freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
KonMari - tegyük rendbe a lakást együtt! - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KonMari - tegyük rendbe a lakást együtt!

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ügyes vagy Nóri uszi:
    Viki&Lackó(11.25)
    https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
    Tündérviola láncok

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      felhozom.
      Igazából egy picit dicsekszem. Sikerült az összes kézzel javítandó cuccok megvarrni. Hónapokat vártak erre de most! 2 fullosra tömött kallax-os doboz ürült ki, átadva a helyet másnak. Olyan jó érzés!
      Csináltam egy kis rögtönzött játékszelektálást is. És ami nagy szó, hogy le is fényképeztem őket. Már csak fel kell tölteni ide is-oda is. De nekem ez is haladás.
      Sikerült rászánnom magam és felraktam pár helyre az eladó bútorainkat, Egyenlőre kevés sikerrel, de legalább már sikerült eladni belőlük. De idő kell neki és ez is rendben lesz.

Ami a lényeg, hogy igyekszem nem halogatni a dolgokat. Igyekszem az éppen aktuális dolgokra koncentrálni és gyorsan elengedni mást. Szóval amiben épp hatékonyabb tudok lenni azt gyorsban megcsinálom. Így jobban gyűlnek a pipák.
      Nori szuper vagy!!!
      Kriszti

Comment

En a szekrenyemet pakoltam at, egy ket felsot kiszelektaltam (ezeket nem hordom es nem is fogom).

Kamrat kell meg mecsinalnom, meg a gyerekek szekrenyet. Ide csak polcokat csinaltattunk, igy jobban pakolhato lesz

Kerdesem h a felesleges dolgokat a j.fogason ez a v.teran kivul hol lehet elpasszolni. ??Nem vok fent Facebook on.:s
        Kriszti

Comment

kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          En a szekrenyemet pakoltam at, egy ket felsot kiszelektaltam (ezeket nem hordom es nem is fogom).

Kamrat kell meg mecsinalnom, meg a gyerekek szekrenyet. Ide csak polcokat csinaltattunk, igy jobban pakolhato lesz

Kerdesem h a felesleges dolgokat a j.fogason ez a v.teran kivul hol lehet elpasszolni. ??Nem vok fent Facebook on.:s
          Pedig leginkább ott lehet. :/ Én sem vagyok Facebook-on, de csináltam magamnak egy profilt, ismerőseim nincsenek, lényegében csak a marketplace-t használom. Nem tudom, itthon mi van, de A-ban sokkal jobban pörög, mint bármi más.
          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
          Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Pedig leginkább ott lehet. :/ Én sem vagyok Facebook-on, de csináltam magamnak egy profilt, ismerőseim nincsenek, lényegében csak a marketplace-t használom. Nem tudom, itthon mi van, de A-ban sokkal jobban pörög, mint bármi más.
            Es sikerult vmit eladni? Itthon minden facen tortenik.
            Kriszti

Comment

Ott sem megy. Szerintem főképp a bizalmatlanság miatt. nagyon sok a hobbi foglaló. Ezt más eladóktól hallottam, hogy már senkiért sem teszik félre, nem várakoznak, mert nagyon sok a mások kárán szórakozni vágyó. Szóval a face aranykora is kezd már azért lecsengni. Szerintem.
              Jófogásra fogom majd én is felpakolni a cuccokat.
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Ott sem megy. Szerintem főképp a bizalmatlanság miatt. nagyon sok a hobbi foglaló. Ezt más eladóktól hallottam, hogy már senkiért sem teszik félre, nem várakoznak, mert nagyon sok a mások kárán szórakozni vágyó. Szóval a face aranykora is kezd már azért lecsengni. Szerintem.
                Jo ezt tudni, de a jog.ason se megy el, csak ha szinte ingyen adod ( nekem ez a tapasztalatom).
                Kriszti

