freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Klubszoba sorozatfüggőknek - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

_andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az Időbevándorlókat várom, már kétszer végignéztem az első évadot, remélem, nem lesz az, hogy már nem is érdekel, mire folytatódik Bár nem hiszem, mert nagyon kedveltem a csajt is meg a fickót is, a végén meg volt egy jó kis csavar, szóval, tényleg folytatódhatna már

Meg tudjátok, mit néztem meg még az ősszel, a Nők a pult mögött c. hetvenes évekbeli (nem tudom, hogy kell helyesen leírni) csehszlovák sorozatot, bájos volt
    Azt én is nagyon várom. Érdekes sorozat, tetszett, én még a Homelandet várom nagyon.
    Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

Comment

_andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ja, meg még a Castle Rock első évadát is megnéztem, maradtak kérdések a fejemben. A másodikban pedig már új szereplők vannak, szóval nem tudom, biztos én vagyok a hülye, hiszen ha mások értették, akkor nyilván, de akkor meg nem való nekem az ilyen. Mondjuk egy csomó filmnél van ez, hogy a végén nem értek pár dolgot vagy közben lazán átugrok valamit, amit nem értek, de a filmnek a hangulatát szeretem, azért nézem. Nem tudom, hogy buta vagyok-e vagy nem figyelek rendesen
      Mi is újra szoktuk nézni az előző részeket, mert több sorozatot is néztünk és kellett a visszarázódás. Mi is történt? Újra ráhangolódni a story-ra, a sorozat hangulatára, ki-kicsoda stb...
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem vagy buta Vagy akkor én is Rendszeresen pörgetek vissza részeket, főleg mikor a köv. részben hivatkoznak valamire vissza #momlife
        Az
        Andi
        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Comment

Betöltés...
        X