freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
SÜTIK, TORTÁK - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

SÜTIK, TORTÁK

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A Bartók Béla úton vettük a fondant-t, ahol a tortaformát is. Veszélyes hely, mindenük van Webshop is van, de fogalmam sincs, mi a nevük. Megnézem majd, ha érdekel.
    Ma is sütöttem, barackos túrós tortát. Nem tudok betelni ezzel a sütőformával
    Azt megköszönném! Már van egy Kriszti által ajánlott tuti ám de drága fellelőhely, de minden érdekel. ilyen színeket nem produkál a lidl-s fondant. A zöld az szép, a fekete is és a kék is szép, de a piros, az nagyon, de nagyon nem piros, inkább rozsda szín. A kékből is "csak" a babakék van ott.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Újabb családi szülinapozás. Nagyfiús, apukás
      Azta de szep! Kerlek ne haragudj nemreg lattam a prividet ezek szerint mar megoldodott de azert leirom hogy nekunk 23 as formank van azt hiszem es abban hat tojassal szoktuk de akkor nem lesz olyan magas mint a teljes forma magassaga. Ha olyat szeretnenk akkor 12 tojas

Ne haragudj hogy nem valaszoltam az uj fonokom hibaja egy honapos lesz jovo heten es nagy rajongoja a szopizas nevezetu mufajnak

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azt megköszönném! Már van egy Kriszti által ajánlott tuti ám de drága fellelőhely, de minden érdekel. ilyen színeket nem produkál a lidl-s fondant. A zöld az szép, a fekete is és a kék is szép, de a piros, az nagyon, de nagyon nem piros, inkább rozsda szín. A kékből is "csak" a babakék van ott.
        Ha bartok bela ut akkor az az edes izek annak idejen ezt is ajanlottam itt vettem en is a tortaformat es megerositem nagyon veszelyes hely csodaszep dolgaik vannak!
        nem olcso de minosegi dolgokat arulnak igy kevesebb is eleg mindenbol es tuti a siker

Comment

Igen, Édes izek!
          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azta de szep! Kerlek ne haragudj nemreg lattam a prividet ezek szerint mar megoldodott de azert leirom hogy nekunk 23 as formank van azt hiszem es abban hat tojassal szoktuk de akkor nem lesz olyan magas mint a teljes forma magassaga. Ha olyat szeretnenk akkor 12 tojas

Ne haragudj hogy nem valaszoltam az uj fonokom hibaja egy honapos lesz jovo heten es nagy rajongoja a szopizas nevezetu mufajnak
            Gratulálok! Nevét megírod priviben?

Végül így csináltam a tortát: 5 tojás, 30 dkg porcukor, 10 ek víz, 1 sütőpor, 25 dkg liszt. Ez jó lett a 25,4 cm-es formába. Bár, lehet, hogy megpróbálom 6 tojással is.

Comment

Gratulálok! Nevét megírod priviben?

Végül így csináltam a tortát: 5 tojás, 30 dkg porcukor, 10 ek víz, 1 sütőpor, 25 dkg liszt. Ez jó lett a 25,4 cm-es formába. Bár, lehet, hogy megpróbálom 6 tojással is.
              Annyira nem titkos ha offolhatok itt meg egy kicsit. Vince a masodik keresztneve Laszlo apukam es a ferjem apukaja utan. Sajnos mar egyikuk sincs velunk igy jol esett a lelkunknek hogy ezt a nevet is adtuk neki.
              Hetente fel kilokat hizik pufilufi es persze imadnivalo. En folyamatosan lekislanyomozom majd megszokom

Comment

Annyira nem titkos ha offolhatok itt meg egy kicsit. Vince a masodik keresztneve Laszlo apukam es a ferjem apukaja utan. Sajnos mar egyikuk sincs velunk igy jol esett a lelkunknek hogy ezt a nevet is adtuk neki.
                Hetente fel kilokat hizik pufilufi es persze imadnivalo. En folyamatosan lekislanyomozom majd megszokom
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Nagyon szép nevek! (Mintha írtad volna egyszer, hogy nem szoktad kiírni a gyerekek nevét, ezért így kérdeztem ) Sok boldogságot az egész családnak!

Comment

Nagyon szép nevek! (Mintha írtad volna egyszer, hogy nem szoktad kiírni a gyerekek nevét, ezért így kérdeztem ) Sok boldogságot az egész családnak!
                    A szuletesukkor igen aztan ugyis torlom. De a hozzaszolasaimban ha tehetem nem irom ki jol emlekszel. Eleg hulye helyzet ez mert nyilvan nem titok buazke vagyok rajuk de hat megiscsak az o nevuk ez meg az internet na erted

Nagyon szepen koszonjuk a jokivansagokat

Comment

Tegnap névnapi torta készült nálunk: kakaós piskóta, nagyon fekete étcsokoládé, túrókrém jó vastagon és gyümölcsök. Eléggé nyerő konstrukciónak bizonyult, ráadásul kb fél órám volt az egész ügyletre. Kissé mezítlábas kivitelezés, de szuper finom.
                      S ha már kenyérről is esett szó a topikban, tegnap megsütöttem életem első saját nevelésű kovászból készült kenyerét. Kovászos kenyeret régebben is csináltam, de akkor mindig kaptam a kovászt, ezt most a nagylánnyal ketten indítottuk, etetjük lelkesen 9 napja. Nem csináltam képet, de szuper kenyér lett.
                      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                      Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tegnap névnapi torta készült nálunk: kakaós piskóta, nagyon fekete étcsokoládé, túrókrém jó vastagon és gyümölcsök. Eléggé nyerő konstrukciónak bizonyult, ráadásul kb fél órám volt az egész ügyletre. Kissé mezítlábas kivitelezés, de szuper finom.
                        S ha már kenyérről is esett szó a topikban, tegnap megsütöttem életem első saját nevelésű kovászból készült kenyerét. Kovászos kenyeret régebben is csináltam, de akkor mindig kaptam a kovászt, ezt most a nagylánnyal ketten indítottuk, etetjük lelkesen 9 napja. Nem csináltam képet, de szuper kenyér lett.
                        sokkal-de sokkal finomabbak ezek a túrós-gyümölcsös torták, mint pl a csokikrémes, azt már unom. Bár most már az elmúlt időszakban volt gesztenyés és eperkrémes torta is.

Iszonyat guszta ez a torta!!!!

Comment

Nagyon ügyes vagy, gyönyörű és nagyon gusztusos ez a torta.
                          Nálunk is van kovász, a férjem eteti a nyulat és a hörcsögöt, a nagyfiam a kovászt. Én meg mindenkit

Comment

Nagyon ügyes vagy, gyönyörű és nagyon gusztusos ez a torta.
                            Nálunk is van kovász, a férjem eteti a nyulat és a hörcsögöt, a nagyfiam a kovászt. Én meg mindenkit

Comment

Betöltés...
                            X