freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net
Miért szeretjük a BabaSlinget? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Miért szeretjük a BabaSlinget?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Pindi!

Köszönöm! Átböngésszük, próbálkozunk, gyakorlunk.
    Csak valahogy nagyon összegörnyed benne a gyerek és azt is mondták, hogy az is fulladáshoz vezethet, mert attól nem kap levegőt rendesen, nem csak, ha műszálassal betakarjuk.
    A másik, hogy úgy érzem, a mellkasomon oldalra is görbülnie kell, így nem csak a háta esik be, hanem az oldala is ferdén van, én meg ezért szintén görnyesztek, behúzom a mellkasomat, hogy egyenesebben fekhessen a kicsi. Szóval vmi nagyon nem jó.
    Sára, aki Liliputi hordozóval, meg Babaslinggel és JPMBB-vel hordozott...

Örökmozgó Luca babám született: 2008.03.23.-án. Lilla 2010. március 12.

Comment

Azt hiszem, sejtem, mire gondolsz. Próbáltad már úgy, hogy nem "Easy Tigerben" van, hanem "Sleeping Tigerben"? Vagyis hogy a másik irányba feküdjön a baba, szerintem így nem görnyed annyira. (Gondolom a felső szegély szabályozásával állíthatod, hogy mennyire legyen lent a baba feje.)
      Hozzáteszem, soha nem hordoztam újszülöttet Babaslingbe, csak a kendős tapasztalataim alapján mondom. De hátha idetéved egy hozzáértő. (Esetleg írj privit Lulumának, biztos szívesen segít...)
      Pindi
      Benedek (2004), Boróka (2006), Benjámin (2008) és Bercel (2010) mamája

Comment

Sára, az semmiképp nem jó, ha összegörnyed a babád! Próbáld a lehető legfeszesebbre húzni a pántokat, és úgy beletenni a kicsit, hogy a sling ne "nyelje el" teljesen. A feje a zseb megesságáben legyen, és nem muszáj teljesen elrejteni, elég, ha a tarkójánál megtámasztja a szegély. Inkább függőlegeshez közelítsen a gerinc helyzete, mint vízszinteshez.

Egy kép. Róza 4 hetesen slingben.
        Mellékletek
        Luca
        Lujza Gizi, Róza Lili

Comment

Luca, Pindi!

Köszönöm! Ma "Sleeping Tigerben" próbáltam, hát, egy kicsit szundikált benne, de még az sem az igazi. de még nem adom fel! Megpróbálom szorosabbra is húzni, ahogy Luca írta.
          Sára, aki Liliputi hordozóval, meg Babaslinggel és JPMBB-vel hordozott...

Örökmozgó Luca babám született: 2008.03.23.-án. Lilla 2010. március 12.

Comment

Sziasztok, remélem valaki elolvas. Még csak kacérkodunk a hordozással (2,5 hónapos a babónk). Egyelőre itthoni használatra szeretnék egy babaerszényt (most még csak kézben "utazik", gyakran így alszik el délután) BabySling és Bohém baba között vacilálok. Szerintetek melyik lenne a jobb és miért?
            Heli, Örs, Bonifác, Kisanna Kála

Comment

Babasling: állíitható, így többen is tudjátok használni
              szivacsos a válla, ezért kényelmesebb hosszútávon
              szivacsos a szegélye, ez komfortosabbá teszi a babának is

Bohém mama: színes, csili-vili
              egy méret vsz csak neked jó, apátoknak már nem
              a béleletlen szegély vághatja a bébi lábát
              kisebbre gyömöszölhető, mint a Babasling - ha szempont,h hogyan tudod eltenni a táskádba
              Luca
              Lujza Gizi, Róza Lili

Comment

Luca, köszönöm a választ Vettünk azóta egy slinget, jelenleg próbaüzemmódban használjuk. Babónk csak egy ideig viseli el a hurcolást, aztán lehet, hogy csak én vagyok béna, és majd belejövünk!

A Bohém-mamát is megtapogattam a liliputiban, már abból is van állíthatós fajta. Nekem nem tűnt valami stabilnak a csattja
                Heli, Örs, Bonifác, Kisanna Kála

Comment

Jajj áruljátok el hogy kötitek hátra! Nekem nem sikerül rajz alapján sem! Lehet túl béna vagyok....
                  Hédi és a nagycsalád:

Comment

Sziasztok! Tudnátok képeket küldeni arról, hogy hogy van a Sling-ben a baba? Tehát akciós képek? Pláne a háti hordozásról, ami nekem nagyon atipikusnak tűnik?

Comment

Betöltés...
                    X