Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szőnyegtisztítás

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szőnyegtisztítás

Nem találtam topikot, ha van hely, ahová passzol, majd berakatjuk..

De addig is!
    Jelen pillanatban életem egyik fő problémája a szőnyegek tisztítása.
    Szerencsére nincs túl sok belőle és nem is perzsák, de totál ki vagyok attól, hogy nem tudom tisztán tartani. A nappaliban levő szőnyegünkön állatszőr kivételével már minden volt, szó szerint!
    Két hete elvitettem szőnyegtisztítóba, gyönyörűen kiszedték belőle a foltokat, ragacsokat, mindent, de két nap múlva már láttam, hogy nem oké.
    Nem hinném, hogy jót tesz a szőnyegnek, ha hetente sikálom valami vegyszerrel, vagy igen?
    Mivel, hogyan tartjátok tisztán?
    Az, hogy ordibálok a gyerekekkel, hogy csak az asztalnál egyenek, nem elég..
    Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

Ez a téma engem is érdekel. Megoldást azt nem tudok...
    Vera, két lány (2008, 2011) anyuja
    türelemjáték

Comment

Ezzel: http://www.vax.co.uk/carpet-cleaners...ner-and-washer

Amit pluszban szeretek benne, hogy szinte száraz a szőnyeg tisztítás után (melegít is).

Comment

mbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ezzel: http://www.vax.co.uk/carpet-cleaners...ner-and-washer

Amit pluszban szeretek benne, hogy szinte száraz a szőnyeg tisztítás után (melegít is).
        ezeket a szuper cuccokat te hol szerzed be?
        gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

Comment

vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ezeket a szuper cuccokat te hol szerzed be?
          Tényleg jó cucc, bár még nem néztem meg alaposabban..
          De jó lenne valami egyszerűbb/olcsóbb megoldás..
          Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

Comment

Most reklámozzák a vanishnek a szőnyegtisztítóját, ismeri valaki? JÓ?

Comment

Én kb. 2 hete használtam azt, amiből habot kell készíteni. Előtte ki kellett porszívózni, rá a habos víz, én átdörzsöltem még vele. Megszáradt és kiporszívóztuk.

Eredmény nekem bejött, tiszta és jó illat. Igaz nem túl leharcolt szőnyegeken használtam.
              Viki&Lackó(11.25)
              https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
              Tündérviola láncok

Comment

Nekem ez a habos vizes dolog azért nem jó, mert mindig sikerül eláztatnom a szőnyeget, annyi időm sosincs, hogy a gyerekek ne tébláboljanak ott. Meg amit utálok benne, hogy látom, mennyi mindent szedek össze a kefével.

Comment

ha nem kell mosni is, akkor megoldás lehet egy forgókefés porszívófej, az nagyon sok izét felszed, hajszálakat is, amit a sima annyira nem tud. (azt hiszem már külön is kapni ilyen fejeket)

persze a foltot nem szedi ki.

én suvickolni ritkán szoktam. ha épp kilöttyen valami akkor azt azonnal megpróbálom, de amúgy nem. mondjuk időnként ráférne. de nekem pont ugyanez a bajom mint neked, h az ilyen habos izékkel én is eláztatom....
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

kétZé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem ez a habos vizes dolog azért nem jó, mert mindig sikerül eláztatnom a szőnyeget, annyi időm sosincs, hogy a gyerekek ne tébláboljanak ott. Meg amit utálok benne, hogy látom, mennyi mindent szedek össze a kefével.
                    Este, mikor a kölkönc lefekszik, akkor menj rá. Mondjuk péntek este, szo reggel meg felporszívózod.
                    Viki&Lackó(11.25)
                    https://www.instagram.com/kiskamaszgasztro/
                    Tündérviola láncok

Comment

Eri, melyik szőnyegtisztítóba vitted? Van itt nekem egy (ifjúkorában még) bézs szőnyegem, amit már ideje lenne kipucoltatni...

Illetve én még velük szemezek, de még nem hívtam ki őket (a kiszállási díjas történeteket nem szoktam szeretni... )
                      Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

Comment

Viki! Viccelsz?
                        Este ott aludnék el a szőnyegen.

Comment

szjudy77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Eri, melyik szőnyegtisztítóba vitted? Van itt nekem egy (ifjúkorában még) bézs szőnyegem, amit már ideje lenne kipucoltatni...

Illetve én még velük szemezek, de még nem hívtam ki őket (a kiszállási díjas történeteket nem szoktam szeretni... )
                          Ők voltak, két szőnyegemet vitték el, egy nagyot a nappaliból és a futót az előszobából.
                          Elvitték, aztán két nap múlva hozták, sztem árban is korrekt, időnként ki lehet bírni.
                          Sztem tavasszal megint el fogom vitetni, bár igazság szerint már most sem ártana, történt azóta egy kis baleset..

http://boczszonyegtisztito.hu/

Comment

Ja, amúgy azt hiszem, Ti is elvihetitek, nem kell feltétlenül igénybe venni a háztól-házig szolgáltatást.

Comment

Na őket vajon miért nem találtam meg, mikor tavasszal búvárkodtam a netet Tényleg nem drága (kb ugyanannyi, mint amit én találtam), évente 1x kibírja az ember... Az enyémben főleg por van (hiába 1600W-os a porszívóm, azért beleül a por a szőnyegbe...), meg 1-2 folt, de nem vészes... De megnézem még mi van a lakásban, mert több szőnyegnél gazdaságosabb... Köszi a linket!!
                              Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

Comment

Betöltés...
                              X