Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Gabonatej- és zöldségleveskészítő gép tapasztalatok, tippek, receptek

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Hátha jár erre érdeklődő, leírom a tapasztalatomat:
    Októberben vettem Mag3 gépet. Leves főzésre szuper volt, egyszerű volt készíteni és nagyon finomak voltak a levesek. De ez a gép levesföző, csak ráhúzták a magtej dolgot. Főzésre jó volt, de a belső szűrő ellenére szűrni kellett, mert mindig darabos lett. A magtejnek mindig vizes íze volt.
    Januárban kaptam kölcsön v*gital gépet, 3 nap próba után rendeltem magamnak. Olyan állaga és íze van a tejnek, mint a bolti, csak nem olyan édes (nem rakok bele semmi édesítőt), a gyerekek simán isszák kakaónak, de üresen is.
    Zs & T &​​L

Comment

zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Októberben vettem Mag3 gépet. Leves főzésre szuper volt, egyszerű volt készíteni és nagyon finomak voltak a levesek. De ez a gép levesföző, csak ráhúzták a magtej dolgot. Főzésre jó volt, de a belső szűrő ellenére szűrni kellett, mert mindig darabos lett. A magtejnek mindig vizes íze volt.
      Januárban kaptam kölcsön v*gital gépet, 3 nap próba után rendeltem magamnak. Olyan állaga és íze van a tejnek, mint a bolti, csak nem olyan édes (nem rakok bele semmi édesítőt), a gyerekek simán isszák kakaónak, de üresen is.
      De jó! És milyen magtejeket keszítesz? Kókusztejet is? A tisztítása milyen? Nagyon macerás?

Comment

uhubagoly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

De jó! És milyen magtejeket keszítesz? Kókusztejet is? A tisztítása milyen? Nagyon macerás?
        Rizs-kokuszt és zab-kokuszt szoktam felváltva készíteni. Máktej is nagyon finom. Nálunk mandula, köles tiltó listás, így azt nem készítek.
        Takarítani nagyon könnyű, ahogy kész, azonnal elmosom. A szűrőkancsót meg mosógatógépbe szoktam.
        Zs & T &​​L

Comment

zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen? Én mostanáig használtam, és én is inkább leginkább leveseket főztem benne. Pár hónapja viszont iszonyú hangja van, szerintem annyi neki, nem illeszkedik pontosan.
          B & B & R & B

Comment

Sziasztok!

Itt van egy olcsó verzióról:
            http://lelkesdietazo.blogspot.hu/201...ozogeppel.html

Comment

Panna3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

Itt van egy olcsó verzióról:
              http://lelkesdietazo.blogspot.hu/201...ozogeppel.html
              Melyik lehet ez a gép, nem találom sehol a neten. Néztem tefalban van hasonló, de az nagyon drága.
              B & B & R & B

Comment

Betöltés...
              X