Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleo- mit főztél ma?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Paleo- mit főztél ma?

Sziasztok!
    Nekem teljesen herótom van a főzéstől, tökre mindegy, hogy paleo vagy nem paleo, SOHA nincsen ihletem.
    Ezért a mit főzöl ma mintájára nyitom ezt a topikot, hátha segítséget, ihletet kapok tőletek kedves mamamik!
    Akár teljes napi menüket is várok, főleg a reggeli kérdés foglalkoztat még mindig!
    Szuper paleos menük gyertek gyertek!!!
    Esetleg azt is írjátok már meg, ha nem fejből jött az ihlet, hogy hol leledzik a recept!
    Nyers kajákra is vevő lennék, meg néha szeretnék zöldséges napot is tartani, szóval csak zöldséges kajákra is várok ötletet!
    Utoljára szerkesztette Caffe; 2013.02.27., 21:29.
    Pocakpalotából érkezett tündérkislány anyukája!
    bölcsi-ovi-suli

Kezdem is, tegnap este vacsira egy masszát dobtam össze, mindent amit a hűtőben találtam. Volt egy csirkemell megsütve ebédről maradt, volt kolbim, azt rákarikáztam, paradicsomot, főtt brokkolit, újhagymát rádobtam, és összemelegítettem, aztán ráütöttem pár tojást tükörnek, és kész is a lakoma.
    Napközben pedig csirkemellfilé volt brokkolival, vegyes salival, meg cukkinivel.
    Ma nem főztem, kínait ettünk.
    bölcsi-ovi-suli

Comment

Répatorta Alexandrától

Nagyon jó ötlet a topik...
      holnap répatortát fogok sütni,az is jó reggelire.
      Utoljára szerkesztette elf; 2013.02.27., 21:41.

Comment

Én ma sült csirkecombot ettem kisdinnyével

Comment

Reggelire és vacsorára Pocakpanna mákos habfalatját sütöttem,jó sokáig eszem,eláll

Comment

elf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nagyon jó ötlet a topik...
            holnap répatortát fogok sütni,az is jó reggelire.
            köszi a dícséretet.
            mikor nem paleoztunk állandóan a mit főzöl ma topikot bogarásztam, hogy mi a fenét főzzek ma, és most hogy paleozunk onnét nagyon sok kaja kiesik, így gondoltam nyitok egy paleos társát.

Sosem ettem még répatortát, azt hiszem utána nézek, hogy mi is ez pontosan.
            bölcsi-ovi-suli

Comment

nálunk ma sült csirnyó volt mézes banánnal meg paradicsommal és vörösáfonyás jégsalival, vacsira meg hagymás rostélyos salival.
              ti is kétszer főztök egy nap? én nem bírom megenni melegítve a húsokat, max nagy duzzogva, így kétszer kell főzzek sokszor
              bölcsi-ovi-suli

Comment

basszus gondolkodnom kellett azon, mi az a csirnyó

Eszter
                B1 (2004) és B2 (2007)

Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

Comment

fb-on paleo inspiráció - mit főzzünk csoportban van már egy kis bázisrepertoár, gyertek!
                  Ági, Nagy-kislány (2007), Picilány (2010 dec.)

Comment

Caffe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nálunk ma sült csirnyó volt mézes banánnal meg paradicsommal és vörösáfonyás jégsalival, vacsira meg hagymás rostélyos salival.
                    ti is kétszer főztök egy nap? én nem bírom megenni melegítve a húsokat, max nagy duzzogva, így kétszer kell főzzek sokszor
                    Off off. Ha lesz 3 gyereked akkor már nem fogsz 2x főzni
                    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

Comment

egyébként én simán megeszem hidegen a lábosból, szinte bármilyen maradék.
                      (bár tény, ezt nem a gyerekeim születése óta, hanem világéletemben).

Eszter
                      B1 (2004) és B2 (2007)

Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
                      Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
                      Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

Comment

Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Off off. Ha lesz 3 gyereked akkor már nem fogsz 2x főzni
                        Noi, lehet akkor is, de akkor már nem azért, mert finnyáskodom, hanem, hogy jusson, maradjon nekem is vmi morzsa
                        bölcsi-ovi-suli

Comment

agip eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          fb-on paleo inspiráció - mit főzzünk csoportban van már egy kis bázisrepertoár, gyertek!
                          be tudnád linkelni?
                          bölcsi-ovi-suli

Comment

Én inkább 2 naponta főzök. Nekem már a napi főzés is macera. A férjem nem szerette melegítve a husit, de kezd megbarátkozni vele. A lényeg, hogy ne száraz hús legyen és akkor melegítve is jó.

Hogy ON legyek: ma kicsit húsmentes ebédünk lesz: mángoldfőzelék jó sok tükörtojással (4-4 db ). Reggelire töpörtő, kolbász, szalonna, zöldséggel, savanyúval. Vacsi detto. Kicsit uncsi, de legalább nem kell kreatívkodnom.
                            Szilvi - N. (2012. jan.) és Á. (2015. ápr.)

ht

Comment

Én nem tudtam mi az a mángold, de utána jártam. Sosem ettem még ilyet.
                              Na ma nálunk pocak panna féle török padlizsános egytálétel volt a kaja, meg zöldségek.
                              bölcsi-ovi-suli

Comment

Betöltés...
                              X