freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Close babahordozó - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Close babahordozó

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Close babahordozó

Gondoltam ez is megérdemelne egy topicot, bár még elég új, de hátha valaki bőszen használó írna róla tapasztalatokat.
    Várjuk!

link?
    Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

Comment

klubnak van 1 kölcsönzős darabja, hátha onnan már van tapasztalata valakinek
      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

Comment

http://www.treehuggermums.co.uk/shop...ier-p-245.html

Comment

http://babamosoly.hu/index.php?page=...mart&Itemid=42

itt például. hűű jól szétszedte. Lényeg babamosoly termékek közt megtalálod.
          m

Comment

Köszi!
            Nem jöttem rá amúgy, hogy mi ez. Babamosoly képen egy szimpla rugalmas? kendőnek tűnik, de a leírás szerint ez valami egyszerűbb, mint a kendő. szóval mi ez tulajdonképpen?
            Utoljára szerkesztette Livus; 2009.02.11., 17:48.
            Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

Comment

Ez amolyan rugalmas kendő - MT hibrid?
              Anna

Bence
              (080930), Róza (140428)

Comment

hybrid rugalmas kendő
                én csak azt tudtam, hogy Marica ajánlotta fela klubnak, azt nem, hogy forgalmazza is.. én balga...

Comment

Így első ránézésre elég praktikusnak tűnik, főleg azoknak, akiket megijeszt a kendőzés. Én eddig kendőre még senkit nem tudtam "rábeszélni", kötős kengurura viszont már többeket.
                  Nem emlékszem, hány kilóig lehet használni? Mert ha rugalmas, akkor az nagy súllyal már nem az igazi...

Megnéztem, 14 kilóig ajánlják. Nekem csak kendőben volt rugalmas, de a majdnem 6 kilósomat már nem tartotta biztosan...
                  Szívesen megnézném majd egyszer élőben. Hmm, muszáj lesz klubboznom .
                  Utoljára szerkesztette Rizsiló; 2009.02.11., 18:04.
                  Anna

Bence
                  (080930), Róza (140428)

Comment

Na én most épp a kölcsön-closeba bújva ücsörgök itt. Igen, egyszerűbb, mint a kendő, a hátán X, előre megvarrva, kétoldalt karikával szabályozandó a hossza. Ha a tasakjából kifordítható kendőcskét még keresztben magunk elé kötném, olyan lenne, mint egy zsebes kereszt. De nem teszem, mert nem tart jobban, viszont le is csúszik.

Szeretem benne, hogy olyan egyszerű belebújni, mint egy pólóba. Szeretem, hogy jól eloszlatja a súlyt - igazából csak vállra terhel.
                    Nem szeretem, hogy a karikák időnként furdalják az oldalam

Valóban az van rá írva, hogy 14.55kg-ig. Lujzi 14.40, beletettem próbaképp, hát majdnem orra is buktam. Mert ugye ezt csak előrefele lehet felvenni.
                    Szerintem ugyanúgy max 7 (8?)kilós babókát tennék bele, mint bármelyik másik rugalmasba.
                    Luca
                    Lujza Gizi, Róza Lili

Comment

nem ilyesmi van a Brendonban is?
                      Memő, négy gyermek anyuja : Emőke (2008), Alex (2011) , Erik (2013), Anna (2016)
                      https://www.facebook.com/memokekingcreations/?fref=ts

Comment

Bocsi, a link lemaradt.
                        Köszi Luluma, legalább van valami tapasztalat. Láttam már hasonlót csak nem rugalmasból, nagyon szerette az anyuka, kb 7-8 kg-os babáját vitte benne, és ő is ezt mondta, hogy egyszerű felvenni, levenni, beletenni a babát.

Comment

Hogy mik vannak, remélem a következő klubban én is megleshetem. Bár rugalmasban, főleg elöl én sem vinnék 14 kilós gyereket. 6-8 kiló éppen elég szvzs
                          Csöppke, Dominik (2006), Lőrinc (2008) és Sebestyén (2011) anyukája

Csöppkeblog Csöppkendő

Comment

Emőke, az valami egész más. Az 2 darabból áll, és én nem venném meg.

Kérdezzetek nyugodtan, hátha tudok válaszolni.
                            Luca
                            Lujza Gizi, Róza Lili

Comment

igen pont ezt beszéltük kamcsatka orsival hogy ezt mi 7-8kg-ig ajánlanánk. még csak kísérletezünk vele.

a brendonost láttam, egész más, de a kereszt miatt hasonlónak tűnhet. ennek az egyszerű felvétele miatt azok az anyukák is szeretik akik a kendőt elutasították.
                              marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

Comment

Betöltés...
                              X