Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ételmelegítő

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ételmelegítő

Remélem, még nincs ilyen topik

Szeretnénk ételmelegítőt venni, hogy ne a mikróban kelljen melegíteni a babaételt. Tudtok ajánlani valamit? Márka, típus, ár, minőség, bármilyen tapasztalat érdekel. Nem szeretnénk rá egy vagyont költeni, de futottunk már bele a legolcsóbb-leggagyibb dolgokba is, szóval normális mnőségűt szeretnénk. Köszönöm, ha írtok tapasztalatokat!
    Berna
    + Beni - 2013. 05.

Otthon a gázon?
    Vagy pici üveg meleg vízben megúsztatva?
    Angica + 4 kicsi
    tej-, tojás- és cukormentes:
    http://angi.mentesnasi.hu

Comment

Tudom, hogy otthon így is működik,de akkor már olyat vennénk, amit pl. autóban is tudnánk használni... Szóval továbbra is érdekelnének a tapasztalatok
      Berna
      + Beni - 2013. 05.

Comment

Nekem sem volt ilyenem sosem, csak az Ikeaban lattam. Otthon en is forrovizbe tettem a melegitendo etelt. Utkozben meg nem melegitettem.

Comment

S babaetel szot erdemes lenne szerintem beleirni a cimbe.

Comment

Mi nemsokára utazunk és én is gondolkodom hogy tudom melegíteni az ételt az úton. én arra jutottam hogy veszek egy merülőforralót 1-2 ezer forintért, azt rá lehet csatlakoztatni akár a szivargyujtóra is a kocsiban. mellé viszek egy lábast, abba teszek vizet, beleállítok egy befőttesüveget és abba teszem a főzeléket. a vizet melegítem, abba megy a forraló.

Comment

perpetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi nemsokára utazunk és én is gondolkodom hogy tudom melegíteni az ételt az úton. én arra jutottam hogy veszek egy merülőforralót 1-2 ezer forintért, azt rá lehet csatlakoztatni akár a szivargyujtóra is a kocsiban. mellé viszek egy lábast, abba teszek vizet, beleállítok egy befőttesüveget és abba teszem a főzeléket. a vizet melegítem, abba megy a forraló.
              Ez tök jó ötlet De nekem baromi macerásnak tűnik, ennyi mindent egymásba tenni, miközben 12O-szal megyünk az autópályán De lehet, hogy csak én vagyok túl aggódó...
              Berna
              + Beni - 2013. 05.

Comment

De etetni nem akkor fogod amikor 120-al szaguldasz. Megalltok egy pihenonel, es ott lehet akar ugyeskedni.

Comment

nekünk van egy olyan, amit otthon a konnektorba lehet dugni, autóban pedig a szivargyújtóba. tud cumisüvegben is melegíteni (tejet, teát pl), vagy üveges bébiételt is. pici vizet kell alátenni és azt alakítja át gőzzé, ezzel melegít. nekünk bevált, de már nem használjuk, szóval ha érdekel eladó is.
                  Ritkán jövök

Comment

én kértem már forró vizet benzinkúton, mekiben, kávézóban, sosem volt gond,úgysem száguldás közben eteted, nem?
                    Malacka

Comment

ha valaki próbált már 120-nál babát etetni mesélje el milyen volt:-)
                      nem csak a babának jó ha megállunk útközben egy pihenőben, a sofőr is pihen. a kocsi takarításról nem is beszélve ;-P a benzinkutas forró víz jó ötlet, merülőforralót sem kell beszerezni így.

Comment

Hát, én etettem már menet közben, ha a párom vezet, miért ne? Ha hosszabb útra megyünk, nem feltétlen kellene megállni csak azért, hogy etessek, ilyenkor bolti bébiételt bontok, mert az ugye szobahőmérsékletű, de szívem szerint minél ritkábban adnék ilyet, a sk. babaételt viszont hűteni kell, ezért szeretném melegíteni is Nekem nem jelent problémát autópályán menet közben etetni, tényleg a melegítés az egyetlen kérdéses dolog.
                        Berna
                        + Beni - 2013. 05.

Comment

Szerintem az a negyed óra megállás kevésbé balesetveszélyes.
                          Malacka

Comment

Betöltés...
                          X