Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Milyen a jó gyerek íróasztal?

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Milyen a jó gyerek íróasztal?

Sziasztok!

A kisfiammal tegnap kezdtük az első osztályt, és mivel elég hirtelen zajlott a beiskolázás, íróasztalunk még nincsen.
    Örülnék, ha megírnátok a tapasztalataitokat, hogy milyen íróasztalt vettetek és az hogyan szuperált!
    Beszerzési helyek is érdekelnek, nem csillagászati áron.
    Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

Oké, vannak az ergonómikus asztalok, székek, amik fantasztikusan néznek ki, és biztos nagyon szuperek, de az áruk elég horribilis.
    Amit még nézegettem, azok az állítható magasságú asztalok, de ezzel kapcsolatban hallottam olyan ellenérveket, hogy magasabb pozícióban már instabillá válhatnak.
    Nekem fontos lenne az is, hogy legalább egy-két fiók rendelkezésre álljon, mert nem lesz hely egy külön pakolós szekrénynek..
    Na, kezdésnek ennyi.
    Eri, az Éleseszű Zali (2006.07.21.), a Csupaszív Zéti (2012.03.18.) és a Legkisebb királyfi, Zádi (2015.07.19.) szülője

Comment

sebokeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

A kisfiammal tegnap kezdtük az első osztályt, és mivel elég hirtelen zajlott a beiskolázás, íróasztalunk még nincsen.
      Örülnék, ha megírnátok a tapasztalataitokat, hogy milyen íróasztalt vettetek és az hogyan szuperált!
      Beszerzési helyek is érdekelnek, nem csillagászati áron.
      kell egyáltalán?
      enyémeknek van, de délután az iskolában tanulnak, sose tanultak még itthon asztalnál.
      ha meg valami marad itthonra, azt az étkezőasztalon csinálják meg.

Lilinek tuti nem fogok asztalt venni, amíg tényleg nem kell. (ahogy nagy táskát se, mert azt se használják)
      gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

Comment

vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        kell egyáltalán?
        enyémeknek van, de délután az iskolában tanulnak, sose tanultak még itthon asztalnál.
        ha meg valami marad itthonra, azt az étkezőasztalon csinálják meg.

Lilinek tuti nem fogok asztalt venni, amíg tényleg nem kell. (ahogy nagy táskát se, mert azt se használják)
        Orsi!
        Jó kérdés, mert az enyém is napközis lesz, ott fog tanulni...
        Csak azért gondoltam, jó lenne valami kis hely neki, ahol a dolgait tarthatja, meg ha el akar vonulni...
        Nem tudom

Comment

Szia!

Boti is most kezdte az iskolát, iskolaotthonos a suli, nem hoznak haza semmi leckét, csak ha meg szeretné mutatni, hogy miket csináltak. Állítólag az első 2 évben így lesz. Asztalt nem vettünk, hanem a párom csinált egyet, mert nagyon kicsi a helyünk, így nem volt mindegy, hova kerül.
          Nézegettem annak idején, hogy ha vennénk, milyet is, de nagyon nem tetszettek, mivel ami olcsó, az szerintem olyan is, a drágábbra meg nem telt volna. Gondolkoztam használtban is, de szállítással az se jött volna ki annyira olcsón. A párom azt kifogásolta, hogy sok asztalnál vagy gyenge vagy egyáltalán nincs összekötő elem a 2 oldala között, így könnyen mozoghat oldalban, nem stabil. Illetve rengeteg asztalnál ott van a billentyűzetnek a kihúzható kis asztal, nálunk azt tuti 2 nap után letörnék. Mi azért nem vettünk gurulós, méretállítós széket sem, mert azzal csak a móka menne-no de ez nálunk gyenge pont, nem mindenkinél okoz problémát
          Csatolok képet az asztalunkról! Alatta van a konvektor, de az asztal kihúzható, hogy a meleg levegő ne szoruljon be alulra. Oldalt polcok vannak, ide jöhetnek a könyvek. Szerintem az első pár évben csak az iskolaszerek tárolására fogjuk használni, az asztalnál pedig csak néha ül(nek) majd.
          Mellékletek
          Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
          "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
          Paulo Coelho

Comment

Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia!

Boti is most kezdte az iskolát, iskolaotthonos a suli, nem hoznak haza semmi leckét, csak ha meg szeretné mutatni, hogy miket csináltak. Állítólag az első 2 évben így lesz. Asztalt nem vettünk, hanem a párom csinált egyet, mert nagyon kicsi a helyünk, így nem volt mindegy, hova kerül.
            Nézegettem annak idején, hogy ha vennénk, milyet is, de nagyon nem tetszettek, mivel ami olcsó, az szerintem olyan is, a drágábbra meg nem telt volna. Gondolkoztam használtban is, de szállítással az se jött volna ki annyira olcsón. A párom azt kifogásolta, hogy sok asztalnál vagy gyenge vagy egyáltalán nincs összekötő elem a 2 oldala között, így könnyen mozoghat oldalban, nem stabil. Illetve rengeteg asztalnál ott van a billentyűzetnek a kihúzható kis asztal, nálunk azt tuti 2 nap után letörnék. Mi azért nem vettünk gurulós, méretállítós széket sem, mert azzal csak a móka menne-no de ez nálunk gyenge pont, nem mindenkinél okoz problémát
            Csatolok képet az asztalunkról! Alatta van a konvektor, de az asztal kihúzható, hogy a meleg levegő ne szoruljon be alulra. Oldalt polcok vannak, ide jöhetnek a könyvek. Szerintem az első pár évben csak az iskolaszerek tárolására fogjuk használni, az asztalnál pedig csak néha ül(nek) majd.
            Igen, kezdek én is visszavenni a kezdeti vehemenciából, hiszen az anyagi oldala nagyon fontos része a dolognak. Ha már sikerült eldönteni, hogy kell-e vagy sem, érdemes átgondolni, hogy mennyit fogja például a gyerek használni.
            Nálunk sincs sok hely, még szobacserét is kell csinálnunk, hogy a nagy gyerek elférjen.
            Jó, hogy teljesen méretre tudtátok készíteni, így ki tudtátok használni maximálisan a helyet, és a polcok is jók, mert így a könyvek sem foglalnak sok helyet!
            Most úgy gondolom, ha veszek is, valami kisebb asztalkát veszek, aminek van mondjuk egy fiókja, a könyvek meg majd mehetnek a könyvespolcra.
            Egyébként sem lesz itthon sok cucca

Comment

sebokeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Orsi!
              Jó kérdés, mert az enyém is napközis lesz, ott fog tanulni...
              Csak azért gondoltam, jó lenne valami kis hely neki, ahol a dolgait tarthatja, meg ha el akar vonulni...
              Nem tudom
              az elvonuláshoz zug kell, nem asztal.
              A mi gyerekeink konkrétan nem használják a cuccaik az iskolában vannak és a táskájukban. Semmi sincs az asztaluknál ami iskolával kapcsolatos.
              gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

Comment

Betöltés...
              X