freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Oscha - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Oscha

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Oscha

sziasztok,
    gondoltam, itt az ideje, hogy ezeknek a gyönyörű kendőknek is legyen topikja
    Itt találtok infót a kendőkről, nagyon igényesen kialakított, kiváló kötési tulajdonságokkal rendelkező és nem utolsó sorban gyönyörű hordozókról van szó!!
    Nekem kettő van, egy 100%-os lenes, átmenetes indigo violet és egy 20% len, 80% pamut tartalmú japanese knot 'coll'. Az utóbbi csak ma érkezett, arról később hozok képeket és beszámolót.
    A 100%-os lenesemet imádom, kifejezetten hűsítő volt a kánikulában, nem vastag, de nagyon jól tart, elég nagy meló betörni, de nagyon sokat puhult már.
    Ajánlom mindenkinek!!
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette simonovics; 2011.08.29., 23:58.
    K hátán S+J+G

De jól néz ki KInga, kíváncsi vagyok a másikra is. már láttam képen de néznék még szép akciósokat.
    Orsi ::: K (a nagy iskolás) ::: N (a rosszcsont) ::: L (a hercegnő)
    Clauwi hordozási tanácsadó

Comment

Ja, a JK coll nagyon csecse
      én nem mertem belevágni új vásárlásába, túl sok tetszett
      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

Comment

Ó, az újak közül annyi tetszett nekem is. Remélem, gyorsan fognak nőni és akkor lehet többet is rendelni. Nekem a stary night is annyira tetszik és a nouvoue is. És most olyan sok gyönyörű kék volt, igazi csodás árnyalatok.
        Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
        I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

Comment

Klassz topik gyonyoru képek!
          Hamarosan én is hozok, elobanyaszom oket de roviden, szeretem ezeket a kendoket, bar nem konnyu banni veluk, nekem elsore nagyon furcsa volt, ra kellett ereznem. De nagyon lehet szeretni oket. Egészen kulonlegesek, és hihetetlenul izlésesek, szépek a mintak, szinek.
          Ja, a legtokéletesebb atmenetes kendok az ir lenesek!
          Utoljára szerkesztette bagirami; 2011.08.30., 13:14.
          Gabi

Comment

ezek nagyon gyönyörűek!
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

hát valóban nem volt könnyű választani az új kékségek közül, először a sorban a legalsó starry nightot néztem ki, de az nagyon gyorsan elfogyott, aztán láttam képeket erről a collról és beleszerettem
              nagyon jó vele kötni, erős kis kendő és hát dönörűűű
              Gabikám, muti a képeidet!!
              Mellékletek
              K hátán S+J+G

Comment

jujj kinga,erre a kendőre jegyezz be lecii eszméletlen szép! nem lesz vmi közös rendelés féle? mondjuk kendőre nincs épp szükségem,de most azon gondolkozom,hogy akár takarónak,vagy terítőnek is használhatnám őket,szépek,nehéz megválni tőlük na..

Comment

ez még szebb Kinga mint a kék. nekem a lilás tetszik, nem tudom mi a neve, vlmi I-betűs.

Comment

simonovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hát valóban nem volt könnyű választani az új kékségek közül, először a sorban a legalsó starry nightot néztem ki, de az nagyon gyorsan elfogyott, aztán láttam képeket erről a collról és beleszerettem
                    nagyon jó vele kötni, erős kis kendő és hát dönörűűű
                    Gabikám, muti a képeidet!!
                    de szépek vagytok nem csunya kendo, na
                    Hogy puhul? az én zenem még bizony kemény!
                    Gabi

Comment

Oscha indigo dusk 5 100% lenes
                      Mellékletek
                      Gabi

Comment

Oscha japanese knot zen 20% lenes
                        A csomagtol a probaig, ill. az antracit lenes indioval osszehasonlitva.
                        (a valosagban sotétebbek a szinek:::::miért fotoz a gépem mindig pasztelesebben??)
                        Mellékletek
                        Utoljára szerkesztette bagirami; 2011.08.31., 01:33.
                        Gabi

Comment

de szép ez az indigo
                          Borka Bendegúz,Anna,Nimród anyukája
                          "Ha az egyik nap gyönyörű a világ, a másik nap barátságtalan- a különbség én vagyok."Rudolf Steiner

Comment

Orsi, asszem a nouveau islay-ra gondolsz.nekem az túl halványnak tűnik, de azért szép!
                            Anett, oké
                            Gabi,köszi.Jó, hogy betetted a becsomagolt képet is, állati szép a csomagolása is, és a középjelzését is imádom.csak az egyik oldalon van és pici, majd lefotózom. nagyon szépek a te oscháid is!!!
                            K hátán S+J+G

Comment

én is jöttem képekkel nem sok látszik a kendőből, majd napfénynél csinálok jobbakat

Comment

Betöltés...
                              X