freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Simplify - avagy hogyan éljünk egyszerűbben és ne legyünk "nagyfogyasztók" - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Simplify - avagy hogyan éljünk egyszerűbben és ne legyünk "nagyfogyasztók"

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Nekem van 20 fölsöm. Szerintem 30 is. De a fele 10+ èves. Egyàltalàn nem akarom öket kiselejtezni. Tök jò, hogy mindig talàlok vmi tök jòt, amit màr règ nem vettem fel.

A pulcsijaim is rèszben 10 èvesek.
    A nadràgok nem bírjàk ilyen jòl.

Nòri, mikortòl dolgozol? Most keresel vagy van hova visszamenni?

Comment

Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nekem van 20 fölsöm. Szerintem 30 is. De a fele 10+ èves. Egyàltalàn nem akarom öket kiselejtezni. Tök jò, hogy mindig talàlok vmi tök jòt, amit màr règ nem vettem fel.

Nòri, mikortòl dolgozol? Most keresel vagy van hova visszamenni?
      Hát, november 1-ével már szabadságon leszek és elvileg élesben január 1-én kezdek, de még nem kaptam meg a pontos szabinapok számát. Elvileg visszavesznek, ha nem, akkor még van kb 2 hónapom, hogy gyorsban találjak valamit. Még nem tom, hogy mit szeretnék. Visszamenni egyszerűbb, de sok utazással jár + sok a meló. Kevés a 4-6 órás kismamás pozi.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hát, november 1-ével már szabadságon leszek és elvileg élesben január 1-én kezdek, de még nem kaptam meg a pontos szabinapok számát. Elvileg visszavesznek, ha nem, akkor még van kb 2 hónapom, hogy gyorsban találjak valamit. Még nem tom, hogy mit szeretnék. Visszamenni egyszerűbb, de sok utazással jár + sok a meló. Kevés a 4-6 órás kismamás pozi.
        Ez 8 óràs lenne?

Comment

Ez 8 óràs lenne?
          Hát jó lenne, de csakis úgy, hogy részben home office, vagy teljesen és hetente 2X kell bemenni. Ezeket az infókat tudják bent, szóval meglátjuk. Az a baj, hogy 4-6 órás pozi az nem más, mint fénymásolgatás, postázgatás stb....azért azt nem szeretném.
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

illetve a 6oras pozicio sokszor azt jelenti hogy suritsd bele a 8 oranyi munkadat 6 oraba kevesebb penzert. sajnos meg keves munkaltato tudja ertelmezni mirol is kellene szolnia

Comment

Ezt elhiszem. Èn 8 ève dolgozok 5-6 òràvan. Ès nem fènymàsolok. A rugalnatlansàg...
              Mert pl. lehet màs meg szívesebben jönne dèlutànra ès akkor minden le van fedve.

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Dehogynem! Csak nem szóltak érte. Nekem is volt olyan kolléganőm akinek volt pár nagyon márkás (kb 3 felső, és 2 nadrág), nagyon jó ruhája, de folyton csak azokat hordta. Tiszta volt meg nagyon passzolt a stílusához, azaz jól megválasztott ruhákról volt szó, de mindenki, de tényleg mindenki kérdezgette a háta mögött, hogy "ennek csak tényleg ennyi ruhája van?", vagy "most komolyan, ugyan az van rajta, mint tegnap meg azelőtt? Át sem öltözött?"
                Szóval észreveszik, csak max nem mondják.
                Én pl viszonylag izzadós vagyok, és másnap már nem szívesen veszem fel ugyanazt. Nem mindig kerül ki 1 hordás után a szennyesbe a ruhám, ez tényleg attól függ. A másik meg, hogy pár ruháért nem indítom el a mosógépet. Szerintem minimum 10 váltás ruhánk kell lennie, hogy mindig legyen mosott, vasalt ruha. Pár darabból ez kivitelezhetetlen. Biztos, hogy vannak akik képesek rá, de az is biztos, hogy nem többgyerekes, dolgozó anyuka. Azért vannak kényelmi szempontok is.
                A 3 felsö és 2 nadrág hosszú távon kevés. Ebben a kihívásban is 33 darab van összesen. Meglepödtem, de elsöre sokkal kevesebbet válogattam ki.

A nadrágomat fel tudom venni többször, de a felsöket én sem szoktam. Én együtt mosom a ruhákat, hetente egyszer azért megtelik a gép.

Èlöben ment, tényleg nem vették észre, de ez csak 14 nap volt, 10 munkanappal, nem hónapok, mint gondolom nálatok Nóri.
                Enikő egy férjjel és négy törpével
                ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                Vega hét menü
                Kihívás (okt.1-14)

Comment

Persze, nem mindenkineki való, rengeteg ruhám van és sosem hittem volna, hogy én egy ilyet kivitelezni tudok, egyelöre imádom.

Van egy csomó tök jó pulcsim, amiket eltettem, hogy majd ha megint akkora leszek, mint a szülések elött. Na most kg-ban már kevesebb is vagyok, de valahogy átalakultam. Meg van egy csomó feketém, amiket mostmár nem annyira szeretek. Szóval jóval kevesebb ruha ment át a rostán, de még mindig több, mint 33.
                  Utoljára szerkesztette enikovisky; 2019.10.04., 14:07.
                  Vega hét menü
                  Kihívás (okt.1-14)

Comment

Tegnap kiselejteztem 3 lepedöt meg egy àgynemüt, törölközöket... a gyerekek egy zacskò jàtèkot.
                    A durva, hogy meg se làtszik.
                    Alkalmasint itt-ott àt kell rendeznem a dolgokat.
                    Jut eszembe mèg 2 díszpàrnàt is el fogok ajàndèkozni. Ez a halàlom amùgy, mikor díszpàrnàt hoz vki ajàndèkba.

Comment

enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Gratulálok hogy vagytok 3 gyerekesen?
                      Köszönöm szépen! Alapvetően jól vagyunk, nagyon bírom a gyerekeket.
                      Még egy csomó mindennek ki kell alakulnia, egyelőre sokat bénázok a hárommal, de talán az idő meg a rutin segít...
                      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                      Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Ja, és itt teljesen off, de Enikő, a zöld kendő szuper! Egyelőre előre ment bele a kicsi, és pont jó méret, még így a szülés utáni +10 kilómmal is kijön belőle egy belül zsebes.
                        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                        Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Tegnap kiselejteztem 3 lepedöt meg egy àgynemüt, törölközöket... a gyerekek egy zacskò jàtèkot.
                          A durva, hogy meg se làtszik.
                          Alkalmasint itt-ott àt kell rendeznem a dolgokat.
                          Jut eszembe mèg 2 díszpàrnàt is el fogok ajàndèkozni. Ez a halàlom amùgy, mikor díszpàrnàt hoz vki ajàndèkba.
                          Ne is mondd, itt sem látszik sosem semmilyen selejtezés
                          Vega hét menü
                          Kihívás (okt.1-14)

Comment

lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ja, és itt teljesen off, de Enikő, a zöld kendő szuper! Egyelőre előre ment bele a kicsi, és pont jó méret, még így a szülés utáni +10 kilómmal is kijön belőle egy belül zsebes.
                            Szuper, nagyon örülök
                            Vega hét menü
                            Kihívás (okt.1-14)

Comment

Betöltés...
                            X