freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Annyi a csatos, melyik lenne jó????? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Annyi a csatos, melyik lenne jó?????

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ó,bocsi,nem kaptam vmiért értesítést a hozzászólásról,köszönöm a választ!
    Igaziból az érdekelne,hogy az a visszahajtható 8 cm-es "fejtámasztórész"-mármint a body teteje,nem az alvócsuklya-hogyan működik kitett kezes babánál,nem hajlik-e le,ahogy kiteszi a kezét.
    "Kintkezesen" most kb.37 cm-es body jó nekünk;ha a Babybooz bodyja 48 cm magas,de ebből 8 cm visszahajlik,hamar ki fogja nőni.
    Amúgy jó ötletnek tűnik,h.támasztja a body a buksit,mert az elalvás határán annyit bólogat drágám,míg be nem alszik annyira,h.nem tud tiltakozni az alvócsuklya ellen...

Comment

Érdemes próbálni, mert sok függ a hordozó személy testalkatától is, egy szélesebb vállú felnőttön jobban kifeszül a body, keskenyebben meg lazább lesz.
      Május 17-én lesz a következő kölcsönzős klub (miniklubban nem tudom megmutatni, mert most kint van kölcsönzésben). Vagy a gyártóval lehet egyeztetni (ő is pécsi).
      Zsuzsi a három lányú
      hordozási tanácsadó, IBCLC hallgató (privi helyett emailt írj: somzsuzs frímél)
      Pécsi Kertvárosi Babahordozó Klub

Comment

Köszönöm, lehet,hogy megyünk akkor május 17-én,megnézem fb-n a klubalkalomról a részleteket!

Comment

Betöltés...
        X