Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Denevérek panel réseiben

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Denevérek panel réseiben

Nemrég költöztünk panelbe és érdekes, mert akkor még nem voltak itt, de időközben ideköltöztek a redőny fölötti résbe denevérek Alapvetően tudom, hogy védettek és nem zavarnának, ha nem lennének hangosak egész nap ami idegesítő, aludni a szobában amely redőnye fölött laknak nem lehet, az ablakpárkányra kakilnak és szellőztetni is nehézkes mert irtó büdös van

szóval érdekelne, van-e valakinek tapasztalata kitessékelésükkel?

Neten utánaolvastam a technikáknak, de nem hiszem, hogy itt bármelyik is kivitelezhető: 8. emelten lakunk, ide csapóajtót felszerelni nem hiszem hogy bárki tudna max állványzattal de az meg nagyon drága lehet, a ház szigetelése ugyan téma egy ideje, de sokan nem akarják, így nem valószínű hogy a közeljövőben megcsinálnák.

Ha ultrahangos riasztót veszek és kapcsolok be a szobában, attól még nem fognak elmenni, igaz? Elvileg a falak miatt nem terjed az ultrahang...

Járt már bárki hasonlóan?

Persze jobbak a dencsik mintha valami bogár lenne a lakásban, de azért szívesen veszek tippeket a paneldenevérek ellen. (Amúgy közös képviselőt még nem kérdeztem, szerintetek érdemes lenne hozzá fordulnom? Egyik lakó szerint nem foglalkozik denevérmentesítéssel mert már más is kérdezte, de ez csak áttételes információ)
    Viki
    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

nálunk szimplán kihúzták szilikonnal vagy mittudoménmivel a hézagokat... szóval a lényeg, hogy valamivel tömd be a lyukat... lehetőleg este, amikor kirepülnek, mert aztán beledöglik, ottmarad, még büdösebb lesz.
    youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Igen, a volt albinkban nekünk is kitömték a lyukat! Egyszer-kétszer be is repültek hozzánk, kitárt ablakoknál nagyon nyári melegben.. nagyon félelmetes volt

Comment

nálunk is volt bent. konyharuhát dobtam rá, aztán kiráztam az erkélyen. ismerős tef@l palacsintasütővel hatástalanította... azt fogta meg ijedtében legelőször
        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Betöltés...
        X