freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Babbinka - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babbinka

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Babbinka

Majdnem minden ssc-nek van itt topikja, legyen a babbinkának is, hiszen elég sok van már forgalomban ahhoz, hogy tapasztalatot lehessen cserélni.

És tényleg nincs 2 egyforma?????
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

Én imádom, sőt, ami nagyobb szó, a férjem is azt mondta, hogy ez végre jó és kényelmes hordozó. (Eddig mindegyikkel volt valami baja. )
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

Comment

nekem táskám van, az nagyon tuti
      Flórián 2009.03.23.,Totti kutya ,Apa

Comment

Az mindent elmond, hogy sok-sok hordozó közül már csak Babbinkában hozom-viszem a fiam! Szép, kényelmes, szeretem
        A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

Comment

Én is már csak Babbinkában hordozok. Imádom
          Kati

Dani(2000), Sári(2001), Véda(2003), Lili(2009) és Nóri (2015) anyukája

Comment

fotót! Kati, mekkora a legfkisebbed?

babbinkába vajon mikortól lehet belerakni a babát?
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

Fotóm sajnos nincs egyelőre, mert a családban mindig én fényképezek De majd igyekszem pótolni a hiányt

Lili 16 hónapos.

Elvileg 6 hónapos kortól használható a Babbinka úgy tudom, de szerintem az enyém nagy egy hathónaposnak.
              Kati

Dani(2000), Sári(2001), Véda(2003), Lili(2009) és Nóri (2015) anyukája

Comment

Itt Kriszti 7 hónapos volt, tökéletes volt a Babbinka mérete, szerintem még kisebb korában is jó lett volna neki. Mi mondjuk nem sokáig használtuk, én nagyon kendőmán vagyok nekem kendőn kívül csak a kozy jött be eddig igazán, ami olyan kendőérzést ad. Valahogy nem éreztem elég stabilnak, mindig még szorosabbra akartam állítani... pedig nagyon jó stabil, csak én úgy éreztem, hogy nem. Mindenesetre mint a képen is látszik, egy kézzel is használható
                Mellékletek
                "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

Comment

mindenesetre már nagyon sajnálom, hogy akkor eladtam és nem vettem vissza, mert szívesen kipróbálnám egy éves gyerekkel is
                  "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

Comment

Szerintetek jó lenne egy 5 hós, de 72cm körüli, és 8 kg-s bébinek is már?
                    Amúgy nagyon tetszik, még nincs MT-m, de végre szeretnék valamilyet

És ennek is bélelt a dereka?
                    Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
                    Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
                    Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

Comment

Timi, szerintem méretben már kb stimmelne, de ez nem MT, hanem SSC és igen, bélelt a dereka.

Comment

Huuu, kevesen irtak ide babbinkások, pedig szerintem többnek van.

Én nagyon nagyon szeretem, kendőztünk eddig, de 9 kg már nagyon jol meg kellett kötni, hogy sehol se huzzon. Egy honapig MT használtunk, de azt kötözgetni kellett. Két hete használunk babbinkát, szuper. Szeretem kényelmes, praktikus, nem érzek vele sulyt (10 kg) és nem utolso sorban ár-értek arányban is szuper. Sőt ami nagy dolog nállunk a férjem is probálta már, amit eddig nem tett.

Ja es szoptatni/altatni is nagyon jol lehet benne
                        Damarisz Rebeka (2009 okt. 5)
                        Dominik Joel (2012 maj. 21)

Comment

ééééééééééés majd elfelejtettem EGYEDI
                          Damarisz Rebeka (2009 okt. 5)
                          Dominik Joel (2012 maj. 21)

Comment

Mi a Hordozóházas Babbinkát használtuk 2 hétig, és igen nagyon fájó szívvel vittük vissza! Azokban a helyzetekben, amikor kendőzni macerás nagyon jó szolgálatot tett! Kényelmes, jól használható, és ráadásul egyik szebb, mint a másik! Most türelmetlenül várjuk, h a sajátunk is elkészüljön. :-)
                            Hajni, Samu és Luca mamája

Comment

Melyik volt nálad? Nálam is most volt 1hétig a Hordozóházas.(lila alapon kék figurka
                              Évi, a zsivány nagylány Lilla Zsófia anyukája, (2010.04.22. 12:01)

Comment

Betöltés...
                              X