Comment

Nori volt egy polcos szekrenyed megvan meg?
                  Kriszti

Comment

O, hát ez nem hangzik jól. Nekem (de nem itthon) az a tapasztalatom, hogy a jó cuccok jó áron (nem ingyen, reális áron) gyorsan találnak gazdát. Tartani én sem tartom. Aki jön, elviszi, fizet, azé. Egyébként nem sok mindent adtam el, inkább vásárolni szoktam. Egyébként olcsóbbak a cuccok, mint a kinti jófogás szerű oldalon, és sokkal-sokkal nagyobb a kínálat. Eladni én csak facen udtam eddig. Arról viszont sajnos semmit sem tudok, hogy milyen itthon.
                    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                    Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Nori volt egy polcos szekrenyed megvan meg?
                      Igen, még meg van.
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Igen, még meg van.
                        A kisebbikre gondoltam ami nem a konyves, az szedszedheto?
                        Kriszti

Comment

A kisebbikre gondoltam ami nem a konyves, az szedszedheto?
                          Hát az már nincs meg.

Comment

El akartam volna adni a kiselejtezett játékokat. Már fényképek is voltak, csak ki kellett tennem az ajtó elé, mert a lányok azonnal újra felfedezték és szétpakolták. Anyósom azonnal lecsapott, hogy miért adom el, miért nem adom oda neki, hiszen sok az unoka és kellenek neki a játékok. Mondtam, hogy el szeretném adni, mert, csak. Egy halom játékról van szó. FP formabedobók, fakopáncsos játékok stb. férjem végül levitte és 3e Ft-ot kért érte, hogy ne legyen belőle baj. Szerintem iszonyat pofátlan, hogy ilyen helyzetbe hozott, mármint az anyósom. Mindegy. Legalább lekerült egy nagy adag cucc tőlünk. Legalább nem kell többet foglalkoznom vele. csak

Comment

El akartam volna adni a kiselejtezett játékokat. Már fényképek is voltak, csak ki kellett tennem az ajtó elé, mert a lányok azonnal újra felfedezték és szétpakolták. Anyósom azonnal lecsapott, hogy miért adom el, miért nem adom oda neki, hiszen sok az unoka és kellenek neki a játékok. Mondtam, hogy el szeretném adni, mert, csak. Egy halom játékról van szó. FP formabedobók, fakopáncsos játékok stb. férjem végül levitte és 3e Ft-ot kért érte, hogy ne legyen belőle baj. Szerintem iszonyat pofátlan, hogy ilyen helyzetbe hozott, mármint az anyósom. Mindegy. Legalább lekerült egy nagy adag cucc tőlünk. Legalább nem kell többet foglalkoznom vele. csak
                              Hat en nem hagytam volna. Torodjon a sajat dolgaval. Azt a penzt a lanyokra koltotted volna. Engem mar reg nem erdekel a hires csaladi beke nevu illuzio elegem van az ertetlenkedesbol a belep.fazasbol az okoskodasbol. Sogornommel beszelt a ferjem a szules utan telefonon kerdezte mire van szukseg mit adhat ajandekba. Ruha? Ferj mondja hogy na az tuti nem negyedik gyerek sok uniszex ruhank van meg amugy sem erdekel egyikunket sem ha rozsaszib halozsakban alszik stb. De koszonjuk ruhat nem kerunk nincs a babanak szuksege semmire ha jon majd latogatni a nagyoknak hozzon egy furt banant az tokeletes.
                              na ket nappal kesobb ferj hazaallit egy szatyorral hogy sogornom kuldi. Benne egy 62es rugi es egy body. De ott a blokk ha nem jo csereljuk ki. A blokk egy total no name kinais blokk azt se tudom melyik bolt az nincs rajta. 1.a 62 es nalunk a kezdo meret egy kb 1 honaposan ki is novik (igy is tortent most valogaton at a ruhait) 2. A vilag legocsmanyabb babaruhait sikerult kivalasztani nem vagyok nagyon valogatos de ezt ra nem adom. 3. Van eleg dolgunk nem fogunk cserevel szorakozni. Meg mi maszkaljuk erted... 4. Kerdezte kell e ruha valaszoltunk hogy nem ezek utan vesz ruhat. Most erre mit mondjak?

