Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szavazás- április 20-május 3

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szavazás- április 20-május 3

Szavazzatok.
    14

The poll is expired.

szavaztam

A batyu rövid kendővel nálam most aktuális probléma, nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra összegyűjtve valahol, mert így alig bírom kimazsolázni innen-onnan.
    Juli

Comment

Kerestem, hogy mi az az ombuhimo és ezt találtam... alul a középső kép az nem valami jó nem? Mondjuk én zöldfülű vagyok, de azért annyit már tudok, hogy elől kifelé nem szabad hordozni.
      Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

Comment

Sári az onbu olyan mint egy mt csak a derékpántok helyett egyéegy karika van, azon átfűzve kell megkötni a vállpántokat.
        Viki
        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

Comment

Na most nézem a szavazás eredményeit. Jó nagy patthelyzet van. Hogy döntsük el?

Comment

sorsolj!

Comment

Na egy régi gyermekkori kiszámolóval kiszámoltam (eke, beke, béka tö.. kezdetű ), és a szoptatás kendőben maradt bent. Úgyhogy indítom is a topikot. Lehet írni az ötleteket, tapasztalatokat. Valahol mintha volt még szó erről...vajon topik is van?

Comment

Sári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kerestem, hogy mi az az ombuhimo és ezt találtam... alul a középső kép az nem valami jó nem? Mondjuk én zöldfülű vagyok, de azért annyit már tudok, hogy elől kifelé nem szabad hordozni.
                Na nem azé', mer' én meg kenem-vágom a témát, de szerintem MT-k vannak a képen, bár a leírésban onbu szerepel. De onbunál kutya legyek, ha van két csomó, derékon is meg a baba popsija alatt is
                (egyébként kifelé nézni lehet, pl erszényben úgy 'ültetve' a babát, h a lábai szépen be vannak csomagolva (Buddha-póznak is szokták hívni, mintha), láttam már így MTvel is, bár az azért gyanús volt nekem is)
                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

Comment

Betöltés...
                X