freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Kendőátalakítás: rövidítés, rojtozás, festés, stb. - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kendőátalakítás: rövidítés, rojtozás, festés, stb.

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Máshol is ilyen.
    Háromig számolok, illetve már négyig

Comment

Ahha... egy teáskanál azt hiszem, 5 gramm, szóval akkor ennek kettő kendőre is elégnek kell lennie. Az a baj, hogy nekem 54 grammos, külföldi kiszerelésem van. Az rengetegre elég...
      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
      Kelleni fog még egy macska

Comment

rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ahha... egy teáskanál azt hiszem, 5 gramm, szóval akkor ennek kettő kendőre is elégnek kell lennie. Az a baj, hogy nekem 54 grammos, külföldi kiszerelésem van. Az rengetegre elég...
        Én is valahogy így számoltam és akkor most el kéne adni egy kendőt h. elkezdhessem a festést tiszta lelkiismerettel.

Comment

vagy venni egy másikat, hogy legyen mire elhasználnod a festék másik felét

Comment

vagy venni egy másikat, hogy legyen mire elhasználnod a festék másik felét
            Indio kéne a készletbe még valamikor, tudom h. már prima a neve, na de az kéne, natur, azt is lehet festegetni.

Comment

bizony, abból sok mindent ki lehet hozni én is indionak hívom

Comment

bizony, abból sok mindent ki lehet hozni én is indionak hívom
                De kb. decemberig kendő stop van. Bár ha elmegy egy kendő vagy csere van akkor. De karikásítanék is.

Comment

Betöltés...
                X