freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Liliputi SSC Rainbow Collection 2010 (New generation!!!) - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Liliputi SSC Rainbow Collection 2010 (New generation!!!)

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Sziasztok,

érdeklődnék, hogy nincs-e valakinek Liliputija, amit kölcsön lehetne kérni egy- két napra? Piliscsabaiak vagyunk, ha esetleg vkinek lenne itt a környéken, nagyon hálás lennék, ha ki tudnánk próbálni.

Köszönettel:
    Livi

Comment

Sziasztok! Nekünk népmesés 2012-es (legújabb) Liliputi csatosunk van (a népmesés rugalmas kendő után ezt vettük) és nagyon meg vagyunk vele elégedve, és nem utolsó szempont, hogy nagyon szép is, csomóan megdicsérik
      A különbség az egyszínű (Classic line) modellek és a színes (Rainbow line) modellek között az újszülött betét. A Classicban nincs. Tehát az csak 6-7kg felett használható, míg a színesek már kissebb súlytól is. Én 7kg-ig a rugalmast használtam, ezután kipróbáltam a szűkítőt, de már nem volt rá szükség.

Ami újdonság az új modellben a régi csatosokhoz képest, azok az alábbiak (via liliputi)
      -szélesebb terpesz-rész
      -az anyaga: új öko tex minősítésű len és pamut keverék (55% pamut 45% len). Erősebb, natúrabb hatású, bőrbarát.
      -átalakított derékpánt, ergonomikusabb lett, a derék egy speciális gumi.
      -ráadásul a derékpánt két irányból is állítható már
      -a váll rész sűrű szerkezetű szivacs (így tartós)
      -a vállpántokon elöl/felül is vannak csatok, amelyekkel pl. szoptatásnál könnyebb állítani a baba és te közted lévő távolságot
      -az alvócsuklya a háti részen lévő zsebbe elbujtatható, több helyen állítható, felcsatolási módja egyszerűsödött
      -body részbe belső merevítő szalagok lettek betéve a hosszabb élettartamért
      -jobban szellőző body rész.

Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom

Comment

Sziasztok!
        Egy SSC vásárlásán gondolkodom, nem igazán tudom eldönteni, melyik legyen. Utánaolvastam, de még így se könnyű Minőség, ár, dizájn szempontjai szerint játszik: Magyarinda, Gremese, Liliputi. Gyakorlottabb mamamik, Ti melyiket ajánlanátok? A lányom 8 és fél hónapos, 7 és fél kiló. A kendőt imádta, ez most apa kedvéért kellene
        Köszönöm
        cukker Lili mamája

Comment

Látom nem nagyon megy a topic, pedig engem is nagyon érdekelne moomin kérdésére a válasz Mi is kendőztünk eddig, de jó lenne egy gyorsabban felvehető csatos, amire esetleg Apát is rá lehet venni
          Judit & Balázs, a Mohó Sapiens (2012.nov.20.)

Comment

Ebben a topikban lehet, hogy hamarabb megtaláljátok a választ.
            Zsuzsi a három lányú
            hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
            Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

Comment

Ide is írom, hátha jobban felkelti az érdeklődést
              Liliputiéknál megújjult a csatos, nem próbálta esetleg valaki?
              Lulu és B(2015 július) és A(2017 július)

Comment

Betöltés...
              X