Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fogyjunk együtt diétával és mozgással

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is recovery hét lesz, reccsent egy rendeset a derekam. Úgy látszik már a mosogatógép pakoláshoz is be kell melegítenem , szóval most túlélésre törekszem.
    Jajj, ez rosszul hangzik. Jobbulást!
    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
    Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Nekem is recovery hét lesz, reccsent egy rendeset a derekam. Úgy látszik már a mosogatógép pakoláshoz is be kell melegítenem , szóval most túlélésre törekszem.
      Bakker, jobbulást :/

Luca, igen két hónap, de arra mondjuk tisztán emlékszem, hogy a második hónap tornái sokkal nehezebbek ​​​
      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

Comment

Köszi Lányok!
        Mára már száguldó vagány vagyok a vasárnap délutánihoz képest Na jó, még fáj, de már tényleg jobb a mozgásom.

Nóri!
        Leírnád miket eszel? Pár napot egyben.
        A nem fogyás miatt kérdezem. Egyik barátunk is pont ezzel küzd, elvileg jól kajál, mert bent marad a zöld zónán a kalóriaszámlálásnál, de képtelen fogyni hónapok óta.
        Viki&Lackó(11.25)
        https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
        Tündérviola láncok

Comment

Helló lányok

A kávé sajnos nagy ellneésge a fogyásnak (a vizesedésnek és a narancsbőrnek pedig jó barátja). Legjobb nélküle, de minimálisra venni.
          Én napi min. 4 csalánteát és 3 litert vizet toltam, az nekem nagyon bejött.

Malacka

Comment

Köszi Lányok!
            Mára már száguldó vagány vagyok a vasárnap délutánihoz képest Na jó, még fáj, de már tényleg jobb a mozgásom.

Nóri!
            Leírnád miket eszel? Pár napot egyben.
            A nem fogyás miatt kérdezem. Egyik barátunk is pont ezzel küzd, elvileg jól kajál, mert bent marad a zöld zónán a kalóriaszámlálásnál, de képtelen fogyni hónapok óta.
            Mi az a zöld zóna?
            Malacka

Comment

Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mi az a zöld zóna?
              Makrókon belül.
              Viki&Lackó(11.25)
              Tündérviola láncok

Comment

Helló lányok

A kávé sajnos nagy ellneésge a fogyásnak (a vizesedésnek és a narancsbőrnek pedig jó barátja). Legjobb nélküle, de minimálisra venni.
                Én napi min. 4 csalánteát és 3 litert vizet toltam, az nekem nagyon bejött.
                Nekem nagyon jó barátom a kávé

Minden elismerésem, hogy ennyi folyadék lement.
                Viki&Lackó(11.25)
                Tündérviola láncok

Comment

Én is mindent megbocsatok a kvnak

Comment

Tokmas, szed itt vki kollagént vmiert kitaláltam, hogy jó lesz nekem )) tapasztalat esetleg?

Comment

Engem is érdekel. Mit éri megvenni ár, hatóanyag szempontjából is.

Viki&Lackó(11.25)
                      Tündérviola láncok

Comment

Én szedek, másfél éve, de nem állandóan, hanem kúraszerűen (pénztárcámat kúrálom vele leginkább ), l.@fetil.test.
                        Pro: az egyébként nem szép és zsíros bőröm napok alatt helyrejön, szépen kisimulok. A terhességi csíkjaim - bár nem sok és épp bugyi vonal körül, de szépen lassan halványodnak. És minden egyes torna meg úgy általában szép tónusos vagyok.
                        Kontra: azért a sok éves narancsbőr nem tűnik el csak úgy ezzel, és hát az ára.
                        Malacka

Comment

Én szedek, másfél éve, de nem állandóan, hanem kúraszerűen (pénztárcámat kúrálom vele leginkább ), l.@fetil.test.
                          Pro: az egyébként nem szép és zsíros bőröm napok alatt helyrejön, szépen kisimulok. A terhességi csíkjaim - bár nem sok és épp bugyi vonal körül, de szépen lassan halványodnak. És minden egyes torna meg úgy általában szép tónusos vagyok.
                          Kontra: azért a sok éves narancsbőr nem tűnik el csak úgy ezzel, és hát az ára.
                          Mennyit szedsz belőle? Napi hány szem?

Én próbáltam kicsit utána olvasni, itt még elég jól le is írják: https://liluland.hu/test/kollagen-ko...termekei-kozul

Nekem inkább az ízületre kellene, mint a bőrre. A lif@t@lt nekem kicsit túlárazott, nem csak kollagénből, minden egyéb táplálékkiegészítője. De lehet, hogy csak sóher vagyok

A Bi@co kollagénjét néztem ki magamnak amúgy, de még szeretnék gyógyszerésszel is beszélni a vásárlás előtt.
                          Viki&Lackó(11.25)
                          Tündérviola láncok

Comment

3*2-t
                            a térdem ropogott, de ugye 20 kg-t is ledobtam. szóval azt nem fogom erre.
                            igen, lehet túlárazott. de van, amiből nekem nem jött be más/olcsóbb. vagy olcsóbb, de tényleg ugyanakkora adagra ugyanannyi.
                            mindig akciósan veszem amúgy csak. tekintettel a hatásra és a tartósságra, nekem megérte.
                            Malacka

Comment

Na jó ezekből a markaroviditesekbol semmit se értek

Comment

Én nemtom a héten tök szarul megy a torna, három napja csinálom a maxot, de olyan nehéz is, kedvem sincs nyafnyaf. 😧

Comment

Betöltés...
                                X