freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Vatanai - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Vatanai

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Vatanai

nincs még topik ezeknek a csodálatos kendőknek, gyertek, foglaljuk össze mit tudunk róluk!
    kinek van még vatanai-ja? nekem van egy Aialik-om, és jelenleg ez az abszolút kedvenc kendőm, imádom! csodálatosan finom, puha, és nagyon vékony (én szeretem a vékony kendőket, mert szépen lehet velük kötni). jól megkötve hosszútávon is kényelmes , sőt! a legkényelmesebb

röviden a vatanai-ról:

http://www.vatanai.cz/ a honlapjuk
    rendelni elsősorban itt lehet, használtan nagyon ritka (én sokáig kerestem, de nem adják el, főleg a jacqaurdokat nem)

vannak jacquard szövésűek (Koira, Glaciar, Teesta, Valensole és a bálnásak: Naglikti, Kaikoura és Aialik)

keresztsávoly szövésűek (csíkosok: Tibet, Kipawa, Maruyama)

és ugye a PAMÍR, amik a legdrágább kendők a TBW-n, több száz dollárért adják veszik. újonnan már szinte nem is lehet venni, mindenesetre nagyon hosszú várólista van. amit tudni kell róla röviden: egy néni szövi kézzel egy száz éves fa szövőszéken. ha valaki tud többet, ossza meg velünk!
    ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

Ez egy jó ötlet, szuper én nagyon vágyakozom egy vatanai jacquardra már régóta, de kicsit elijeszt, hogy vékony.

A pamír őrületet nem értem....akármilyen kényelmes is.
    Gabi

Comment

én is vágyom vatanaira is a jacq zöld tetszik, meg a barnás csíkos
      csíkost próbált már vki?
      Dius vagyok
      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

a néni egy fiatal csaj. aki a pamirt szövi. az őrület pedig azért van, mert bár elég ronda, de nagyon szuper kis kendő.
        sajnos az ára számomra nem engedi, hogy legyen belőle egy, az új kendőknél pedig most már egy éve vagyok rá várólistán
        ha esetleg mégis összejön, akkor majd beszámolok. (háthahátha... nemadomfel sálálá)
        fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
        nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
        nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
        étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

Comment

ronda, ez az....számomra a szépség pont olyan fontos mint a kényelem egy kendőnél, nem tudok elvonatkoztatni tőle
          Anita, és akkor időről időre küldenek egy értesítőt, hogy már csak 15 hónap, már csak 10 hónap stb az alapár nem olyan vészes, legalábbis a használthoz képest. Kiváncsi vagyok azért milyen...gondolom így működik ez, először csak kicsit kiváncsi az ember, aztán ki akarja próbálni, és mivel olyan sokat várt rá, hát nagyon szereti. Persze biztos kényelmes!!!
          Gabi

Comment

A mítosznak ára van. Gondolom, ha beállítanának még 10 szövőszéket még 10 fiatal csajjal, akkor máris nem lenne olyan misztikus, és értékes.
            Gabi

Comment

Ez pl. jöhetne: http://www.slingomama.nl/product_inf...roducts_id=328
              Gabi

Comment

Milyen gyártmány a Vatanai?Már hogy Made in ...., csak úgy érdekel hol szövögetik.
                Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

Comment

Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Milyen gyártmány a Vatanai?Már hogy Made in ...., csak úgy érdekel hol szövögetik.
                  Cseh.

Comment

rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    én is vágyom vatanaira is a jacq zöld tetszik, meg a barnás csíkos
                    csíkost próbált már vki?
                    Dius, igyekszem ráunni, ezerrel ezzel kötök mindig szerintem jövő hét elején elküldöm Neked, és akkor ki tudod próbálni. Csíkosa is volt valakinek, talán Rekubeku?

Comment

bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez egy jó ötlet, szuper én nagyon vágyakozom egy vatanai jacquardra már régóta, de kicsit elijeszt, hogy vékony.

annyira nem vékony, mint pl a limitált stahlblau jimem, vagy mondjuk egy gézkendő. a ninonál viszont vékonyabb. ki kell próbálni! mondjuk ez biztos egyénfüggő is meg babasúlyfüggő is

Comment

így néz ki a pamír:

Comment

ez a pamír green tea pl 700 dolcsiért cserélt gazdát legutóbb

Comment

bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A mítosznak ára van. Gondolom, ha beállítanának még 10 szövőszéket még 10 fiatal csajjal, akkor máris nem lenne olyan misztikus, és értékes.
                            Viszont a haszon ezesetben a gyártónál realizálódna, nem pedig a másodlagos piacon
                            Varda

Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

Az igazságnak sok arca van

Comment

És nekem is Aialikom van
                              Varda

Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

Az igazságnak sok arca van

Comment

Betöltés...
                              X