Na es a lenyeg utana anyos kerdezi hogy jok lettek a ruhak? Mondom nem tudom mert ra sem adtam mint mondtuk nincs ra szuksegunk csereberevel nem foglalkozunk van eleg teendonk melelsleg en nem maszkalok gyermekagyasan a par hetes picurral ruhaboltokba. Majd elajandekozom olyannak aki orul neki es szuksege volt ra. Hat volt pofavagas de mar nem erdekel. Ertelmesen elmondtuk hogy mi van ha nem erti hat nem erti.

Na de nyilvan nem akarok mas dolgaba beleszolni csak en mar vegtelenul belefaradtam a csaladi baromsagokba es "bekemenyitettem"

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hat en nem hagytam volna. Torodjon a sajat dolgaval. Azt a penzt a lanyokra koltotted volna. Engem mar reg nem erdekel a hires csaladi beke nevu illuzio elegem van az ertetlenkedesbol a belep.fazasbol az okoskodasbol. Sogornommel beszelt a ferjem a szules utan telefonon kerdezte mire van szukseg mit adhat ajandekba. Ruha? Ferj mondja hogy na az tuti nem negyedik gyerek sok uniszex ruhank van meg amugy sem erdekel egyikunket sem ha rozsaszib halozsakban alszik stb. De koszonjuk ruhat nem kerunk nincs a babanak szuksege semmire ha jon majd latogatni a nagyoknak hozzon egy furt banant az tokeletes.
                                na ket nappal kesobb ferj hazaallit egy szatyorral hogy sogornom kuldi. Benne egy 62es rugi es egy body. De ott a blokk ha nem jo csereljuk ki. A blokk egy total no name kinais blokk azt se tudom melyik bolt az nincs rajta. 1.a 62 es nalunk a kezdo meret egy kb 1 honaposan ki is novik (igy is tortent most valogaton at a ruhait) 2. A vilag legocsmanyabb babaruhait sikerult kivalasztani nem vagyok nagyon valogatos de ezt ra nem adom. 3. Van eleg dolgunk nem fogunk cserevel szorakozni. Meg mi maszkaljuk erted... 4. Kerdezte kell e ruha valaszoltunk hogy nem ezek utan vesz ruhat. Most erre mit mondjak?

Na es a lenyeg utana anyos kerdezi hogy jok lettek a ruhak? Mondom nem tudom mert ra sem adtam mint mondtuk nincs ra szuksegunk csereberevel nem foglalkozunk van eleg teendonk melelsleg en nem maszkalok gyermekagyasan a par hetes picurral ruhaboltokba. Majd elajandekozom olyannak aki orul neki es szuksege volt ra. Hat volt pofavagas de mar nem erdekel. Ertelmesen elmondtuk hogy mi van ha nem erti hat nem erti.

Na de nyilvan nem akarok mas dolgaba beleszolni csak en mar vegtelenul belefaradtam a csaladi baromsagokba es "bekemenyitettem"
                                anyuval én is, és úgy látszik nem fog semmi sem változni. Én is a legutóbb ruhatémán akadtam ki. van elég, sőt sokkal szebbeket veszek a lányoknak, de csak azért is vesz nekik. sőt, nekem is. És nem hiszed el, 48-as mértetűt, mert úgy látta, hogy ez jó lesz rám, és még ő sértődött meg, hogy azt mondtam, hogy bocs, de nem..... Otthagytam az egészet, aztán fortyogjon magában és szórja szét az egész világnak, hogy én milyen egy hálátlan lánya vagyok. Teszek rá. De ez már tényleg csak csepp a tengerben, a megszámlálhatatlanul sokadik húzása. Nem érdekel.
                                Anyósom más téma. velük lakunk sz ő házukban. Nyelni kell.
                                MA este megint volt egy húzása. Feljön vacsoraidőben és beszélget a gyerekekkel. kérdezgeti őket, kvázi feltartja a csapatot, és persze rohadtul elhúzza az időt. A gyerekre szóltam rá, hogy nincs csivitelés evés közben, foglalkozzanak az evéssel, idő van. erre anyósom sértődötten sarkon fordult és lement. Háát komolyan! Mindegy. Már rég nem vagyok hajlandó magyarázkodni. Ha nem fogja fel, akkor iszonyat sok idő és energia mire megértetem, és se időm, se energiám erre. Ez van.
                                Szóval

Comment

Betöltés...
                                X