freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Girasol kendők - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Girasol kendők

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Girasol kendők

mivel felmerült,hogy nincs ilyen topic,nyitok egyet,ez a kendő is megérdemel egy topicot,rengeteg gyönyörűség van a számozott és exluzív girák között is
    így nem kell offolni a fotótopicot,ide jöhet minden,ami Girasol,színek,számok, tapasztalatok,jó és rossz tulajdonságok(remélhetőleg ebből kevés lesz)

ötlet a topik!
    Nekem régi kétoldalasom van ami limitált volt és a mamamis nemszivárványosom volt még -mindkettőt nagyon szerettem, és tulipánost is próbáltunk És még jóóó sok szín van ami tetszik...
    Viki
    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

Mostanában próbálgattam sok kendőt, de valahogy a Girasolom a legkényelmesebb! A 05-ös számú az egyém és imádom a színét is! azt hiszem ez a kendővastagság jön be nekem leginkább

Comment

Nekem is egyértelműen a girasolok a nagy kedvenceim. Járt nálam egy nem szivárványos mamamis, egy 25-ös éjjeli úszás, egy tulipános, és most van egy lila. mindegyik pihepuha és jó vele kötni, nem túl vékony, nem túl vastag, nekem pont jó, ahogy ,Adrienn is írta.És ezenkívül van még jópár szín, amik nagyon tetszenek, pl. a symphuo, valaki megdobhatna eggyel.
        Márti és a három fiú :
        Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

Comment

A symphuo nekem is nagyon bejön De elfogadnék egy betulát is!

Comment

nekem Márti jóvoltábólegy sima mamamis girám van és-bár főként zsömbivel jövünk megyünk és az a top!!-nagyon szeretem,.,szépek a színei és szvött kendőnek is vékonyabb puhafotóval lógok még a másik topikbas..majd pótolom, ha lesz időm
            Annás, Franciska (2009) és Hanga (2011) édesanyája, na meg a hurcik: JPMBB, gekkócskák, Neojulie, Babbinka és egy mamamis gira is

Comment

Nekem is két Girasolom van, imádom! Tényleg pont jó a vastagság, szépek a színek...ár-érték-aranyban naggyon tutik szerintem.
              Van egy 3,2-es mamamis girám (ma hozta a póstás) és Mártitól vásárolt 3,6-os tengerpart (24-es számú azt hiszem).
              És igazából azért is imádom a girákat mert amikor Hilla megszületett, egy barátnőmtől kaptam kölcson egy jó hosszú 02-es girát, szóval az első két hónapban azzal kötöttem (akkor még nem volt saját kendőm) - szóval szép emlékek fűződnek a girákhoz!
              Maiju, aki Hilla (03/10) és Vilho (03/13) anyukája
              Közép-budai klub
              Értékeléseim

Comment

nekem is szép emlékeim vannak,és sajnos csak emlékek,az első 2 hónapban mister-x-ben cipeltem az uraságot,iszonyatosan puha volt,azóta se volt olyan puha kendőm,azóta hiányzik egy gira,mióta eladtam,nem tudom így 10kg felett milyen lehet,de pici babával imádtam

Comment

Én még simán cipelem a több mint 10 kilós csöppömet is girában, de az biztos, hogy duplóban a legkényelmesebb, batyuban csak rövid távon. bár sztem ez sok kendőnél így van, nehezebb gyereknél
                  Márti és a három fiú :
                  Csabi (2002.05.09.), Attila (2006.09.21.), Nimród (2009.07.21.) és még egy : Bulcsú (2015. 09.21.)

Comment

Én is viszem a majdnem 12 kilósomat, de szintén duplóban, viszont azt meg kell hagyni, hogy nekem az Ellevill kendői kényelmesebbek. De a Girák meg színpompásak.
                    Évi,
                    Peti (2006), Matyi (2009), Misi (2012) és Juci (2015) mamija

Comment

épp ezt akartam kérdezni, csak velem van baj, vagy nemtom... van nálam egy Zara, meg egy Girasol, ugyanolyan hosszú, de a Zarát én kényelmesebbnek érzem (elöl zsebes kereszt), pedig arra mondják, hogy vékony kendő... más a szövése is ugye... ezzel kapcslatban tapasztalat?
                      Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

http://emilialkot.blogspot.com/

Comment

Ja, a színe viszont álomszép (szivárvány)
                        Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

http://emilialkot.blogspot.com/

Comment

legvékonyabb kendő amivel találkoztam a caelum az ellevilléktől (ez a selymes kendőjük) iszonyat vékony de várandósan is tudom benne nagyon béna kötéssel vinni a 15 kilósom nem a vékonyság teszi csak, a lenesek közt is van sok irtó vékony (dd-kre gondolok) és azokat is nehéz gyerekekhez ajánlják. Batyuban engem is vágott a Gira és mi batyuzni szoktunk, de majd előlhordozók benne jövőre (és a sima zarában is kényelmes a batyu)
                          Viki
                          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

Mindig akkor ír valaki ilyeneket, amikor éppen lebeszélem magam, hogy nekem nem is kell Zara
                            Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                            I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

Comment

jaj,szegénykém,vegyél egyet,addig úgysem hagy nyugodni
                              nekem a nagybetűs kendővé lépett elő a trigreen,a többi csak ráadás

mondjuk ez a girás topic,szóval eldugultam

picike babához mondjuk dukál egy gira is,a legeslegpuhább kendőm mister-x volt

Comment

Betöltés...
                              X