Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Káoszkommandó!

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Anna, nem vagy semmi Gratulálok hogy most nagy unalmadban rendet tartasz, bár szerintem azért ennél több van a dologban
    szilda
    Olivér
    Tivadar és Johanna anyukája
    Életünk képei "hobbim"

Comment

hát belépek a krónikus rendrakó, és soha nem végző klubba. Mi 50 négyzetméteren lakunk (és szerencsére kaptunk egy mosógépet, ), nálunk a szekrényhiány okoz gondot. Minden vágyam egy gardrób.
      Egyébként volt alkalmam párszor bekukkantani más, rendes lakású emberek szekrényébe, és ott nincs ám rend. Csak van becsukható szekrényajtó (persze tisztelet a kivételnek). AZt két gyerek mellett is meg tudnám oldani.
      Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
      Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
      Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
      írj a gmailemre az is cyanus

Comment

egy gardrób... na az nem ártana
        szilda
        Olivér
        Életünk képei "hobbim"

Comment

Igen, szekrényhiány is!!!! Egy egész gardrób van tele a főbérlő lomjaival (szó szerint lom), és most volt lomtalanítás, felajánlottuk, h segítünk levinni (lakatra zárják egyébként ), de közölték, hogy nem akarják kidobni, azért van ott. Jelenleg ott tartok, hogy 3 nagy szatyor anyag a kanapén él. Meg egy csomó ócska bútort kértük már, hogy vigyenek el, de azt sem, pedig egy csomó hely felszabadulna... Most nagyon gáz a lakás.
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Anna, aranyos vagy!
            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

nálunk a zongora ragaszkodik a lakáshoz
              és hát elég sok helyet foglal, bár, már kitalltam, hogy beköltözöm alá

Comment

Gardrób? Igen! Az kellene. Komolyan el is éldegélnék két gyerekkel is ezen a 40 nm-en, csak legyen hozzá csatolva egy ugyanekkora gardróbszoba Komolyan én folyton minden szirszart kidobálok, a párom meg eleve nem halmozós típus, mégis mindig tele vagyunk és sosincs elég szekrény, polc. Már gondoltam rá, hogy kitalálhatnák a teleportálást, kényelmes szülés lenne, de attól már nem félek, viszont a káoszt teleportálhatnánk valami fekete lyukba, amíg nincs onnan szükség valamire.

Zongora? Ne viccelj mekkora vízszintes felület...

Kisvic jobban örültem volna, ha hozzátok kerül az a gép.
                WHAMrágcsaláncok / harányi blog

Comment

zoongor nálunk is volt még Tétényi életünk során halál...
                  szilda
                  Olivér
                  Életünk képei "hobbim"

Comment

Zongora: a férjem nagymamája családi házban lakik és van egy nagy zongorája. Építettek egy kalitka szerű előtért a házhoz, aminek kicsi az ajtaja és nem fér ki a zongora azon már...

Comment

aha rengeteg vízszintes felület a kupinak de mivel a dédimé volt, értéke meg úgysincs (fatőkés), értelme sincs eladni, felhasogatni tüzelőnek meg sajnálnám. Szóval pakolunk rá mindenfélét, de hát ugye nem egy szekrény (húú, a hején lenne egy akkora gradrób? sóhaj, bele sem merek gondolni.
                      jaa, nem idegen emberek szekrényében turkáltam ám anyósomnak segítettem

Comment

Hozzánk úgy jött be, hogy leszereltük a lábait, az oldalára fordítotttuk, kb 10 ember cipelte, előre-hátra, túlvisz, vissza,fordul, stb nem volt egyszerű.
                        Még jó, hogy alá tudom tolni a kisasztalt, és akor van egy kis hely a szőnyegen játszani

Comment

Szilda nálam is detto. És minden nap más táskával megyek valahova, így mindent valamelyik szatyorban találok meg vagy soha
                          Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

Comment

Lolka ezt is mennyire ismerem szatyrok, táskák, dobozok... a nagyfuad pontosan mikor lett egy éves?
                            szilda
                            Olivér
                            Életünk képei "hobbim"

Comment

Már vártam ezt a topicot Én sem vagyok egy mániákus rendrakó, de most, hogy Timi is besegít már néha nekem is tűrhetetlen a helyzet. Felosztottuk a lakást: övé az összes 1 méter alatti terület, enyém az 1 méter feletti...

Viszont mióta a férjem egy teljes napot itthon volt a gyerekkel, már ő sem értetlenkedik a helyzeten Inkább ő is feladta Ja, és 50 nm, és van gardrób (de nem elég!!!), és halmozok.
                              Heni és Timi (mi) - (2008.07.22) , na meg a BeBuhttp://bebu.hu

Timi már oviba jár! Van hely, ahová felvették!!

Comment

Mesés a képetek. Kicsit megnyugodtam
                                szilda
                                Olivér
                                Életünk képei "hobbim"

Comment

Betöltés...
                                X