Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

vízér hatásai

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

vízér hatásai

Érdekelne, hogy valóban vannak negatív hatásai a vízereknek az egészségre. Illetve hogy milyen hatásai vannak még.
    Beszélgessünk róla egy kicsit.
    Rita, Regina (2007.05.02) Zalán(2011.02.09.) Zétény (2015.04.29.)

Egy érdekesség a szkeptikusoknak: http://www.zotyo.hu/para/radiesz.htm#ketto

Comment

Engem érdekelne a téma. Hiszek benne, bemérettem a lakásunkat, igazság szerint az exem dolgozik Kovács Andrásnál, és bemérte. Teljesen nyugodt is voltam eddig, de ez az írás durva
      “Az anya nemcsak egy gyermeknek ad életet, hanem a szeretetnek és az örömnek, amit valaha magának remélt.”

Comment

Hopp, micsoda topik! Nekünk is okoztak gondot, állandó derékfájást, alvási nehézségeket. Mi kaptunk egy "ábrát" az ágy alá, amit betettünk, tudom hókuszpókusz, de elforgattuk az ágyat, ott alatta a papíros és nincs gond.
        Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
        ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
        Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

Comment

Köszi a választ csajok, pont arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg hatással lehet-e a szervezetre. Azóta nyaraltunk anyuéknál, és én meg Z sem tudott aludni a szobában, ahol vízér ment át rajtunk (alattunk). Itthon viszont jól alszunk, pedig völgyben lakunk, ahol sok vízér lehet, szóval egyszer kiváncsiságból beméretném.

Kiskatica
          És nektek milyen eredményt hozott a beméretés, vannak vízerek, vagy hartmann hálók?

Comment

Betöltés...
          X