freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Szőnyeg tisztítás - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szőnyeg tisztítás

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szőnyeg tisztítás

Sziasztok,

Kinek mi vált be? Mondjatok szuper jó módszereket légy szives. Jó minőségű padlószőnyeg van méretre vágva S nagyon ráférne már a tisztítás de hátha van valami gyors módszer is
    Gergő 2008.09.21és a vegyespáros:Ádám és Eszter 2012.03.26

Ezt felhozom
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

nálam ez nyári program de mióta saját háztartásunk van, azóta csak játszószőnyegek vannak (=kis méret) meg a mosógépben mosható lábtörlők, a többit száműztem
      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

Comment

sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nálam ez nyári program de mióta saját háztartásunk van, azóta csak játszószőnyegek vannak (=kis méret) meg a mosógépben mosható lábtörlők, a többit száműztem
        Ez a legjobb megoldás, komolyan. itt felvállalhatatlanul otrombák a szőnyegek. Valami por, vagy nem nedves tisztítási praktikák érdekelnének. Nem kimondottam csak foltra, hanem full szőnyegre.
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

En alapjaraton nem szeretem a szonyeget. A porszivot sem.
          Mosogepben mosom oket es szaritom ahogy tudom.
          Kriszti

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez a legjobb megoldás, komolyan. itt felvállalhatatlanul otrombák a szőnyegek. Valami por, vagy nem nedves tisztítási praktikák érdekelnének. Nem kimondottam csak foltra, hanem full szőnyegre.
            az elozo lakasban nekunk is csak mosogepben moshato volt az a legjobb. de a koltozes utan itt a hazunkban a szobakban szonyegpadlot orokoltunk es egyelore nincs lehetosegunk lecserelni szoval eegy ideig meg maradnak.
            az a baj hogy kiprobaltam en mindenfele szaraz tisztitasi modszert meg a csunyarossz szonyegtisztito port is de semmi sem tisztitja ki ugy mint a szonyegtisztito gep. anyukamnak szerencsere van igy barmikor tudom hasznalni. amugy par ora alatt megszarad utana mert nagyon erosen ki lehet vele szivni a vizet. szoval ameddig elszorakozna az ember a szaraz megoldasokkal addig ki lehet takaritani vizessel is es gyorsan szarad. es durva milyen vizet ontok ki utana a gepbol...
            olyat is kiprobaltam hogy szaraz tisztitas utan ramentem a vizes geppel is hat ize siman koszos volt meg

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

az elozo lakasban nekunk is csak mosogepben moshato volt az a legjobb. de a koltozes utan itt a hazunkban a szobakban szonyegpadlot orokoltunk es egyelore nincs lehetosegunk lecserelni szoval eegy ideig meg maradnak.
              az a baj hogy kiprobaltam en mindenfele szaraz tisztitasi modszert meg a csunyarossz szonyegtisztito port is de semmi sem tisztitja ki ugy mint a szonyegtisztito gep. anyukamnak szerencsere van igy barmikor tudom hasznalni. amugy par ora alatt megszarad utana mert nagyon erosen ki lehet vele szivni a vizet. szoval ameddig elszorakozna az ember a szaraz megoldasokkal addig ki lehet takaritani vizessel is es gyorsan szarad. es durva milyen vizet ontok ki utana a gepbol...
              olyat is kiprobaltam hogy szaraz tisztitas utan ramentem a vizes geppel is hat ize siman koszos volt meg
              Se gépünk, se szárítási lehetőség sajnos. Nem a boltban kapható, csak rázni kell szőnyegtisztítóra lennék kíváncsi, hanem mittom én, szódabikarbóna, vagy simán mosószóda + valami.
              Nekem is nyári program volt a szőnyegtisztítás. Kivittem anyuékhoz és sima mosószeres vízzel átmostam, majd ráterítettem a korlátra és slaggal jó alaposan leöblítettem. Ahogy most kinéznek, nem szeretnék karácsonyozni. Zavar.

