de onnan nem találok rá a finomságokra
        Szonja

Comment

Malacka

Comment

Jó ötlet volt felhozni Éppen "leszokóban" vagyok a cukorról, viszont nagyon édesszájú vagyok, úgyhogy jól jönnek az ötletek

Comment

Betöltés...
            X