freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Kertész leszek - fát, bokrot, virágot nevelek :D avagy a nagy kertészkedős topic... - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kertész leszek - fát, bokrot, virágot nevelek :D avagy a nagy kertészkedős topic...

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Kriszta, tènyleg jò nagy melò. Nekem a legnagyobb paràm az a versenyfutàs a gazokkal lenne.

Esetleg nincs online ilyen növèny csere-bere? Fb?

Comment

Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi Paci! Sajna abszolut nem ismerem ezeket. Totàl kínai az egèsz. De majd, ha kiszedtem a kiszedni valòkat, akkor felkerekedek ès veszek valamiket...valami olyat, amit nem kell ùjra ültetni.

Ami mèg rossz, hogy van ezen a rèszen egy àfonya ès egy nemjuteszembemianeve - zöld bogyòs- bokor is, amik tuti kinyiffannak, ha kiszedem öket.
      Szóval öket meg integràlni kell.
      egres?
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

egres?
        Igen. Köszi.

Szòval, ezeknek maradniuk kell ès közèjük vmi szines viràgos rèszt szerenèk.

Comment

Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Igen. Köszi.

Szòval, ezeknek maradniuk kell ès közèjük vmi szines viràgos rèszt szerenèk.
          amit itt írnak az a ciklámen, de nem a szobai fajta hanem a kerti, ami kint átvészeli a telet.
          meg hagymások pl hóvirág.
          a páfrányokat is javasolja, pl erdei pajzsika.
          meg a kutyatejet http://www.botanikaland.hu/euphorbia...orok-kutyatej/
          ezt, ennek a teje irritációt okozhat.

meg ezt: https://hu.wikipedia.org/wiki/Iris_foetidissima

amit én tudok, h szereti az árnyékot, félárnyékot az a hortenzia, csak az nem bírja a szárazságot, azt locsolgatni kell, vagy talajtakarással védeni.

de ha nem annyira száraz a hely,a kkor mást is megpróbálhatsz, csak ne igazán napkedvelőt tegyél.

Comment

Ma szabin vagyok. Ültetni szerettem volna, még beleférhet a napba. Viszont ami érdekelne, hogy a levendulának mi a jó? Megnyestem még a fagyok előtt, de nem tövig, most viszont azt látom, hogy nő ezerrel. Már most majdnem akkora, mint mielőtt megnyestem volna. Normális ez? Illetve vágjam vissza? vagy már késő, majd ősszel?
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

http://www.tavaszkert.hu/
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ma szabin vagyok. Ültetni szerettem volna, még beleférhet a napba. Viszont ami érdekelne, hogy a levendulának mi a jó? Megnyestem még a fagyok előtt, de nem tövig, most viszont azt látom, hogy nő ezerrel. Már most majdnem akkora, mint mielőtt megnyestem volna. Normális ez? Illetve vágjam vissza? vagy már késő, majd ősszel?
                nem kell vele semmit csinálnod, így jó normális! azért szokták a levendulát metszeni, mert különben felkopaszodik. én is szoktam ha ránézek és nem túl dús köra tavasszal, tél végén. én még elvirágzás után szoktam körbenyírni, de akkor nem annyira nagyon.

Comment

kihajtottak a fokhagymák

közben 2 napja elvetettem répát és kevés retket. aztán vettem színes retket, na azt még a napokban elvetem.

de olyan nyomi szél fúj mindig, h nincs kedvem kimenni, pedig a napsütés olyan csalogató...

ja meg vettem egy kivit is, nagyon kíváncsi vagyok, h milyen, megmarad-e, stb.

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    kihajtottak a fokhagymák

közben 2 napja elvetettem répát és kevés retket. aztán vettem színes retket, na azt még a napokban elvetem.

de olyan nyomi szél fúj mindig, h nincs kedvem kimenni, pedig a napsütés olyan csalogató...

ja meg vettem egy kivit is, nagyon kíváncsi vagyok, h milyen, megmarad-e, stb.
                    Hu en ugy utalom a szelet mi igy ki se tudunk menni ha akarnank sem mert total csupasz a kertunk hordja a homokot a szel.

En ezerrel tervezem a kerunket osszeirtam egy csomo rezsure valo novenyt. Olyanokat gyujtottem amelyeknek a leirasa tartalmazza az igenytelen szot

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hu en ugy utalom a szelet mi igy ki se tudunk menni ha akarnank sem mert total csupasz a kertunk hordja a homokot a szel.

En ezerrel tervezem a kerunket osszeirtam egy csomo rezsure valo novenyt. Olyanokat gyujtottem amelyeknek a leirasa tartalmazza az igenytelen szot
                      azok a legjobbak, én is ezeket szeretem, illetve amik ne azok azok szelektálódnak, ami bírja megmarad ami nem az sajna eltűnik. volt olyan növény amivel próbálkoztam párszor aztán be kellett lássam h nem megy. bár olyan is volt amit 2 m-rel arrébb tettem és ott meg jól érzi magát.

Comment

Paci en regen vettem kivit es szeintem meghalt szegeny. Annyi biztos h egy nagy cserepbe tennem most es kesobb amikor mar erosebb, kiultetnem.
                        Kriszti

Comment

kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Paci en regen vettem kivit es szeintem meghalt szegeny. Annyi biztos h egy nagy cserepbe tennem most es kesobb amikor mar erosebb, kiultetnem.
                          ezt csak most olvasom, ma a 2 óra napos idő alatt kiültettem a kertbe, hát majd meglátjuk. ha nem bírja akkor persze buktam a pénzt, de ha nem éli ezt túl, akkor nem is éri meg vesződni vele. most esik az eső, szépen belocsolja.

elvetettem egy sor színes retket, nagyon kíváncsi vagyok. nem ültettem sokat, mert a gyerekek nem annyira szeretik.

meg vettem fréziát és egy másik gumós növényt (ami úgy néz ki, mint az üvegmosó és rózsaszín), ezeket is kiültettem.

Comment

Betöltés...
                          X