Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

SÜTIK, TORTÁK

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Biztosan jó lesz, nekem csak az a kérdés, hogy mennyire lehet vele jól vágni. Iszonyat élesnek kell lennie, hogy kevés panccsal lehessen vágni. Én a tchibóba ezt néztem ki, de rájöttem, hogy túl drága ez nekem, pláne, hogy max csak 3 részbe vágom el a tésztát, ennél többre felesleges.
    Ez az: https://www.tchibo.hu/tortalapvago-f...RCH&query=tort
    Szóval kíváncsi vagyok, hogy az ikeás mit tud.
    Igen, ez nagyon profi, én is nézegettem. A Müllerben is van ez a fajta, ott talán olcsóbb valamivel, de én annyit sem akartam rászánni. Az Ikeás annyiban más, mint a többi tortafűrész, hogy ezen tényleg egy fűrészlap van. A többin olyan, mint egy megfeszített drót.
    A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

Comment

Earanyi Nori ezt neked hoztam

https://www.boredpanda.com/embroider...-leslie-vigil/

Comment

WoW! Annyira csicsásak, hogy már gyönyörűek!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Sziasztok!
          Felavattam a tortafűrészt. Remekül működött. A piskótát pár perc alatt 4 lapra vágtam vele.

Comment

bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Felavattam a tortafűrészt. Remekül működött. A piskótát pár perc alatt 4 lapra vágtam vele.
            Szuper, akkor asszem én is beruházok!
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Beruháztam a minap és tegnap ki is próbáltam. Régen is volt ilyen az ikeába???? MIÉRT NEM TUDTAM RÓLA????? Annyival egyszerűbb ezzel vágni. Mondjuk a beigazítás nem a leges legegyszerűbb, de amúgy nagyon szuper kis kézikészülék.
              És íme a torta amit tegnap este alkottam (bölcsis ballagás, és tuti nem fogjátok kitalálni, hogy milyen csoport )
              Mellékletek

Comment

Beruháztam a minap és tegnap ki is próbáltam. Régen is volt ilyen az ikeába???? MIÉRT NEM TUDTAM RÓLA????? Annyival egyszerűbb ezzel vágni. Mondjuk a beigazítás nem a leges legegyszerűbb, de amúgy nagyon szuper kis kézikészülék.
                És íme a torta amit tegnap este alkottam (bölcsis ballagás, és tuti nem fogjátok kitalálni, hogy milyen csoport )
                Wow, mesélj erről a gyönyörű tortáról, Nóri!

Comment

Nori ilyet rendelhetek nalad?a kozepsomnek csiga a jele az oviban

Comment

Rékuskám ballagott ma el a bölcsiből, és hát én csináltam a tortát. Gáz volt amúgy, mert a ballagós gyerekek szülei tökre érdektelenek voltak. Gyakorlatilag én szerveztem meg az egészet.
                    De a torta a szokásos 'nembízomavéletlenre' volt. Méteres kalács tésztája és csokikrém. Hát a fejembe amúgy tökre másmilyen csiga volt ám. Nagyon nem ilyen. A barna színt piros és világoskék fondantból kevertem ki, mert már csak ezek voltak és rózsaszín. A testének sem kellett volna ilyen sötétnek lennie, de elfogyott a fehér és a pofija is sokkal bájosabbra volt tervezve. Ez lett belőle.
                    Én nem kóstoltam meg, szóval fogalmam sincs, hogy végül hogy sikerült, de szinte az utolsó morzsáig elfogyott, szal csak jól.

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nori ilyet rendelhetek nalad?a kozepsomnek csiga a jele az oviban
                      Én meg baglyosat Tőled!

Comment

szerintem tokeletes a torta

es ok akkor cserelunk en prezentalom a baglyokat te a csigat

Comment

Eszméletlen jó lett ez a torta!
                          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                          Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Eszméletlen jó lett ez a torta!
                            Mindig azt hiszem, hogy tök béna, aztán ilyenkor kezdem csak elhinni, hogy talán még sem az.

Comment

Mindig azt hiszem, hogy tök béna, aztán ilyenkor kezdem csak elhinni, hogy talán még sem az.
                              Szerintem ezzel sokan vagyunk így.... ​​​​​
                              Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                              Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Ehhez fb hozáférés kell, de muszáj volt megosztanom, mert annyira cuki: https://www.facebook.com/treatsbytay...ntions&__xts__

Comment

Betöltés...
                                X