freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Klubszoba sorozatfüggőknek - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Klubszoba sorozatfüggőknek

a függőség azért túlzás, de van egy -két kedvenc, amit megnézek, ha alszanak a többiek, és végre csend van.
    mivel ez azonban elég kiszámíthatatlan, nagy átlagban le vagyok maradva, h ki kivel miért és hol
    szóval itt megbeszélhetjük, h ki hol maradt le és mi történt közben, vagy csak úgy... ki miről kotyogna.
    ja, amúgy csak két sorozatot nézek, a BK-t és a grace klinikát, de elég össze-vissza
    néha becsúszik egy-két Helyszínelők, de sosem tudom, melyik. annyi van már...
    szóval: a BK-ban Miki hol és miért csavarodott erre a Niki lányra?

és tegnap mi volt a grészben, hogy került a cisztás fejű pasi agyába féreg?

aki vállalja, h tvzik, szeretettel várom!
    Boglárka 2005.08.15 Zétény 2008.07.22.

Amikor Miki beköltözött a lakásba, kitette Niki dobozait, ahonnan eltűnt egy fa zsiráfja. Később kiderült, a Szabó ikrek nyúlták le, Vili bácsi vállalta, megkeresi, kié. Miki meglátta a kezében, és mivel be akart vágódni a házban mindenkinél, hátha akkor odaköltözik a fia, személyesen vitte el Nikinek. Aki retttttentően hálás volt.

Férgeket nem tudom, hogy kerültek oda, de engem is érdekelne. (Amúgy nem is hallottam még ilyenről. )
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

Comment

szia Kata
      áhá, tényleg nagyon hálás lehet, azóta is folyton köszöngeti, ha jól láttam ma
      és mit szólsz a tisztességtelen ajánlathoz?
      tíz millió azért az mégiscsak tíz millió

Comment

Ha nekem mondana ilyet valaki. (És az nem is hangzott el, hogyan képzelte az éjszakát Trokán bácsi.) Először hogy felháborodott, aztán pillanatok alatt döntött? ááááááááááááááá, gáz. Legalább kérette volna magát egy kicsit, emelte volna az árat, vagy valami, aludt volna rá egyet. Most vajon honnan akaszt le neki a bácsi tíz millát este? Vagy majd utána fizet?
        Kata

Comment

Én még a Babaházat néztem, meg a Las Vegast, Vészhelyzetet, de ezek most pihennek.
          (Netezés közben megy a tv, fél szemmel hallgatom. )
          Kata

Comment

én arra vártam, h elmondja Gézának, aki először vérre menne, aztán mégiscsak "tíz milla az tíz milla"-ezen Kinga jól berág, aztán megint mosolyszünet

nekem is elég kevés volt, h Géza nem tudta kifizetni a kávéját/sörét, erre telefonál addig, amíg lezuhanyzikkicsit lehetne izgibb is

azt mondja a férjem: "minek jár kávézóba, ha nincs pénze?"

Comment

Meg mi volt a fizetésnél, hogy "ezt most én állom?". De jó fej, kifizeti a férje sörét.

Ott még a gyerekek is inkább kávéznak, mint otthon innának bármit is.
              Kata

Comment

amúgy sztem elég vonzó volt ebben az öltönyösben a Trokán
                kicsit őszesen neki is csak jót tesz az idő
                juj mi van velem, nem is hiányzott róla a kezeslábas és az olaj

Comment

Amióta gyerekeim vannak, rendszeresen csak a BK-t nézem de még viszonylag az elején kapcsolódtam bele Kincső láthatóan fel is ismerte születése után a zenéjét

Kata, látom, csak Téged kell kérdezni, ha majd lemaradok valamiről
                  Móni, Jázmin és Kincső anyája

Comment

A 24-et szereti még valaki? Kedvenc sorozatunk, na az tényleg függés, tehát ha nincs időnk nézni, el sem kezdjük inkább.
                    House is jó, meg a "Szülifeli" is, aztán ebben kb. ki is merül a tévézés.
                    (az Egységet is szerettem, meg a Csengetett, Mylord? is nagy szerelem)
                    Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

Comment

jó kis topik

Én Houset szoktam nézni: felveszem és apránként ahogy engedik, volt hogy épphogy be tudtam fejezni a köv rész előtt De most lemaradtam és nagyon szeretném tudni, Cameron miért/hogyan dobta Chaset?

Bk-t csak néha nézek, örülök, ha a híradót elcsípem (neten nincs türelmeme híreket olvasni )

Meg született feleségeket néztem, de abban nem kel félnem hogy lemaradok amíg a szünet tart És most izgulhatok mi lesz a szereplőkkel majd a folytatásban!
                      Viki
                      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

LasVegas
                        Greece
                        Kb. ennyi.
                        Néha egy-két BK

Chase megölt valakit egy (félre) kezeléssel, ezt nem tudta feldolgozni. Akkor visszament House-hoz, ebben viszont Cameron személyiség változást sejtett, így elment.
                        Lehet hiányzik néhány abró részlet, de az pont megvolt, mikor pakolt
                        Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
                        Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

Comment

Nekem kimaradt a 24, Lost, Született feleségek, drhouse, egyet sem láttam belőlük.

Trokán tényleg jól néz ki!
                          Kata

Comment

Halihó!
                            Jelentkezem én is.

Mi sokat nézünk férjurammal, bár nem tv-ben, letölti.

Jelenleg: Lost, Big bang theory (itthon talán Agymenők névvel fut), Office, Két és fél pasi, House, Dexter

Korábban: Maffiózok, Drót, Született feleségek

Nekem a BK teljesen kimaradt.

Amit még nézek (férj nélkül) az a Férjem védelmében (Hallmark) és a Derült égből család (AXN), nemrég kezdték el ezeket adni.
                            Viki&Lackó(11.25)
                            https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
                            Tündérviola láncok

Comment

DesViki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Halihó!
                              Jelentkezem én is.

Mi sokat nézünk férjurammal, bár nem tv-ben, letölti.

Jelenleg: Lost, Big bang theory (itthon talán Agymenők névvel fut), Office, Két és fél pasi, House, Dexter

Korábban: Maffiózok, Drót, Született feleségek

Nekem a BK teljesen kimaradt.

Amit még nézek (férj nélkül) az a Férjem védelmében (Hallmark) és a Derült égből család (AXN), nemrég kezdték el ezeket adni.
                              Mi is hasonlóan, tévét csak a nagyszülőknél látok bekapcsolva, de letölteni jó pár sorozatot szoktunk. Mozifilmet szinte nem is nézünk.
                              Amiket nézünk: House, Dexter (ez a kedvenc), Big Bang, Californication, Modern Family.
                              És én is egyedül nézem a Good Wife-ot
                              Mónika, Hannamanna (5,5) anyukája.

Comment

Betöltés...
                              X