Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fogyókúra szoptatás alatt?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

BaLeMi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahó!!
    Valaki fogyózik? 1 hónapja kezdtem, az első hónap jó is volt, -5 kg, juhéj! De egyre többször veszem észre, hogy bekapok egy kiflit vagy egy csokitojást... nem lesz ez így jó! Addig kellene csinálnom, míg szopik a kicsi, mert utána nehezebb lesz
    Szia!

Én 5-6 kilót fogytam az utóbbi hónapokban. Délelőtt csak gyümölcs, este 6 után semmi. Ezt kb. másfél hónapja csinálom. Ebédre eszek bármit. Sportolni nem tudok eljárni, mert a szepaszorongás visszatért. Viszont sokat sétálok.
    Zsuzsi és Luca , aki 2011. január 23-án, virradatkor született. ,
    valamint Júlia (2013. március 5.) és Nimród - 2015. július 9.

Comment

Délelőtt csak gyümi? NEm vagy éhes mellette?

Nekem is kritikus a mozgás. Este 8-kor, vagy a déli nagyobb alvásnál szoktam tornázni néha, vagy ha itthon van párom, akkor 15-20 percet futni. Ha kirándulunk babóval a hátamon, az még elég jó mozgás szokott lenni Csak sajna nem elég gyakran.

Én ismerőstől kaptam kaja-öszeállítást (ő már -25 kg-nál jár ), az alapján napi 5x eszem, ennek a lényege, hogy kenyér-krumpli nincs benne, viszont fehérje elég sok, csirkemell, hal, tejtermékek, meg rizs, zöldség. Kcal-t kell számolgatni. NA jó, én még este lefekvés előtt, ha nagyon éhes vagyok, ált egy kakaót legurgatok, de a szopi miatt belefér. Ja, és eszerint reggelizni kell rendesen, hogy beinduljon az anyagcsere. Viszont most már napok óta mindig lecsúszik valami extra, tegnap pl. egy nagy jégkrém Nem tudom, mit tehetnék a falánkság ellen, mert nem éhség miatt eszem.. csak úgy
      Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

Kisfiúcipők

Comment

Betöltés...
      X