freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Oscha - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oscha

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Sziasztok!

Igényfelmérés.
    Van egy 7-es Sekai Jol kendőm. Nekem hosszú, túúúl hosszú, a gyerkőc meg inkább fut.
    Fésült pamut, omlós, csodás.
    Rövidíteném/rövidíttetném (de kivel kéne?), egy darabot megtartanék.
    Bizonytalan vagyok, mekkora maradna (batyu/karikásnyi/csaktáskányi), mert hihetetlenül szép és odáig vagyok érte, de hát... az ára is jól jönne.

Szeretne valaki gyönyörűséget?

Comment

Anci? En vele csinaltatnám.
      A fb-n is lattam a hirdetesed el is gondolkoztam, de leszavaztam magamban, pedig ezt a sekait rengeteget nezegettem anno a shopban
      Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
      van soproni klub!

Comment

csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Anci? En vele csinaltatnám.
        A fb-n is lattam a hirdetesed el is gondolkoztam, de leszavaztam magamban, pedig ezt a sekait rengeteget nezegettem anno a shopban
        Jajj, én is nézegettem, ellenálltam, aztán jött egy lehetőség, aminek már nem tudtam.
        Élőben még gyönyörűségesebb.

Ha meggondolnád, jelezz bátran!
        Azt hittem amúgy, hogy kapós lesz, nem is értem. Mondjuk nem olcsó, az igaz.

A tippet köszönöm , keresni fogom, ha meglesz a méret, de addig nem akarom nyiszálni, amíg nincs a másik darab(ok)nak gazdája.

Comment

SwankyDoodle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hajni, mesélj
          Betegek lányok így még csak bent próbálkoztunk de a belulzsebes 8 kilossal is kényelmes lett, a duplom nem sikerült túl jól belőle, de tetszik ahogyan sávonként meg tudom húzni viszont soookat kell még törni...
          Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
          van soproni klub!

Comment

Föltettem két Oschát (is) eladásra, nagyon jó áron.

http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=80055

Comment

van itt még valaki? szereztem tegnap valamit. VALAMIT. EZT:

most rágom a körmöm, míg ideér. kíváncsi vagyok, hogy csak én vagyok-e ilyen öreg, vagy más is felkiált, hogy AZTAAAAA!!!!!
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

Comment

Ő már egy jó pár éve nálunk lakik, anno Őt kerestem égen-földön. Most jó lesz őket együtt látni.

Comment

De gyönyörű pont tegnap beszélgettünk barátnőmmel az Oscha-ról. Egyszer kell egy ilyen kendő is, legalább h. kössek vele.
                  Háromig számolok, illetve már négyig

Comment

Évek óta a kedvenc márkám, fej fej mellett a Didymossal. Próbáltam sokkal drágábbat is, de egyik se volt jobb.

Comment

Megjött! Élőben is iszonyú szép. Itt a két testvére között. Balról jobbra: SN Lewis, Iura/Jura, Surya Tiree (ebből létezik SN is, de itt a minta is döntő volt). Jó sokáig vadásztam ezekre, mire sikerült őket begyűjtenem. Ez a kollekció, ha minden igaz, 2011-es.
                      no, és kényelmes is. most teszteljük.
                      Mellékletek
                      Utoljára szerkesztette rutland; 2018.05.16., 22:31.

Comment

jövök megint én. egyrészt meg ezt a bizonyos fenti kupackát kiegészítettem még két darabbal... az egyik csak februárban fog megérkezni, de ha volt DISO-m, akkor az az.
                        a másik meg mintegy véletlenszerűen érkezett egy váratlan csere kapcsán. ugyan nem pontosan ugyanennek a szériának volt a része, de több szempontból is beleillik... megtalált a legkisebbem, ezért kép kicsit később

Comment

Starry Night Shona. Sose tetszett annyira, hogy vegyek egyet, de most, hogy cserélni tudtam, azért nagyon örülök. Anno ez nekem új release volt, semmi 'vintage' elem n em volt benne. Mostanra rá kellett döbbennem, hogy már ez is vintage-nek számít 2013-as. ezért is jól beleillik a fentiek közé, meg a színe miatt is És azért is különleges a számomra, mert sosem volt eddig gyári oscha karikásom.
                          viszont gondban vagyok, tanács kéne.... mi legyen ezzel a Shonával?
                          pro:
                          -a színe csodás
                          -vajpuha félig kender összetétel
                          - tényleg olyan jól passzol a többihez

kontra:
                          - olyan szinten nem kell több karikás, hogy kettő is érkezett csereként egy hete, és eddig csak ezt az egyet kötöttem, de ezt is csak ma, hogy má' mégis...
                          - nem szeretem a hajtogatott vállat
                          - igen drága volt...

mindemellé nagyon szívesen megtartanám stólának (igen divatos mostanság ), de egyrészt sajnálnék szétszedni egy gyári karikást, másrészt ennyiért....
                          Mellékletek

Comment

Betöltés...
                          X