freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Annyi a csatos, melyik lenne jó????? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Annyi a csatos, melyik lenne jó?????

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Annyi a csatos, melyik lenne jó?????

Kedves Mamamik!
    Nagyon rég keresek valami háti hordozót, és mivel a kendő és a mei tai nem igazán jön be, valami csatoson gondolkozom.
    A paraméterek: Julcsi 10 hónapos, kb. 10 kg és 80-86 cm. Én 178/60.
    Melyik lenne jó nekünk akár a "babaság" végéig? Hosszú utakra, mondjuk, amikor a nagyobbikkal 2 órát kint hóban, télben, kánikulában....
    Melyik hová teszi a súlyt? Melyiknek milyen a pántja?
    Melyiket egyszerűbb felvenni?
    Tényleg tanácstalan vagyok, segítenétek kicsit eligazodni?
    Előre is köszi!
    Kata

Szia!

Nekem Liliputim van, és nagyon szeretem. Nekem a kendő egy idő után húzta a vállam, ennél pedig főleg a csípőre kerül a súly, és nagyon kényelmes párnázottak a pántjai, DE a liliputis topikban többen is írták, hogy nyomja a pánt a hasukat, tehát érdemes kipróbálni vásárlás előtt. Ergot és Manducát szokták még emlegetni, de én azokról nem tudok nyilatkozni. Nem segít, ha átböngészed ezeket az SSC-s topikokat?
    Ági
    Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

Comment

Én főleg ezért várommár a mamamis bolt nyitását, kikölcsönzök mindenfélét és akkor majd kiderül, hogy nekem melyik a jó. Már csak egy hónap......
      Mónika, Hannamanna (5,5) anyukája.

Comment

hm, nekem ergo van, mert 3,5 éve, amikor vettem, az volt a sláger
        nekem most az jön le, hogy mindenki a manducára esküszik
        de rengeteg van, klubban vagy közel lakó mamaminál próbálni kéne mindenképp, mert hiába hasonlóak, azért másmilyenek
        Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
        születésnaptár
        babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

Szélike, nekem is Liliputi csatosom van. Szívesen beküldöm a férjemmel neked, hogy ki tudd próbálni. Ha szeretnéd, légyszi mailt írj, mert a fórum nem működik és amúgy is tele a privim.
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Köszi mindenkinek az eddigieket is.
            Igaziból tényleg jó lenne őket kipróbálni, de a budaörsi klubba nem nagyon tudunk eljutni, bár lehet, hogy azért jól körbeudvarolom majd a férjemet.
            Kisvic! Nagyon köszi a Liliputi kipróbálós lehetőséget, élnék vele, ha tényleg nem gond. jelentkezem majd emailban.

Comment

Szrek, más is jár felőletek, sőt messzebbről is voltak már . szóval legalább egyszer megéri, hogy tudd mi tetszik. szerintem a bamberoo csatosa és a manduca a tuti nyerők!!

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Kriszti, most nem én írtam, hogy nem tudunk menni bár tényleg nincs közel meg a szent családi szombat, szóval eddig még nem úgy jött ki a lépés, de igyekszem, mert menni szeretnék egyszer azért
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

szerintem is az a legjobb, ha próbálgatsz

nekem calyx van és szeretem
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Szrek, én a klubra gondoltam...vagy te is?
                    mindegy is...a lényeg hogy tényleg ki kell próbálni annyi hordozót amennyit csak tudtok. úgy valóban könnyebb dönteni

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szrek, más is jár felőletek, sőt messzebbről is voltak már . szóval legalább egyszer megéri, hogy tudd mi tetszik. szerintem a bamberoo csatosa és a manduca a tuti nyerők!!
                      Kriszti, te már próbáltad a bamberoo csatosát? Én éppen gondolkodom egyen, esetleg leírnád a tapasztalatodat?
                      Eszter, 4 lányom van

Comment

Szélike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kisvic! Nagyon köszi a Liliputi kipróbálós lehetőséget, élnék vele, ha tényleg nem gond. jelentkezem majd emailban.
                        Persze, hogy nem gond! Legyen úgy, hogy szerdán beküldöm a férjemmel, és ha te nem tudod átvenni, akkor Savanyad Rékánál lesz. Ő a Pláza felé lakik.
                        Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                        "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

Comment

Köszi, Vic, akkor szerdán elmennénk érte, írok emilt a részletekért.
                          KKriszti, bamberoo csatos? Hát, ez nekem eddig ismeretlen....Tényleg írj, lécci róla, ha van kedved! Köszi!
                          Igen, a próbálgatás miatt azért egyx majd valahogy mégis eljutunk talán Budaörsre...

Comment

környékbeli klub

Sziasztok!
                            Bár kicsit off a téma, látom vagytok többen is a környékünkről (én jenei /jenői vagyok), nincs a környékünkön klub, ahol ki tudnánk próbálni a hordozókat? Ha nincs, csinálunk egyet?
                            rozsizsofi

U.i.: én is most szeretnék csatos hordozót venni, egyelőre nálam a manduca a nyerő, bár csak elméletben, mert még nem próbáltam...
                            Zsófi, egy 5 éves és egy 7 hetes fiú anyukája

Comment

Szia, Zsófi!
                              De van klub!!!!!
                              Székesfehérváron, a Jókai utcában, minden hónap 3. szombatján.
                              Nézd meg a Fejér megyei klubos topikot! Bocs, de béna vagyok és nem tudok linkelni.
                              Én is nagyon kíváncs lennék a Manducára is. Láttam nyáron a Mesterségek Ünnepén egy családot, babuci apa hátán Manducában, le is zsólítttam őket, nekik nagyon tetszett, fel is ajánlották, hogy ha összefutunk még és babus ébren, próbáljuk ki, de hála a szuper Manducának, babus 35 fokban mint a tej, így próba elmaradt, sajna, persze csak nekem, mert ha ilyen jól lehet benne aludni, másnak rossza nem lehet.

Comment

Betöltés...
                              X