freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Tízórai, uzsi az iskolába - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tízórai, uzsi az iskolába

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bevált, tuti-tuti müzliszelet recepteket szeretnék. Most ez a legújabb. A lényeg, hogy egyen valami a kölök a suliban Komolyan! Levegőn él, meg persze kunyizik mástól vagy legalábbis másoktól kap kaját.
    én annó próbáltam egyfélét, talán itt is írtam, de kissé szétesős morzsálódós volt.

nekünk az aldis gyümölcsszelet vált be, amin kis ostya és a közepe csak gyümölcs. eláll, tartós, stb.
    persze csomagolás, de a műzli szelet sajna nem jött be, már a házi.

magokat szoktam összeválogatni, mazsolával egyéb aszalt gyümölcsöl dobozkába, az bejön a nagynak.
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én most csak ezért vettem. Igazából 2 sütéssel el is fogy, azt a pár dekát kipótolom másikkal. Szóval nem kevergetek semmit. És tényleg más az állaga. Omlósabb.
      Igen az tuti hogy van amihez jobb lehet hogy kiprobalom

Comment

Sziasztok! A nagyis lisztek között van az omlós tésztához való, világoskék a csomagolás dekorja, ha jól emlékszem.
        Én zabpelyhes kekszhez szoktam használni és tényleg jobb.
        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

Comment

Hát vettem aldis müzliket, de a csomagolás, háááááát. Egyszer kipróbálnám, hogy mennyire macera a sk készítésű. Ha túl sok panccsal jár, hát akkor marad az agyon csomagolt verzió.
          Szóval újból kérdés. Van valakinek tuti müzliszelet receptje?
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

óóó, nem figyeltem soha, hogy többféle van. Járok arra a napokban, megnézem.

Sajtos rúd:
            60 dkg félfogós liszt (előtte nem is tudtam, hogy van ilyen)
            20 dkg margarin
            15 dgk zsír (12 éve nincs a háznál zsír, de a gyerekért mindent)
            1 tojás sárgája
            3/4 cs. élesztó kis tejjel felfuttatva
            kb 1 ek só.

tetejére megy a tojásfehérje csipetnyi pirospaprikával, aztán erre a sajt, vagy magok pl.

kb fél centisre nyújtom és ceruza szélesre metélem

Ebből így nekem egy nagy kekszesdoboznyi lesz, ha csak néha eszegetünk belőle a zemberrel, akkor másfél hétre elég a gyereknek uzsonnára Szóval teljesen megéri.
            Hú, köszi! Félfogós liszt? Na, megint tanultam valamit. Vagyis biztosan láttam már, de leragadok a finom-rétes és kenyérliszteknél, meg persze a nehéz liszteknél (mikor mi). Nos,
            asszem kipróbálom. Pont most akartam volna megint nagyobb mennyiségű kekszet csinálni.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Az aldiban most akciós a barna cukor. Én a finomítatlant szoktam venni, mert kávéban valalami fenséges. Már sima cukorral meg sem tudom inni. De a sütikben is fele arányba teszem, mert szerintem sokkal finomabb ezzel.

Comment

Hú, köszi! Félfogós liszt? Na, megint tanultam valamit. Vagyis biztosan láttam már, de leragadok a finom-rétes és kenyérliszteknél, meg persze a nehéz liszteknél (mikor mi). Nos,
                asszem kipróbálom. Pont most akartam volna megint nagyobb mennyiségű kekszet csinálni.
                a nagyis omlós pl ilyen (kisbetűkkel rajta is van), ill halma félfogós tuti van. de tényleg működik rétesliszttel felesben a sima.
                Én sztem kedden sütöm a következő adagot. Tényleg elég a gyereknek másfél-két hétre, ha nem járunk rá csak néha.
                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Hát vettem aldis müzliket, de a csomagolás, háááááát. Egyszer kipróbálnám, hogy mennyire macera a sk készítésű. Ha túl sok panccsal jár, hát akkor marad az agyon csomagolt verzió.
                  Szóval újból kérdés. Van valakinek tuti müzliszelet receptje?
                  Volt itt erre saját topik : https://mamami.hu/forum/forum/mamami...t-h%C3%A1zilag

https://cookpad.com/hu/kereses/h%C3%A1zi%20m%C3%BCzli

https://streetkitchen.hu/a-legjobb-r...szites-titkai/
                  Viki&Lackó(11.25)
                  https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
                  Tündérviola láncok

Comment

Na ez már valami! Köszönöm szépen a recepteket!!!!

Comment

Ezt ne sózzátok: https://streetkitchen.hu/a-legjobb-r...szites-titkai/

Max egy pici csipettel max-max!!!!!

Comment

Ezt ne sózzátok: https://streetkitchen.hu/a-legjobb-r...szites-titkai/

Max egy pici csipettel max-max!!!!!
                        Ízlett a gyerekeknek?
                        Viki&Lackó(11.25)
                        https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
                        Tündérviola láncok

Comment

Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ízlett a gyerekeknek?
                          Á, só nagyon kiérzik belőle, pedig jócskán dupla mennyiséget csináltam és csak 1tk sót raktam bele, és abból is a kisebb fajtát használtam. Nekem így nem tetszik. Csinálok még és abba nem rakok sót, de zt már csak a hétvégén. Aztán csinálok belőle müzli szeleteket is. Majd beszámolok róla!

Comment

Á, só nagyon kiérzik belőle, pedig jócskán dupla mennyiséget csináltam és csak 1tk sót raktam bele, és abból is a kisebb fajtát használtam. Nekem így nem tetszik. Csinálok még és abba nem rakok sót, de zt már csak a hétvégén. Aztán csinálok belőle müzli szeleteket is. Majd beszámolok róla!
                            En nem is ertem mit keres ebben so. Igen tudom a legtobb sutibe kell egy csipet de egy muzliszeletbe pont hogy nem raknek magamtol.

Sajnalom hogy nem lett jo de kikiserletezed majd ugyesen

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

En nem is ertem mit keres ebben so. Igen tudom a legtobb sutibe kell egy csipet de egy muzliszeletbe pont hogy nem raknek magamtol.

Sajnalom hogy nem lett jo de kikiserletezed majd ugyesen
                              Önmagában, szárazon amúgy nem rossz ám, de tejjel, vagy joghurttal böe.

Comment

Önmagában, szárazon amúgy nem rossz ám, de tejjel, vagy joghurttal böe.
                                Csak a só miatt? Vagy amúgy sem jó tejjel?
                                Én édes sütikbe sem teszek soha sót. Még senki nem panaszkodott, hogy nem az igazi.
                                Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                                Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Betöltés...
                                X