freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Dolchino - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Dolchino

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Dolchino

Szeretnék egy dolchino ringslinget, és ezért érdekelne, hogy van -e valakinek ilyen kendője, és mi a véleménye róla?
    Kb. annyiba kerül mint egy Didysling, de a színei jobban tetszenek, és biopamut, ha jól láttam a szövése is jó, tehát olyan nagy baklövés nem lehet ugye? Esetleg Didyvel összehasonlítás (vastagság egyebek) is érdekel, mert azt már ismerem...
    Vélemények?
    Utoljára szerkesztette csanya; 2009.01.31., 07:52.

van Dolchinom és nagyon szeretem (szerettem). hangulatos, finom színei vannak és jó minőségű biopamut. bátran megveheted.
    Didynél mintha hangyányit vékonyabb is lenne, de nem vág sehol. én már egy pihepuha példányt kaptam
    Dius vagyok
    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

Comment

Ez megnyugtató, köszi Dius

Comment

nagyon szívesen. Godane Hajnitól vettem amúgy, ő is sokat használta, kérdezheted őt is. és még vmi: aki látta, mindenki csorgatta a nyálát sztem igazi különlegesség. le is csapott rá a tesóm
        Dius vagyok

Comment

vigyem a Klubba?
          Dius vagyok

Comment

Dolcino, h nélkül írják. Amúgy csak Diushoz tudok csatlakozni, nagyon jó kendő. Csak azért nem ismert annyira, mert még nagyon új. A svájciak szerintem figyelnek a minőségre. Fáj is a szívem, hogy eladtam, de két hosszú kendőre nem volt szükségünk, és a többiek Katjára szavaztak. Valóban vékonyabb kicsit Katjánál.
            Ha lenne valami konkrét kérdésed, szívesen válaszolok. Bátran megveheted, szerintem.
            Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

Comment

Más kérdés nincs azt hiszem, meg fogom venni, meggyőztetek!

Comment

Esetleg, ha van akciós, v. sima kép annak örülnék.
                Köszi Dius, de klubba nem megyek, de már biztos,hogy ezt veszem.

Comment

Itt egy pár kép, csemegézz kedvedre!
                  Ahol a kis láb van, ott például látszik, hogy milyen szépen van megvarrva. Talán a szövése is látszik valamelyest. Már eleve puha újonnan is, de még puhul.
                  Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

Comment

Itt a lábikós.

Comment

Pont ezt a színt néztem ki!
                      Mostmár tényleg semmi kétségem, gyönyörű!!!

Comment

Még egypár kép
                        Utoljára szerkesztette rasmia; 2009.10.08., 18:23.
                        Dius vagyok

Comment

Dius! Én mindig is tudtam..köszönöm.

Comment

Sziasztok,
                            Az a lany, aki eladta nekem a Pynky es a Zsuzsofi kendojet, o Dolcinokkal foglalkozik itt Franciaorszagban, es nagyon nagyon nagyon ajanlotta nekem, hogy milyen puhak, vekonyak, de nem vagnak, azt mondta, o a Lanahoz hasonlitana majdnemhogy. Ez a lany amugy tanfolyamvezeto, szoval ismeri a kulonbozo kendoket. Orulok, hogy latom, hgoy itt is Hajni is meg Rasmia is irja, hgoy milyen jo kis kendo! En kaptam egy word doksit a szinekrol, amit a lany arul, tenyleg nagyon szepek vannak!!!
                            Kiskrumpli, a Francia Babahordozasi Egyesulet (AFPB) okleveles oktatoja

es gyerekei: Jules (2006.04.23), Elise (2008.03.01) & Léonard (2011.01.24)

Elado francia gyerekruhak nagyon olcson, keresd a topikomat!

Comment

Az biztos, hogy puhaságban veri az általam eddig tapizott összes kendőt. (Kkriszti selymesét még nem tapiztam) És tényleg nem vág, nagy gyerekkel sem, és jó vele kötni. Sajnálom, hogy ennyire nem ismert.

Comment

Betöltés...
                              X