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Se gépünk, se szárítási lehetőség sajnos. Nem a boltban kapható, csak rázni kell szőnyegtisztítóra lennék kíváncsi, hanem mittom én, szódabikarbóna, vagy simán mosószóda + valami.
                Nekem is nyári program volt a szőnyegtisztítás. Kivittem anyuékhoz és sima mosószeres vízzel átmostam, majd ráterítettem a korlátra és slaggal jó alaposan leöblítettem. Ahogy most kinéznek, nem szeretnék karácsonyozni. Zavar.
                azert irtam le a tapasztalataimat mert semmivel sem fogsz olyan eredmenyt elerni mint a geppel. lehet kolxsonozni is amig nem volt anyukamnak sajat addig mi is kolcsonoztuk! szaritani nem kell kulon siman ne lepjetek ra par orat es ennyi.
                sajnos valoban hatekony szaraz tisztitasi lehetoseget nem tudok

Comment

én télen semmiképp nem próbálnám ha nedves, mert ha nem szárad meg jól akkor gáz.

mi kb 2 évente tisztítóba visszük, összességében szerintem nem drágább, mint gépet kölcsönözni, tisztítószert beszerezni hozzá.

mondjuk vettem egy ilyen vanish csodát, de még nem próbáltam.

nekünk nagyon jó porszívónk van, porrla nincs is gond, de azért szürkül, stb. emiatt kell tisztítani időnként.
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    én télen semmiképp nem próbálnám ha nedves, mert ha nem szárad meg jól akkor gáz.

mi kb 2 évente tisztítóba visszük, összességében szerintem nem drágább, mint gépet kölcsönözni, tisztítószert beszerezni hozzá.

mondjuk vettem egy ilyen vanish csodát, de még nem próbáltam.

nekünk nagyon jó porszívónk van, porrla nincs is gond, de azért szürkül, stb. emiatt kell tisztítani időnként.
                    telen jobban szarad a futes miatt tapasztalat. de ez persze fugg a szonyeg fajtajatol is szoval igen nem art ovatosnak lenni vele.

a v.anish nem rossz amugy en probaltam de semmi se potolja a nedves takaritast vagy amit te irsz a tisztitozast

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

telen jobban szarad a futes miatt tapasztalat. de ez persze fugg a szonyeg fajtajatol is szoval igen nem art ovatosnak lenni vele.

a v.anish nem rossz amugy en probaltam de semmi se potolja a nedves takaritast vagy amit te irsz a tisztitozast
                      jaja átmenetinek gondoltam. mrt én zseni világos szőnyeget vettem a nappaliba...ááá...pedig az apró mintás sötétet szeretem
                      szóval nyáron nem sikerült elvitetni és vettem ezt a v-t. csak még nem próbáltam ki.

nálunk parketta van alatta, ezért izgulok a vizezésen.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Itt is parketta van, szóval vizezés kizárt. Nálunk nem szürkülés van, hanem neveletlen kölkök. Cipővel betrappolás (mondjuk ezt csak Luca csinálja/csinálta, de ez is bőven elég), kaját-piát bevinni a nappaliba és upsz, hát ez kiömlött (szintén Luca), anyunak nekimenni mikor a jól megérdemelt kávéját tartja a kezébe és inkább a szőnyegre menjen, mint, hogy gyerek buksiját forrázzam le stb, stb, stb...

Comment

hat szerintem kisgyerekes haztartasban csak annak van nagy szonyege aki nagyon elszant en alig varom hogy odajussunk a felujitasban hogy kihajitsam a szobakbol. de mondjuk igy meg nem sajnalom. idorol idore kitakaritom geppel (itt is parketta van alatta de mivel a gep durvan kiszovja a vizet igy nincs gond) aztan ha eljutunk oda majd lecsereljuk. igy tiszta de bizony maradnak foltok amiket nem tudok kiszedni.

Comment

Azt hiszem en a multkor telen mostam es a cserepkalyha miatt gyorsan meg is szaradt, nagyon csodalkoztam.
                            Kriszti

Comment

Betöltés...
                            X