Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bio / egészséges éttermek, kávézók, cukik, bárok stb.

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Bio / egészséges éttermek, kávézók, cukik, bárok stb.

Sziasztok, biztos van már ilyen topic valahol, csak nem találom.
    Ha igen átirányítanátok oda? Ha nincs, akkor tudtok nekem adni először is budapesti ötleteket?
    Köszönöm!
    Erzsi és a kicsi Rózsa 2011. juli. 5.

Kispesten, a Kós Károly téren van egy bio és reform étterem, bár nem tudom, még nyitva van-e. Mi egyszer ettünk ott a férjemmel, jó volt.

Valamint a Múzeum körúton a sok antikvárium között van elrejtve egy kis "talponálló" (a nagy választékú biobolt mellett), ott vannak főtt kaják meg mindenféle cukormentes nasik, préselt gyümölcslé. Ott én nem tudok enni, mert nincs paleós választék, de vegáknak jó.
    Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
    Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

Comment

Hú, Kispest az kicsit messze van, az a helyzet h a belváros közelében kellene, vagy legalább a harmadik kerben. És olyan, ahol le lehet ülni rendesen, mert egy estét szerveznék oda. Azért köszi!

Comment

Napos Oldal az Oktogontól 5 percre.
        Vegán, vega és bio összetevőkből, csendes zene, az egyetlen hibája, hogy hétközben este 9-kor zár.

http://www.naposoldal.com/
        Angica + 4 kicsi
        tej-, tojás- és cukormentes:
        http://angi.mentesnasi.hu

Comment

3.keruletben van a Govinda,a belvárosban meg sok Hummus bár,Napfenyes étterem,Ganga bár.
          Vivienne-Denis Bene (2010.05.03) aki 4 hónapos kora óta mammanak hiv+Noel Floris (2012.10.24) a 4600 grammos Vbac baba aki szintén 4 hónapos kora óta mammanak hiv
          olasz fordítás,lektoralas,tanítás

Comment

Köszönöm az eddigi ötleteket, megnézem őket!
            Mindenképp olyan kell, ami azért 9 után is nyitvatart, mert esti összejövetel lesz.

Comment

Édeni Vegán étterem - a Batthyány téren a vásárcsarnok mögött, a Gyorskocsi és az Iskola utca sarkán. Desszertek, parfék, sütik, péksütemények, kenyérlángos, pogácsák, bio fairtrade kávé, a főételek önkiszolgáló rendszerben, minden nap van sült, főzelék, tésztaféle, leves, legalább 8-10 különböző fogás, illetve van terasz és babaszék is
              Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
              ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
              Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

Comment

Hummus bár a Király utcában a körúthoz közel, a Westend földszinten leghátul
                Nyersétel akadémia a Mamami bolttal szemben a Tátra utca 22-ben, de ott előre egy nappal meg kell rendelni az ételt.
                Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

Comment

Lányok, köszi, eddigi befutó a RÓzsa utcai Napfényes étterem, mert az nyitva van este is, MIÉRT nincsen választék este is nyitvatartó bio-helyekből? Sajnálatos.
                  21 h-kor zárnak a legtöbben, holott az este nekem legalább is akkor kezdődik...
                  De lehet h el vagyok kényeztetve, mert Franciaországban elképzelhetetlen h egy étterem bezárjon 9-kor, egyszerűen csődbe mennének...

Comment

Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Édeni Vegán étterem - a Batthyány téren a vásárcsarnok mögött, a Gyorskocsi és az Iskola utca sarkán. Desszertek, parfék, sütik, péksütemények, kenyérlángos, pogácsák, bio fairtrade kávé, a főételek önkiszolgáló rendszerben, minden nap van sült, főzelék, tésztaféle, leves, legalább 8-10 különböző fogás, illetve van terasz és babaszék is
                    Igen, az egy nagyon jó hely!!!
                    Még egyetemista korunkban sokat randiztunk ott a férjemmel egy gyors ebédre, aztán általában rohannunk kellett vissza az órákra...
                    Amúgy jó topik, köszi az infókat!
                    Veronika
                    Sára és Emma (2010/11/26) anyukája

Comment

Betöltés...
                    X